Mika121
Mika121
  21 lipca 2011 (pierwszy post)

hej teraz jest mania na zakladanie blogow itp.
blogi o roznej tematyce glownie modowe albo kosmetyczne czy tez wizazowe.

Czy wy tez wciagnelyscie sie w ten wir blogowania?
Polecacie jakies konkretne?
Co o tym sadzicie?

madzia2143
madzia2143
  21 lipca 2011

ja czasami odwiedzam blog Fieski :mrgreen: i tyle.
Sama nie mam.

Fieska
Fieska
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja czasami odwiedzam blog Fieski i tyle. Sama nie mam.


A proszę teraz wiem kto mnie tak tam podgląda :ziober2:
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wy tez wciagnelyscie sie w ten wir blogowania?

Bloga mam, ale nie piszę o wizażu, mam ciekawsze tematy :ziober2:
Nie czytam też takich blogów.
madzia2143
madzia2143
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A proszę teraz wiem kto mnie tak tam podgląda

no narazie tylko podglądam, kto wie, może nawet kiedyś coś skomentuję :mrgreen: fajne zdjęcia masz i ciekawe notki więc zaglądam tam co jakiś czas :)
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  21 lipca 2011

Nie mam bloga, w podstawówce miałam, ale to trochę żałosne było :P
Ostatnio czytam blog Azjatyckiego Cukru (http://azjatyckicukier.blogspot.com/), oprócz przedstawiania kosmetyków z Azji, zamieszcza tam ciekawostki na temat życia w Singapurze. Zafascynowałam się tą dziewczyną :)

A.

asiulcia1
asiulcia1
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie prowadzę bloga, ani tez raczej nie ogladam, czasem czyjes photoblogi ; )
ale to rzadko :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2011

Jest jakiś blog, na którym można się po wyżywać? Bo tak grają, że szału dostaję :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie , nie, nie, nie zaśmiecam sobie głowy takimi gównami jak czyjeś blogi


podbijam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Martitta
Martitta
  21 lipca 2011
massacre
massacre: podbijam

podbijam i ja
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2011

Przez chwilę wykryty milf w temacie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

boniwinter
boniwinter
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym sadzicie?

blogi o konkretnej temacyce sa ok, to takie prywatne forum na dane tematy, ale....
Totalnie nie rozumie blogow w postaci pamietnikow i opisywania przezywania kazdego dnia w obecnosci miliomow ludzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Polecacie jakies konkretne?

taaa moj blog, ktorego jeszcze nie zalozylam, ale zrobie to przed 70-tka i bedzie na temat operacji plastycznych przeprowadznych przez moje przyszle kolezanki zeby sie odmlodzic na maxa.
Mam wrazenie, ze te botoksy, wybielania, usuwania zbednej skory beda na porzadku dziennym za kilka lat u "zwyczajnych ludzi"
Mika121
Mika121
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: blogi o konkretnej temacyce sa ok, to takie prywatne forum na dane tematy, ale.... Totalnie nie rozumie blogow w postaci pamietnikow i opisywania przezywania kazdego dnia w obecnosci miliomow ludzi.

to fakt ! Z drugiej strony jesli ktos ma potrzebe wygadania sie albo obgadania kogos ( osobiscie uwazam ze to nie fair) anonimowo to moze i daje to komus satysfakcje
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wy tez wciagnelyscie sie w ten wir blogowania? Polecacie jakies konkretne? Co o tym sadzicie?

Czytam dużo blogów, głównie modowych i głównie na blog.spot.com.
Sama bloga nie posiadam.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

boniwinter
boniwinter
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wygadania sie albo obgadania kogos


Konto usunięte
Konto usunięte: anonimowo to moze i daje to komus satysfakcje

ale blogi sa tylko z pozoru anonimowe
co do obgadywania ludzi....(dlatego wlasnie nie mam kolezanek bo nie lubie plotek i obgadywania innych) anomimowo to mozna pojsc do publicznej toalety, ale brak wychowania i taktu jest nie powiedzenie danej osobie wszystkiego prosto w oczy tylko wyzywania sie na niej przez blog na internecie

Konto usunięte
Konto usunięte: wygadania sie

jaka mozna miec satysfakcie z tego, ze polowa swiata czyta o naszych rozsterkach?
Od tego sa przyjaciele, mama, brat, siostra....psycholog, prychoterapeuta....
Ok moze masz racje, byc moze przesadzam...wiesz kazdy po sobie i ja na pewno bym sie nie zwierzala calemu swiatu i pewnie dlatego tego nie rozumie
xZycieJestBuenox
xZycieJestBuenox
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wy tez wciagnelyscie sie w ten wir blogowania?

nie .

Konto usunięte
Konto usunięte: Polecacie jakies konkretne?


nie .

Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym sadzicie?


Wszystkie informacje , nevsy ect. są słowo w słowo ściągnięte z portali społecznościowych . Ludzie którzy zakładają blogi o takowej tematyce tak naprawdę w ogóle się na tym nie znają .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.