Ajchentererere
Ajchentererere
  30 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam ;)
Za dwa tygodnie idę na 18 szyje sobie sukienkę, bez ramion, odcięta w pasie, a dół w kształcie tulipana ( szukałam jakiegoś zdjęcia niestety znaleźć nie mogłam) sukienka będzie czarna, przez całą długość sukienki z tyłu będzie szedł złoty suwak.

Q1: Jakie dodatki?
Q2: Jakie buty?
Q3: Jaka fryzra i makijaż?


Pozdrawiam, Kinga ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jakie dodatki? Q2: Jakie buty? Q3: Jaka fryzra i makijaż?


nie wiem dlaczego, ale ja lubie do sukienek spiete wlosy, z warkoczykiem dodalyby Ci dziewczecosci :)


taka fryzura wysmukla ladnie szyje, oczywiscie jezeli sie nie garbisz ;) w sukience z tulipanowym dolem takie cos widze :)


Dodatki zaleza od fryzury, jesli zdecydujesz sie na spiete, dlugie kolczyki beda bosko wygladac :tak:

http://4.bp.blogspot.com/_NsdkzFis63g/SJ7RmHeTdgI/AAAAAAAAADs/WzrzYlOicyI/s400/garnet-earrings.jpg






a buty... jezeli masz smukle nogi to gladiatorki - beda wygodne na cala noc tancow

Prada :zakochany: tak wkleilam przyklad ;)

natomiast wybralabym obcas, jesli masz nogi masywniejsze dosc krotkie :)

Mnie nie stac na Louboutina, ale z tego co czytam na tym forum, to na ebayach czy allegroszu pelno podrobek :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011

Dodatki raczej zlote. Jakas fikusna zloto-czarna torebeczka ( mi sie widzi maly prostokacik do reki). Bizuteria tez jakas zlota, nie mam koncepcji. Nie wiem jak wyglada ta kiecka, wiec nie mam pomyslow. Moze i jakas broszka by pasowala? Sama ocen wedle gustu.

Buty czarne/zlote. Widza mi sie dlugie szpilki w ten desen :


lub jesli kiecka nie jest zbyt bufoniasta i choinkowata (juz rozmaicona fabankami/wcieciami itd) to takie :


W sumie mozesz sie pobawic i innymi kolorami (do czarnego wszytsko pasuje) Mozesz miec rozowe (lub czerwone albo fioletowe :zakochany: ) buty i torebeczke, a bizuterie pozostawic zlota.

Oko:

http://www.snobka.pl/artykul/5205/makijaz_44_-_przydymiony_brazem
http://polki.pl/uroda_video_artykul,10012455.html

Wczoraj zrobilam podobny do tego z ostatniego linku, ale zamiast 'perly' dalam bardziej zloty odcien i wyszlo dosc ciekawie.

Masz ciemne oczy, ladne naturalnie, wiec ja radze nie malowac oczy zbyt mocno. Mysle nawet ze sam zlocisto-perlowy + ciemniejszy od zewnatrz cien i tusz by wystarczyl.

Jesli wybierzesz jakies jasno rozowe buty, wtedy szminka w podobnym odcieniu bedzie wygladac ladnie.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodatki raczej zlote. Jakas fikusna zloto-czarna torebeczka ( mi sie widzi maly prostokacik do reki). Bizuteria tez jakas zlota, nie mam koncepcji. Nie wiem jak wyglada ta kiecka, wiec nie mam pomyslow. Moze i jakas broszka by pasowala? Sama ocen wedle gustu.


Jezeli to jest 18stka a nie pogrzeb cioci, to moze poszalec kolorami, jest pelno teczowym branzoletek, pierscionkow takich plastikowych :woot: naszyjnikow...
wg mnie czern i klasyczne zloto sa zbyt powazne jak na impreze 18stkowa

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: Jezeli to jest 18stka a nie pogrzeb cioci, to moze poszalec kolorami, jest pelno teczowym branzoletek, pierscionkow takich plastikowych naszyjnikow... wg mnie czern i klasyczne zloto sa zbyt powazne jak na impreze 18stkowa


Napisalam nizej, ze moze poeksperymenotwac z innymi kolorami i tez beda pasowac.

Mi by sie podobalo najbardziej z samym zlotem. Tez jestem mloda ale nie lubie zbyt kolorowych ciuchow czy dodatkow, a w mojej szafie panuje czern zalobna :D
Z reszta po to forum by kazdy cos od siebie, wlasne upodobanie wrzucil.

Dziewczyna ma ladne brazowe oczy, ciemne wlosy. Od razu kojazy mi sie ze zlotym kolorem.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z reszta po to forum by kazdy cos od siebie, wlasne upodobanie wrzucil.


i dlatego dodalam swoje zdanie na temat zlota, czerni i mlodego wieku :D

gdybym miala jakies 10 lat mniej za uja byc mnie w niczym czarnym nie zobaczyla :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: gdybym miala jakies 10 lat mniej za uja byc mnie w niczym czarnym nie zobaczyla

U mnie sama czern i fiolet. Kilka bialych sie tez znajdzie w ilosci sladowej.

Wlasnie sobie uswiadomilam jaka roznorodnosc mam w szafie hahaha

Jedyne co mam ''kolorowe'' to kiecki (zolto czarna, brazowa i bialo czarna) oraz dwie koszulki ktorych i tak nie nosze (zielona z DC i niebieska ze slodkim bobaskiem :D )

Mam jeszcze bialo niebieskie krotkie spodenki (ktorych nie nosze) z napisem '' more sex please'' :woot:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z napisem '' more sex please''


:crylol:
jak nie nosisz to oddaj, ja je zaloze :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BeataAnnax
BeataAnnax
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jakie dodatki? Q2: Jakie buty? Q3: Jaka fryzra i makijaż?

duze kolczyki to jest to:) uwielbiam takie.
jakies gladiatorki?

do duzych kolczykow pasuja wysoko upiete wlosy, aby je wyeksponowac:) jakis kontrolowany nielad, warkoczyki tez bardzo mi sie podobaja.
jest lato, jestes mloda, mozesz poszalec z makijazem- jak nie teraz to kiedy?
QueenOfBlending z yt robi piekne:



z polskich lubie Zmalowana:



do brazowych oczu taki turkus bedzie Ci zarabiscie kontrastowal
:w00t:
adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: jak nie nosisz to oddaj, ja je zaloze

Raz zalozylam przy chlopaku :P Odebral to chyba zbyt doslownie bo potem musialam go ode mnie doganiac :D
adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011

** odganiac

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: do duzych kolczykow pasuja wysoko upiete wlosy, aby je wyeksponowac:) jakis kontrolowany nielad, warkoczyki tez bardzo mi sie podobaja. jest lato, jestes mloda, mozesz poszalec z makijazem- jak nie teraz to kiedy?


zgadzam sie w 1000% :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Ajchentererere
Ajchentererere
  30 czerwca 2011

Dziękuje za rady ;)
Włąśnie zastanawiałam się nad różem, czerwienią bądź fioletem ;)

BeataAnnax
BeataAnnax
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: zgadzam sie w 1000%

mnie ostatnio jakies malolaty objechaly za ten makijaz, robiony z nudow:

widac starosc nie radosc, przystoi mi teraz jedynie tusz i kryjacy podklad, zeby zmarchy pochowac:lol:
adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie ostatnio jakies malolaty objechaly za ten makijaz, robiony z nudow:

Bardzo ladny i pasuje Ci.
Rzeczywiscie troszke kontrowersyjny (tylko dlatego bo Polki rzadko kiedy maluja sie kolorowo i mocno) ale ja na Twoim miejscu bym sie nie przejmowala bo na prawde ladnie Ci w nim, a te lalunie pewnie tylko zazdroscily.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.