MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  12 lipca 2011 (pierwszy post)

Siemka forumowicze......

Każdy lubi jakies markowe ciuszki puma, adasia, nike, reebok itp.
Ostatnio przykuło moją uwagę pewne markowe ciuchy i chciałbym się zapytam Was co Wy o nich sądzicie....

EVERLAST ?????????????????????

np.

http://global.images7.fotosik.pl/2394/b051351892b53146.jpg

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  13 lipca 2011
patryk8712
patryk8712: hehe aż tak destrukcyjnie działasz na ubrania?;p

oczywiśście :D
Darunia511
Darunia511
  13 lipca 2011
zainteresowany
zainteresowany: EVERLAST ?????????????????????

dresiarska.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dresiarska.

dokladnie :piwo:

jeszcze ten wyje'bany napis na cala szerokosc, wies tanczy i spiewa bo jest znaczek

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Prinz
Prinz: jeszcze ten wyje'bany napis na cala szerokosc, wies tanczy i spiewa bo jest znaczek


bo everlast to firma dla bokserow, nie wiem dlaczego w PL ludzie to nosza :woot:
w UK na ulicy tego nie zobaczysz, chyba ze u polaczkow jakis niskiej kategorii
jedynie na silowniach

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 lipca 2011
massacre
massacre: bo everlast to firma dla bokserow, nie wiem dlaczego w PL ludzie to nosza

bo sprzedawaja na targu :lol:

massacre
massacre: w UK na ulicy tego nie zobaczysz, chyba ze u polaczkow jakis niskiej kategorii

taka prawda, tu w niemczech polaka poznaje po 'lansie' tych frajerskich marek :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Prinz
Prinz: bo sprzedawaja na targu


kupuja w Londynie za £3 i sprzedaja w PL z przebitka %500 :crylol:

Prinz
Prinz: tu w niemczech polaka poznaje po 'lansie' tych frajerskich marek


nie wiem, nie bylam w Germany z 12 lat :ninja: nie liczac przejazdow i zakupow na przydroznych stacjach benzynowych :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 lipca 2011
massacre
massacre: kupuja w Londynie za £3 i sprzedaja w PL z przebitka %500

na pewno! :lol: o nawet na allegro widzialem szmatki z primarku :lol:

massacre
massacre: nie wiem, nie bylam w Germany z 12 lat nie liczac przejazdow i zakupow na przydroznych stacjach benzynowych

ja sie przekonalem do niemiec, od wrzesnia planuje uczyc sie jezyka na nowo. mam nadieje, ze mi sie nie popiedoli z hiszpanskim.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Prinz
Prinz: o nawet na allegro widzialem szmatki z primarku


O to juz przesada :crylol: za ile sprzedaja te szmaty? - juz bym wolala do lumpeksu sie udac... w sumie po allegroszu to niczego przyzwoitego bym sie nie spodziewala :rotfl:

Prinz
Prinz: mam nadieje, ze mi sie nie popiedoli z hiszpanskim.


gdy jeden jezyk znasz perfekcyjne, nauka kolejnych jest latwiejsza :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 lipca 2011
massacre
massacre: O to juz przesada za ile sprzedaja te szmaty? - juz bym wolala do lumpeksu sie udac... w sumie po allegroszu to niczego przyzwoitego bym sie nie spodziewala

po 30-cztery dychy nawet widzialem O.o

massacre
massacre: gdy jeden jezyk znasz perfekcyjne, nauka kolejnych jest latwiejsza

no wlasnie ucze sie od roku hiszpanskiego, od pazdziernika ide na drugi rok, ale hiszpania teraz w kryzysie, wiec mysle zeby dolozyc do nauki niemiecki, ale boje sie zeby nie zaczelo sie mieszac :and:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Prinz
Prinz: ale hiszpania teraz w kryzysie


piedolisz, chce kupic domek w hiszpanii, kryzys idzie, chaty tanie, a na emeryturce bedzie jak znalazl :rotfl:

Prinz
Prinz: po 30-cztery dychy nawet widzialem O.o


jak ludzie ten badziew za tyle kupuja, to ci co sprzedaja znalezli pomysl jak sie stac milionerami :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Prinz
Prinz: ale boje sie zeby nie zaczelo sie mieszac


co ma ci sie mieszac? ja mowie biegle w czterdziestu pieciu jezykach i zaden mi sie nie miesza :crylol:

no dobra, biegle nie mowie w zadnym :ninja: :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 lipca 2011
massacre
massacre: piedolisz, chce kupic domek w hiszpanii, kryzys idzie, chaty tanie, a na emeryturce bedzie jak znalazl

no jak ktos pracuje w niemczech/uk to inwestycja w domek w hiszpani jest super, ale zyc tam na ten czas to niedobra pora.

massacre
massacre: jak ludzie ten badziew za tyle kupuja, to ci co sprzedaja znalezli pomysl jak sie stac milionerami

ano :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Prinz
Prinz: inwestycja w domek w hiszpani jest super, ale zyc tam na ten czas to niedobra pora.


co ty gadasz, domek w hiszpanii zawsze jest dobry, poza okresem swiatecznym, w Hiszpanii nie puszczaja Kevina :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 lipca 2011
massacre
massacre: co ty gadasz, domek w hiszpanii zawsze jest dobry, poza okresem swiatecznym, w Hiszpanii nie puszczaja Kevina

no tak, swieta bez kevina to nie swieta :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

razotka
razotka
  13 lipca 2011

mam jedną bluzę i na plusie u nich jest jakość, o tak.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.