iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 lipca 2011 (pierwszy post)

To znów ja :zonk:
Jak w temacie: czy w ubiorze można łączyć czerń z brązem?

U mnie sprawa wygląda tak: przeważnie wolałam czarne ciuchy i dodatki (kurtki, paski, buty, torebki itp). Ale ostatnio, wspominałam już chyba w temacie do nabijania, kupiłam sobie kurtkę w takim kolorze:


Bardzo mi się spodobał ten kolor a żeby mieć do czego ją nosić zaczęłam kupować ciuchy w odcieniach beżu i brązu.
Czy mogę założyć do tej kurki czarne buty jeżeli spodnie będą kremowe a koszulka w ciemniejszym brązie? Jak połączyć te dwa kolory aby było dobrze? RATUNKU!!! Bo mnie się to tak jakoś gryzie :woot:

Jak to nosić?

Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie rady.

Surii
Surii
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mogę założyć do tej kurki czarne buty jeżeli spodnie będą kremowe a koszulka w ciemniejszym brązie? Jak połączyć te dwa kolory aby było dobrze? RATUNKU!!! Bo mnie się to tak jakoś gryzie

kurtka kremowa, spodnie kremowe... :and:
jak dla mnie możesz, noś co chcesz, myślę, że nikt od tego nie umrze.
moim zdaniem nie wygląda dobrze , jeśli ktoś się ubiera od stóp do głów w jednym kolorze. wtop się w tłum i udawaj, że Cię nie ma. czarne buty się nie gryzą, ale cały strój wygląda po prostu nijak, przynajmniej w moim wyobrażeniu.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  26 lipca 2011

według mnie do czarnego pasuje wszystko :woot:

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 lipca 2011
Surii
Surii: kurtka kremowa, spodnie kremowe... jak dla mnie możesz, noś co chcesz, myślę, że nikt od tego nie umrze. moim zdaniem nie wygląda dobrze , jeśli ktoś się ubiera od stóp do głów w jednym kolorze. wtop się w tłum i udawaj, że Cię nie ma. czarne buty się nie gryzą, ale cały strój wygląda po prostu nijak, przynajmniej w moim wyobrażeniu.

Kurtka jest KARMELOWA a spodnie są bardzo bardzo jasno beżowe, wylądają jak złamana biel. Coś w ten deseń, ale jaśniejsze:


A kolor kremowy to taki, a nie taki jaki ma kurtka:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: według mnie do czarnego pasuje wszystko

tak ale nie wiem jak to połączyć :and:
Surii
Surii
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurtka jest KARMELOWA a spodnie są bardzo bardzo jasno beżowe, wylądają jak złamana biel. Coś w ten deseń, ale jaśniejsze:

więc skoro spodnie są podobne do tych, które wkleiłaś, a buty masz czarne (jak laska na zdjęciu) to jak sama widzisz-nie wygląda to źle.
nie mogę dokładnie wyobrazić sobie tego stroju (jakie to odcienie itp) jeśli nie widzę, wybacz.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  26 lipca 2011
Surii
Surii: więc skoro spodnie są podobne do tych, które wkleiłaś, a buty masz czarne (jak laska na zdjęciu) to jak sama widzisz-nie wygląda to źle. nie mogę dokładnie wyobrazić sobie tego stroju (jakie to odcienie itp) jeśli nie widzę, wybacz.

tak, ale ona ma sweterek z czarnym kolorem, a ja pytam jak do brązowej kurtki będą wyglądać czarne buty :ziober2:
Surii
Surii
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale ona ma sweterek z czarnym kolorem, a ja pytam jak do brązowej kurtki będą wyglądać czarne buty

będą pasować.
Beti
Posty: 257 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Beti
  26 lipca 2011

oczywiście że pasuje zwłaszcza, że kurtka ma kolor karmelowy a nie ciemny brąz...sama mam taką i zakładam czarne szpilki a do tego pasek lub torebkę czarną. ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: koszulka w ciemniejszym brązie

proponowałabym białą. ;p

sia, sia. *,*

madzia2143
madzia2143
  26 lipca 2011

wg mnie brąz i czerń wygląda ok, jak dla mnie to nie musisz kupywać specjalnie beżowych ubrań, czarna spódnica/spodnie/spodenki etc. też będą ładnie wyglądać, a na pewno coś takiego masz w szafie :)

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  26 lipca 2011
Beti
Beti: oczywiście że pasuje zwłaszcza, że kurtka ma kolor karmelowy a nie ciemny brąz...sama mam taką i zakładam czarne szpilki a do tego pasek lub torebkę czarną. ;p

I to jest strzał w dziesiątke! Mi te buty to w sumie wsio jedno, ale jak ubrałam czarne buty to nie wiedziałam jaką torebke ubrać, wzięłam czarną i puknęłam się w czoło, w ogole mi to nie pasowało. Ale to może moje wyobrażenie, pewnie bierze się to z fryzjerstwa - raczej czarnych włosów z brązowymi się nie łączy np w formie pasemek :zonk:

Beti
Beti: proponowałabym białą. ;p

tak zrobię :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: wg mnie brąz i czerń wygląda ok, jak dla mnie to nie musisz kupywać specjalnie beżowych ubrań, czarna spódnica/spodnie/spodenki etc. też będą ładnie wyglądać, a na pewno coś takiego masz w szafie :)

czarnych ciuchów mam multum, skoro to pasuje to będe nosić, nie byłam pewna ale zaryzykuje, pewnie musze sie przyzwyczaic.
asiulcia1
asiulcia1
  26 lipca 2011

Myślę, że można łączyć te kolory, bo sama je łączę :mrgreen:

SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak w temacie: czy w ubiorze można łączyć czerń z brązem?

Oczywiście.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mogę założyć do tej kurki czarne buty jeżeli spodnie będą kremowe a koszulka w ciemniejszym brązie? Jak połączyć te dwa kolory aby było dobrze? RATUNKU!!! Bo mnie się to tak jakoś gryzie

Weź czarne spodnie do tego zamiast kremowych.
albo czarną bluzkę zamiast brązowej.
Tak jak jest też jest ok.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Weź czarne spodnie do tego zamiast kremowych. albo czarną bluzkę zamiast brązowej. Tak jak jest też jest ok.

problem sam się rozwiązał, bo kupiłam brązowe buty, tzn w sumie kupiłam ostatnio 3 pary w tych kolorach ale jedne sandały, drugie balerinki, a trzecie szpile strasznie niewygodne, no i teraz kupilam takie co nogi mnie nie beda bolec a beda odpowiednie na wyjscie.
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: problem sam się rozwiązał, bo kupiłam brązowe buty, tzn w sumie kupiłam ostatnio 3 pary w tych kolorach ale jedne sandały, drugie balerinki, a trzecie szpile strasznie niewygodne, no i teraz kupilam takie co nogi mnie nie beda bolec a beda odpowiednie na wyjscie.

No to będziesz mieć niezły wybór! ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.