Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  17 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam :>
Czy kobieta zawsze i wszędzie powinna mieć choć delikatny makijaż? Czy brak makijażu na jakichś uroczystościach jest be? :ninja: Przyznam szczerze, że nie pamiętam kiedy ostatnio miałam na sobie makijaż, mam ładną cerę, muszę się malować? :woot:
Druga sprawa. Codziennie z rana mam katar. W nocy nie, wystarczy, że rano się obudzę i już :ninja: Później przechodzi. wtf?

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Martitta
Martitta
  17 lipca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Czy kobieta zawsze i wszędzie powinna mieć choć delikatny makijaż?

Nie. Zawsze i wszędzie na pewno nie :mrgreen: Po co makijaż na basen albo nad wodę?

Zielinek34
Zielinek34: Czy brak makijażu na jakichś uroczystościach jest be?

Jak dziewczyna jest bardzo młoda to ok. Ale taka już 20 to mogłaby rzęsy maznąć tuszem i usta błyszczykiem. Nie musi mieć ful wszystkiego nawalone. No i jak uroczystość to fajnie choć trochę się "odstawić" :mrgreen: takie moje zdanie.

Zielinek34
Zielinek34: muszę się malować?

Nic nie musisz :rotfl:
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dziewczyna jest bardzo młoda to ok. Ale taka już 20 to mogłaby rzęsy maznąć tuszem i usta błyszczykiem. Nie musi mieć ful wszystkiego nawalone. No i jak uroczystość to fajnie choć trochę się "odstawić" takie moje zdanie.

Mam 20 :mrgreen: Nie lubię mieć czegoś na twarzy :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nic nie musisz

:ninja:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

SoDope
SoDope
  17 lipca 2011
Zielinek34
Zielinek34: muszę się malować?

strzel sobie aby tuszem rzesy i błyszczyk i po sprawie.

Skoro masz idealna cere nie nakładaj podkładu - bo przeciez i tak jest będzie ekstra gorąco to może spłynać :ziober2:
Martitta
Martitta
  17 lipca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Mam 20 Nie lubię mieć czegoś na twarzy

Ale tuszu czy błyszczyka się tak nie "czuje" chyba :rotfl: Pomadek ochronnych też nie używasz ? :woot::mrgreen: Ale jak nie lubisz to się nie maluj wcale ;) Ja lubię i sama się malować i kogoś. Często koleżanki maluję, te co nie potrafią, i są zadowolone :mrgreen:
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale tuszu czy błyszczyka się tak nie "czuje" chyba Pomadek ochronnych też nie używasz ? Ale jak nie lubisz to się nie maluj wcale ;) Ja lubię i sama się malować i kogoś. Często koleżanki maluję, te co nie potrafią, i są zadowolone

Pomadki ochronne owszem.
Mnie kiedyś koleżanki pomalowały (podkład itp) to myślałam, że mi skóra z twarzy schodzi, tak swędziało :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: strzel sobie aby tuszem rzesy i błyszczyk i po sprawie.

Gdzieś tam mam chyba tusz

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

SoDope
SoDope
  17 lipca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Gdzieś tam mam chyba tusz

od mamy siostry ? najwyżej :D
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  17 lipca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Czy kobieta zawsze i wszędzie powinna mieć choć delikatny makijaż?

Nie. Np. do spania nie powinna się malować. :ziober2:

Zielinek34
Zielinek34: Czy brak makijażu na jakichś uroczystościach jest be?

Nie :szok:
Jak ktoś chce, nich się maluje, a jak nie chce, to nie.

Zielinek34
Zielinek34: muszę się malować?

Nie. :szok:
Skoro nie odczuwasz takiej potrzeby, to na jaką cholerę?!
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 lipca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Czy kobieta zawsze i wszędzie powinna mieć choć delikatny makijaż? Czy brak makijażu na jakichś uroczystościach jest be? Przyznam szczerze, że nie pamiętam kiedy ostatnio miałam na sobie makijaż, mam ładną cerę, muszę się malować?

rob co chcesz, co za pytanie :rotfl:

Zielinek34
Zielinek34: Druga sprawa. Codziennie z rana mam katar. W nocy nie, wystarczy, że rano się obudzę i już Później przechodzi. wtf?

tez tak mam, z tym ze ja mam alergie na cos.
pozniej czasem w ciagu dnia jak wychodze sie przejsc itp to jak wejde z powietrza do sklepu badz czyjegos domu to znowu to samo.
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  17 lipca 2011

Chodzi mi o to czy są sytuacje, w których "nie wypada" mieć makijażu :mrgreen:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  17 lipca 2011
Zielinek34
Zielinek34: mieć makijażu

Nie mieć*

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

marta0859
marta0859
  17 lipca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Czy kobieta zawsze i wszędzie powinna mieć choć delikatny makijaż?

Nie musi, jeżeli nie chce, nie jest nigdzie napisane, że wszędzie wypada mieć chociaż delikatny makijaż. Makijaż to nie buty, można bez niego wyjść. :woot:

Zielinek34
Zielinek34: Czy brak makijażu na jakichś uroczystościach jest be?

Zależy jak kto wygląda bez, ale znam trochę kobiet, które nawet na większe uroczystości się nie malują i nikt na nie dziwnie nie patrzy.

Zielinek34
Zielinek34: mam ładną cerę, muszę się malować?

Musisz! :ninja: Rozkazuję :D !

Zielinek34
Zielinek34: Codziennie z rana mam katar. W nocy nie, wystarczy, że rano się obudzę i już Później przechodzi. wtf?

To ja mam to samo, ale kiedy śpię, nie mam krzywej przegrody nosowej ani nic, a i tak często (bo nie zawsze) w nocy czuję się tak, jakbym miała katar. Nie wiem z czego to się bierze, widzę, że Ty masz na odwrót.

Zielinek34
Zielinek34: Chodzi mi o to czy są sytuacje, w których "nie wypada" mieć makijażu

A nie "nie wypada nie mieć"? :woot:
Bo nie wypada mieć na basenie, w wodzie, przecież i tak wszystko spłynie, innych sytuacji sobie nie przypominam, zresztą co kto lubi i uważa za stosowne. :)
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  17 lipca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Chodzi mi o to czy są sytuacje, w których "nie wypada" mieć makijażu

Jak dla mnie, nie istnieją takie sytuacje.
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie "nie wypada nie mieć"?

Poprawiłam :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz! Rozkazuję :D !

:lol:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

marta0859
marta0859
  17 lipca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Poprawiłam

Widzę, widzę. Ja pisałam tego posta i w trakcie robiłam 150 innych rzeczy, więc dopiero po dodaniu zauważyłam, jak mi się wyświetliły posty dodane podczas pisania. :P
_
Jak dla mnie, nie ma takich sytuacji, jak ktoś nie chce to się nie maluje, proste. :ziober2: Nikt go za to nie zlinczuje przecież, też miałam taki okres kiedy źle się czułam pomalowana, tak "ciężko", nie wiem jak to określić, teraz znowu mam na odwrót, lubię mieć chociaż rzęsy tuszem wymalowane, reszta mi 'wisi'. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.