katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  10 lipca 2011 (pierwszy post)

Dobry preparat/krem/whateva przeciwko przetłuszczaniu się skóry?

nie pozdrawiam,

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  10 lipca 2011

L'Oreal, Pure Zone

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: L'Oreal, Pure Zone

dobre, ale na krotka mete

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Gothiclady
Gothiclady
  10 lipca 2011
Prinz
Prinz: dobre, ale na krotka mete


jw, praktycznie wszystko to co w drogeriach jest dobre na krótką metę. najlepiej odwiedzić specjalistę który przyjrzy się fajacie i coś zaleci
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lipca 2011
katuszo
katuszo:

ja mam bardzo duze doswiadczenie jezeli chodzi o kremy ;-) wytestowalam chyba z 40 kremow, od drogich do tanich (dermika, loreal, vichy, nuxe, pharmaceris dr irena eris, ziaja, ziaja med, bioderma, barwa, garnier, nivea i 40 innych :zonk:)
moim zdaniem (mam lekki łojotok) najlepsze są:
Bioderma Sebium AKN
Vichy Normaderm nuit i na dzien ;-)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  10 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: jw, praktycznie wszystko to co w drogeriach jest dobre na krótką metę. najlepiej odwiedzić specjalistę który przyjrzy się fajacie i coś zaleci

dermatolog nie zmieni nikomu typu cery :ninja:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  11 lipca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: dermatolog nie zmieni nikomu typu cery

No tak, więc jak ktoś jest pryszczaty to niech taki zostanie i nie idzie do dermatologa, bo mu dermatolog nie zmieni cery ? :zonk:
Kosmetyki z drogerii zazwyczaj wysuszają tłustą cerę, co kończy się reakcją obronną, czyli jeszcze większym przetłuszczaniem.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, więc jak ktoś jest pryszczaty to niech taki zostanie i nie idzie do dermatologa, bo mu dermatolog nie zmieni cery ? Kosmetyki z drogerii zazwyczaj wysuszają tłustą cerę, co kończy się reakcją obronną, czyli jeszcze większym przetłuszczaniem.

Nie jest to do konca prawda. Tłustą skórę jest bardzo cieżko zamienić w normalną czy uregulować jej przetłuszczanie. Co innego trądzik - to jest wlasciwie choroba i da się ją wyleczyć, z tłustą skórą jest troche inaczej. Ja z moją walczę juz 7 lat - i nic ;-) a rowniez odwiedzam dermatologa i nic mi nie pomaga, bo nie ma jakis specjalistycznych kremow na to, poleca zwykle apteczne kremy, bioderma, vichy, pharmaceris czy inne. I suplementy - te najzwyklejsze, visaxinum, cera nova z bratkiem, laktocer itp.
Martitta
Martitta
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja z moją walczę juz 7 lat - i nic ;-)

Pjonteczka. Mam tak samo tyle że od 13 lat :) Ciężka sprawa.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pjonteczka. Mam tak samo tyle że od 13 lat :) Ciężka sprawa.

No przybijam ;d ja tak mniej wiecej od 15 pamietam ale pewnie juz wczesniej to bylo bo w gimnazjum tez :woot: wiec wiecej, ale od 15 walcze tak naprawde i nic. Bralas jakis suplement? Ja brałam cera nova z bratkiem ale jedynie na pryszcze pomogl teraz biore laktocer zn.
Martitta
Martitta
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bralas jakis suplement?

W sumie nie. Tylko przeróżne kremy, żele, toniki stosowałam, a i tak to nie działa :) Nie sądzę żeby dało się temu zaradzić. Może można trochę ograniczyć ale cudów nie będzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja brałam cera nova z bratkiem ale jedynie na pryszcze pomogl teraz biore laktocer zn.

Mi od czasu do czasu coś wyskoczy ale w sumie z pryszczami raczej problemów nie mam. Dermatolog mi powiedziała, że taka już moja "uroda" i nie da się z tym nic za bardzo zrobić. Pozostaje mi dbać o cerę jak się najbardziej da, i się przyzwyczaić, że mam taki typ i już.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi od czasu do czasu coś wyskoczy ale w sumie z pryszczami raczej problemów nie mam. Dermatolog mi powiedziała, że taka już moja "uroda" i nie da się z tym nic za bardzo zrobić. Pozostaje mi dbać o cerę jak się najbardziej da, i się przyzwyczaić, że mam taki typ i już.

Ja pryszczy nie mam cały miesiąc, jedynie przed okresem wyskoczy mi parę, zazwyczaj 4-5 i takie bolące podskórne. :nie: najbardziej mam problem z zaskórnikami no i ta tłusta skóra. Też mi dermatolog powiedziała, że niektórzy mają taką urodę, i wszystkie 'rzeczy' wydalają przez skórę, czy reagują tak na stres :zonk: ogolnie masakra. Dbanie dbaniem, ale zaden krem tak naprawde cudow nie robi, poza tym krem powinno sie zmieniac po 3 miesiacach a potem znowu nowy dobry szukac :wtf:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011

Współczuje :smutny: dzięki bogom cokolwiek nałoże na ryj jest dobrze
Wg mnie odpowiednia dieta tez pomaga, suplementy jak sama nazwa wskazuje sa tylko uzupełnieniem.
Ale ja sie nie znam wiec być Moze herezje szerze, ja bym mogła sie ograniczyć do mycia mydlem szary jeleń i tez byłoby dobrze :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z zaskórnikami


Co to sa zaskorniki?

Konto usunięte
Konto usunięte: powinno sie zmieniac po 3 miesiacach

Tak bo cera sie przyzwyczaja i uodparnia na działanie kremu zaczynając znowu żyć własnym życiem

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 lipca 2011
massacre
massacre:

zazdroszcze :and:

massacre
massacre: Co to sa zaskorniki?

zamknięte, wągry ale z takim 'czopkiem' twardym, że są trudne do usunięcia, i jak je wycisnę to nie są takie miękkie i białe tylko w postaci takiej twardej 'kulki' :wtf: na skórze je widać jako takie szare punkty, najwięcej robi mi się na skrzydełkach nosa i pod oraz tak jakby na około ust, jak sie smiejesz to masz takie dwie 'zmarszczki' od niosa az do ust, to tam no i brodzie. Co 2 mce musze chodzic do kosmetyczki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.