massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011 (pierwszy post)

Aloha :)
Victoria wczoraj urodzila po raz pierwszy dziewczynke (gratulacje! maja juz trzech chlopcow), David i Vic nazwali ja Harper Seven :woot:

Dziewczynka przy urodzeniu wazyla 7lbs 10oz (3, 220 kg) i ponoc wyglada jak Victoria, kiedy byla mala dziewczynka.

Oto zdjecie Victorii zrobione przez Davida kilka dni przed porodem:

wg mnie tutaj wyglada przepieknie:


W UK rozkrecila sie afera, ze ona taka chuda, ze nie widac 9-tego miesiaca ciazy, ze nie dba o swoje dziecko - Mimo tych wszystkich negatywnych plotek urodzila zdrowego bobasa, wazacego w normie (wg mnie 3220 to dobra waga dla dziewczynki) . Patrzac na jej synow, tez ciezko powiedziec, by nie dbala o siebie w ciazy. Wszyscy wygladaja zdrowo. I byc moze Vi bywa czasami za chuda (wg mnie), to uwazam ta cala nagonke jakoby sie glodzila ryzykujac zycie dziecka, za zbedna i bardzo krzywdzaca - jak widac oceniajaca z gory i nieslusznie.

1. Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Bedziecie/ obzeralyscie sie w ciazy czym popadnie uzywajac ciaze jako wymowke do zjedzenia kolejnego paczka/ eklerka/ batonika?
2. Uwazacie ze Vi powinna byla bardziej przytyc w ciazy?
3. Uwazacie, ze Vi (poza ciaza) jest faktycznie za chuda i lepiej wygladala w czasach Spice Girls?

WCZESNIEJ

POZNIEJ




4. Czy uwazacie ta cala nagonke na Beckhamow za sluszna? Czy moze powinni wszyscy ich zostawic w spokoju? W koncu zdrowa dzidzia jest chyba wystarczajacym dowodem na to, ze Vi nie byla w ciazy glodujaca przyszla matka :Woot: :)

5. Czy macie moze jakas teorie spiskowa? Byc moze to kobiety XXXXL ja przesladuja twierdzac, ze ciezarna kobieta powinna przytyc conajmniej te 30 kilo? :ziober2:

Gratulacje dla mamusi, niech Harper Seven rosnie zdrowo :D

Niech mocz bedzie z wami :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Fieska
Fieska
  11 lipca 2011
massacre
massacre: 1. Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Bedziecie/ obzeralyscie sie w ciazy czym popadnie uzywajac ciaze jako wymowke do zjedzenia kolejnego paczka/ eklerka/ batonika? 2. Uwazacie ze Vi powinna byla bardziej przytyc w ciazy? 3. Uwazacie, ze Vi (poza ciaza) jest faktycznie za chuda i lepiej wygladala w czasach Spice Girls?


1. Nie będę się obżerała, ważne odżywiać się zdrowo i nie palić i nie pić.
2. Nie. Na drugim zdjęciu widać, że na twarzy wygląda zdrowo i nawet pulchniej.
3. Mnie się podoba. Dobrze wygląda.
Martitta
Martitta
  11 lipca 2011
massacre
massacre: 1. Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Bedziecie/ obzeralyscie sie w ciazy czym popadnie uzywajac ciaze jako wymowke do zjedzenia kolejnego paczka/ eklerka/ batonika? 2. Uwazacie ze Vi powinna byla bardziej przytyc w ciazy? 3. Uwazacie, ze Vi (poza ciaza) jest faktycznie za chuda i lepiej wygladala w czasach Spice Girls?

1. Dopóki byłam w Anglii to nie przytyłam w ciąży tylko schudłam ale po powrocie do Polski przytyłam ( pewnie dlatego, że stęskniłam się za polskim żarciem :ninja: ). najwięcej w ostatnich miesiącach i po porodzie. Ale potem wzięłam się za siebie :rotfl:
2. Mogła może troszeczkę więcej przytyć ( ze 3 kilo ) ale w sumie fajnie, że potrafiła jednak zachować figurę.
3. Tak, jest bardzo chuda. Mogła by ważyć ciut więcej. Za Spice Girls wyglądała ok :)

massacre
massacre: 4. Czy uwazacie ta cala nagonke na Beckhamow za sluszna? Czy moze powinni wszyscy ich zostawic w spokoju? W koncu zdrowa dzidzia jest chyba wystarczajacym dowodem na to, ze Vi nie byla w ciazy glodujaca przyszla matka :) 5. Czy macie moze jakas teorie spiskowa? Byc moze to kobiety XXXXL ja przesladuja twierdzac, ze ciezarna kobieta powinna przytyc conajmniej te 30 kilo?

4. Moim zdaniem na pewno o siebie dbała i nie ma co się ekscytować tym ile przytyła :)
5. Uj wie :rotfl:
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
massacre
massacre: 1. Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Bedziecie/ obzeralyscie sie w ciazy czym popadnie uzywajac ciaze jako wymowke do zjedzenia kolejnego paczka/ eklerka/ batonika?

moja koleżanka wygląda dokładnie jak ona, będąc w 8 miesiącu miała bęben tAAAAAki, a po bokach wystawały jej żebra. dzieci urodziły się zdrowe, żyją i są szczęśliwie w swoim dziecięcym świecie.
nie będę się obżerała, będę jadła wszystko to czego będzie potrzebował mój organizm. będę go słuchała i to wystarczy.

massacre
massacre: 2. Uwazacie ze Vi powinna byla bardziej przytyc w ciazy?

nie. niektóre kobiety w ogóle nie tyją w ciąży.

massacre
massacre: 3. Uwazacie, ze Vi (poza ciaza) jest faktycznie za chuda i lepiej wygladala w czasach Spice Girls?

5kg więcej i byłaby ok. nie oszukujmy się, ale już nie ma nastu lat i niedługo to już przestanie być estetyczne. chirurdzy chirurgami, ale pewnych rzeczy nie da się oszukać.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 lipca 2011
massacre
massacre: 4. Czy uwazacie ta cala nagonke na Beckhamow za sluszna? Czy moze powinni wszyscy ich zostawic w spokoju? W koncu zdrowa dzidzia jest chyba wystarczajacym dowodem na to, ze Vi nie byla w ciazy glodujaca przyszla matka :)

Pewnie, skoro urodziła zdrowe dziecko ważące ponad 3kg to wszystko w porządku. Nie każda ciężarna musi wyglądać jak słoń i rodzić dzieci po 5kg.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pijana
pijana
  11 lipca 2011
massacre
massacre: 1. Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Bedziecie/ obzeralyscie sie w ciazy czym popadnie uzywajac ciaze jako wymowke do zjedzenia kolejnego paczka/ eklerka/ batonika? 2. Uwazacie ze Vi powinna byla bardziej przytyc w ciazy? 3. Uwazacie, ze Vi (poza ciaza) jest faktycznie za chuda i lepiej wygladala w czasach Spice Girls?

1. Nie wiem, ocenię jak będę w ciąży - jeśli będę, bo z moją chorobą może być różnie w tej kwestii.
2. Nie, znam osoby, którym oprócz brzucha nic w ciąży nie urosło.
3. Tak, jest za chuda.
massacre
massacre: 4. Czy uwazacie ta cala nagonke na Beckhamow za sluszna? Czy moze powinni wszyscy ich zostawic w spokoju? W koncu zdrowa dzidzia jest chyba wystarczajacym dowodem na to, ze Vi nie byla w ciazy glodujaca przyszla matka :) 5. Czy macie moze jakas teorie spiskowa? Byc moze to kobiety XXXXL ja przesladuja twierdzac, ze ciezarna kobieta powinna przytyc conajmniej te 30 kilo?

4.&5. Ludzie zawsze szukali, szukają i będą szukać sensacji, zwłaszcza prasa brukowa.
Swoją drogą dziwne imię, ale oni chyba lubią oryginalne imiona dawać swym pociechom ^^
Pure
Pure
  11 lipca 2011

Na ostatnim zdjęciu wygląda obrzydliwie :nie:

Jeżeli chodzi o całą tą sprawę, to myślę, że to, jak się odżywia i jak wygląda podczas ciąży, powinno być tylko i wyłącznie jej sprawą. Nikt z nas za nią życia nie przeżyje ani nikt nie będzie wychowywał tych dzieci.

madzia2143
madzia2143
  11 lipca 2011
massacre
massacre:


massacre
massacre: 1. Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Bedziecie/ obzeralyscie sie w ciazy czym popadnie uzywajac ciaze jako wymowke do zjedzenia kolejnego paczka/ eklerka/ batonika? 2. Uwazacie ze Vi powinna byla bardziej przytyc w ciazy? 3. Uwazacie, ze Vi (poza ciaza) jest faktycznie za chuda i lepiej wygladala w czasach Spice Girls?


massacre
massacre: 4. Czy uwazacie ta cala nagonke na Beckhamow za sluszna? Czy moze powinni wszyscy ich zostawic w spokoju? W koncu zdrowa dzidzia jest chyba wystarczajacym dowodem na to, ze Vi nie byla w ciazy glodujaca przyszla matka :) 5. Czy macie moze jakas teorie spiskowa? Byc moze to kobiety XXXXL ja przesladuja twierdzac, ze ciezarna kobieta powinna przytyc conajmniej te 30 kilo?


nie mam zamiaru się obżerać bo nie ma w ogóle takiej konieczności, dieta ciężarnej powinna być zbilansowana, zawierać dużo białka roślinnego, wapnia, lizyny, fosforu, kw. foliowego, wit. B12,B6,C,A, żelaza. Ciężarna powinna jeść 4-5 posiłków dziennie, unikać mocnej kawy, herbaty, pokarmów wzdymających itp.
Przyrost wagi w czasie ciąży powinien mieścić się mniej więcej w przedziale 9-12kg. Składa się na w dużej części ciężar typowo nabyty w ciąży czyli masa dziecka, błon płodowych, przyrostu piersi, łożyska, mięśnia macicy, wód płodowych, wody zawartej w tkankach itp.
Chyba wiadome jest, że MITEM jest jedzenie za dwóch :woot:

Lepiej wg mnie wyglądała wcześniej, teraz jest za chuda..
Co do tego czy powinna przytyć więcej - nie wiem ile przytyła więc trudno ocenić :mrgreen:
Maryla
Maryla
  11 lipca 2011
massacre
massacre: Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Bedziecie/ obzeralyscie sie w ciazy czym popadnie uzywajac ciaze jako wymowke do zjedzenia kolejnego paczka/ eklerka/ batonika?

nie wiem, nie myślałam o tym. przekonam się kiedy będę w ciąży :-).
chociaż wydaje mi się, że jakikolwiek apetyt będę starała się zagłuszać surówkami i sałatkami. przynajmniej taką mam nadzieję :ninja:.

massacre
massacre: Uwazacie ze Vi powinna byla bardziej przytyc w ciazy?

a czy to ma jakieś znaczenie ile waży matka będąc w ciąży, jeżeli chodzi o zdrowie dziecka? pewnie, mogłaby kilka kilogramów przytyć, nie twierdzę, że od razy 30, ale z 3-5, dlaczego nie?

massacre
massacre: Uwazacie, ze Vi (poza ciaza) jest faktycznie za chuda i lepiej wygladala w czasach Spice Girls?

owszem, jest zdecydowanie zbyt chuda, aczkolwiek nie wiem dlaczego, teraz jakoś bardziej mi się podoba.

massacre
massacre: Czy uwazacie ta cala nagonke na Beckhamow za sluszna? Czy moze powinni wszyscy ich zostawic w spokoju? W koncu zdrowa dzidzia jest chyba wystarczajacym dowodem na to, ze Vi nie byla w ciazy glodujaca przyszla matka :)

według mnie tej nagonki w ogóle nie powinno być ;-). troje dzieci już ma, więc nie wydaje mi się, że kolejne będzie wychowywała jakoś specjalnie inaczej, a jako malutka urodziła się zdrowa, to tym bardziej.

massacre
massacre: Czy macie moze jakas teorie spiskowa? Byc moze to kobiety XXXXL ja przesladuja twierdzac, ze ciezarna kobieta powinna przytyc conajmniej te 30 kilo?

nie mam pojęcia :rotfl:.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Dopóki byłam w Anglii to nie przytyłam w ciąży tylko schudłam ale po powrocie do Polski przytyłam


mam tak samo, choc wiekszosc lasek mowi, ze tyje od "angielskiego zarcia" - ja tyje w Polsce, te cukiernie, sklepy miesne, piekarnie - nie da sie obok nich przejsc obojetnie i nie kupic chociaz jeden drozdzoweczki, jednej buleczki maslanej, chodz jednego kabanosika :rotfl: ach te jagodzianki :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: moja koleżanka wygląda dokładnie jak ona, będąc w 8 miesiącu miała bęben tAAAAAki, a po bokach wystawały jej żebra. dzieci urodziły się zdrowe, żyją i są szczęśliwie w swoim dziecięcym świecie.


widzac mnie w 8, 9 miesiacu ciazy ludzie sie pytali czy mam blizniaki, w szpitalu jak mnie zobaczyli, od razu zabrali na porodowke, mimo, ze jeszcze nie bylam gotowa - okazalo sie, ze mialam bardzo duzo wod plodowych, co tez jest niebezpieczne.
Vi miala wod malo i tyle. Ilosc wod czasami potrafi czasem nadac 2x wiekszej objetosci
Z kolei moja ciotka filigranowa kobieta, w ciazy wchdzil jej brzuch, 5 minut pozniej ona :crylol: drobna mala, urodzila dwojke dzieci, obydwoje ponad 4 kilo :szok: tez wszyscy zdrowi :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie. niektóre kobiety w ogóle nie tyją w ciąży.


moja mama ze mna przytyla makabrycznie (bylam jej pierwszym dzieckiem - a ona byla glupia i sie opychala czekolada), natomiast z moim rodzenstwem - blizniakami - schudla, po powrocie ze szpitala wazyla 7 kilo mniej niz przed zajsciem w ciaze !

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie każda ciężarna musi wyglądać jak słoń i rodzić dzieci po 5kg.


nie? nawet polska góralka? :swir: zara góralki na mnie wsiondom :crylol:

Maryla
Maryla: że jakikolwiek apetyt będę starała się zagłuszać surówkami i sałatkami. przynajmniej taką mam nadzieję


:crylol: gud lak! :crylol:
jak chcialam ogorka malosolnego i go nie dostalam, to rzucalam zarciem w mojego faceta :lol: zartuje, nie bylo tak zle... ale wtedy apetyt rzadzi sie swoim wlasnym zyciem. wg mnie powinno sie wsluchiwac w to na co masz ochote, byleby nie przesadzac z iloscia. z reszta masz ochote na paczka, zjedz sobie nawet 2 ale wyjdz potem na spacer :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 lipca 2011

Cholera, wczoraj nie mogłam nawet słuchać przez nich radia w samochodzie, co wiadomości to gratulacje dla rodziców :D.

massacre
massacre: 2. Uwazacie ze Vi powinna byla bardziej przytyc w ciazy? 3. Uwazacie, ze Vi (poza ciaza) jest faktycznie za chuda i lepiej wygladala w czasach Spice Girls?

Nie, skoro dziecko urodziło się zdrowe to chyba najlepszy argument że dbała o siebie idealnie, a głupie komentarze pojawiac się będą zawsze. Zresztą może po prostu już taka była? Po co miala na siłe w siebie coś wpychac?

W czasach Spice Girls wyglądała troszkę lepiej ale teraz też nie jest źle :) ale kilka kg by jej tylko pomogło :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Sylvinka
Sylvinka: W czasach Spice Girls wyglądała troszkę lepiej


trzeba wziac pod uwage, ze byla tez 15 lat mlodsza :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Maryla
Maryla
  11 lipca 2011
massacre
massacre: gud lak! jak chcialam ogorka malosolnego i go nie dostalam, to rzucalam zarciem w mojego faceta zartuje, nie bylo tak zle... ale wtedy apetyt rzadzi sie swoim wlasnym zyciem. wg mnie powinno sie wsluchiwac w to na co masz ochote, byleby nie przesadzac z iloscia. z reszta masz ochote na paczka, zjedz sobie nawet 2 ale wyjdz potem na spacer

nie miałabym nic przeciwko, jakby mi te surówki wystarczyły, ale wątpię, że mi to wyjdzie :rotfl:.
rozsądek w jedzeniu i piciu trzeba zachować:ziober2:.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 lipca 2011
massacre
massacre: mam tak samo, choc wiekszosc lasek mowi, ze tyje od "angielskiego zarcia" - ja tyje w Polsce, te cukiernie, sklepy miesne, piekarnie - nie da sie obok nich przejsc obojetnie i nie kupic chociaz jeden drozdzoweczki, jednej buleczki maslanej, chodz jednego kabanosika ach te jagodzianki

to samo tutaj, te ich wurściki, nudelsalad, kartofelsalad, ciasta maja boskie, wszedzie kusi, jak nie lubilem polskiej bialej kielbasy to tu wcinam :lol: dlateego zaczalem chodzic na silownie, bo do samolotu nie wejde :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BeataAnnax
BeataAnnax
  11 lipca 2011
massacre
massacre: 1. Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Bedziecie/ obzeralyscie sie w ciazy czym popadnie uzywajac ciaze jako wymowke do zjedzenia kolejnego paczka/ eklerka/ batonika? 2. Uwazacie ze Vi powinna byla bardziej przytyc w ciazy? 3. Uwazacie, ze Vi (poza ciaza) jest faktycznie za chuda i lepiej wygladala w czasach Spice Girls?

1. nie bylam w ciazy, wiec nie wiem, ale mam zamiar sie pilnowac, bo dziecko potrzebuje raptem kilkaset kalorii wiecej.
2. czy ja wiem... szcuple dziewczyny czasem tak maja, ze niewiele tyja w ciazy, na pierwszym zdj na pewno bym nie powiedziala, ze Vjest w 9 msc. ja tek pewnie bede wygladac juz w czwartym, jak sie bede jednak obzerac;/
3. tak. na ostatnim zdjeciu wyglada niezdrowo

massacre
massacre: 4. Czy uwazacie ta cala nagonke na Beckhamow za sluszna? Czy moze powinni wszyscy ich zostawic w spokoju? W koncu zdrowa dzidzia jest chyba wystarczajacym dowodem na to, ze Vi nie byla w ciazy glodujaca przyszla matka 5. Czy macie moze jakas teorie spiskowa? Byc moze to kobiety XXXXL ja przesladuja twierdzac, ze ciezarna kobieta powinna przytyc conajmniej te 30 kilo?

4. skoro dziecko jest zdrowe, to niech sie czepia tramwaja.
5. phi, w ciazy sie powinno przytyc 12- 15 kg bodajze:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.