pauluss99
pauluss99
  17 lipca 2011 (pierwszy post)

Wczoraj odbył się ślub Anji Rubik i Sashy Knezevic jak wam się podoba kreacja Anji?
W skali od 1-10 ile jej dacie?



moonlight28
moonlight28
  17 lipca 2011

Sukienka to pikuś przy tych butach

Martitta
Martitta
  17 lipca 2011
Prinz
Prinz: wg mnie wyglada przeslicznie

wg mnie też ok. Trochę jak czerwony kapturek w sumie, tylko w wersji white :mrgreen: Tylko te buty mnie nie przekonują.
pFyk
pFyk
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Anji Rubik

Boże.. jak ja jej nie trawie... te jej bszbszbszb gdy cokolwiek mówi... jest okropna, za chuda i buty ma obleśne. Sukienka nawet strawię. Ogólnie to -10 za twarz.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  17 lipca 2011

Według mnie taka kreacja nie pasuje na ślub. Widziałam gdzieniegdzie lansuje się krótkie przed kolano sukienki na ślub. Ale ja wolę tradycyjne, długie.

Jak taka Anja ściągnęłaby ten swój welon i to coś białe na szyi to wyglądałaby jakby miała iść zaraz na dyskotekę potańczyć.

Buty tragiczne.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  17 lipca 2011

nie podoba mi się. skala? -1
buty ? -40 !!
mam wrażenie , ze nie może się odnaleźć w tej kiecce ;D !
i jest paskudnie chuda !

asiulcia1
asiulcia1
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Za to tylko patrzeć jak projektant się stanie supersławny, mimo tego, że kiecka porażkowa, to reklamę ma niezłą gościu...

porażka, tacy ludzie wiedzą jak się wybić i stać się sławnym:and:
katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  18 lipca 2011

a dla mnie jak do trumny :ninja: srsly

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

madzia2143
madzia2143
  18 lipca 2011

jestem w szoku. nie podoba mi się.
btw jakie ona ma chude nogi, ale tak aż niefajnie ;/

mmaryjka
mmaryjka
  18 lipca 2011

sama sukienka jest w porządku. skromna, bez zbędnego blichtru i lansu, bez gołych cycków i tak dalej, natomiast buty - poracha.
także sukienka i sama rubik na tak,natomiast buty stanowcze nie.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lipca 2011

Niczym się nie wyróżnia bo to nieprofesjonalne zdjęcia.

Pewnie po obróbce wyglądałaby lepiej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  19 lipca 2011

Nie podobają mi się takie sukienki krótkie ... według mnie panna młoda powinna wyglądać jak księżniczka a nie jak kopciuch np jak ona... :| y... co z tego że kosztowała tyle tysięcy za taką kase to bym uszyła najpiekniejszą suknie w końcu to najsłynniejsza modelka w Polsce ale rzecz gustu ja jestem na nie okropna i na niej leży też brzydko

FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Killuminati
Killuminati: to bym uszyła najpiekniejszą suknie


smiem watpic
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  20 lipca 2011

Niestety nigdy nawet w polowie nie bedziecie mialy takiego slubu jak ona:(

FukMe
FukMe
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nigdy nawet w polowie nie bedziecie mialy takiego slubu jak ona:(


gdybys ty mial zostac moim mezem, to Anja Rubik nie mialaby nawet w polowie takiej nocy poslubnej jak ja :pavarotti:
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: KozaczekPrzezNeta:Niestety nigdy nawet w polowie nie bedziecie mialy takiego slubu jak ona:( gdybys ty mial zostac moim mezem, to Anja Rubik nie mialaby nawet w polowie takiej nocy poslubnej jak ja

Ano masz racje.takie gwiazdki z reguly slabo dymaja balbym sie tez ze ja zlamie xd
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.