agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
pijana
pijana
  20 stycznia 2014

Nagroda od Joico i miniatura Play'ów

agoosiaaa
agoosiaaa
  20 stycznia 2014

Jak słodko ta miniaturka wygląda :rotfl:

pijana
pijana
  20 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak słodko ta miniaturka wygląda


Co nie? :D Uwielbiam miniaturki :zakochany:
Kasjopejka
Kasjopejka
  22 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wygrałam roczny zapas płynu micelarnego Bioderma, 12 butelek po 500ml

Gratuluję, 12 butelek to chyba na dwa lata Ci starczą d83dde03

Ja kupiłam sobie dziś wodę perfumowaną Pink Boudoir, bardzo mi się ten zapach spodobał d83ddc97
pijana
pijana
  22 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Gratuluję, 12 butelek to chyba na dwa lata Ci starczą

Dziękuję :D Podzielę się z mamą, więc pewnie "zejdzie" trochę szybciej, ale i tak nie będę narzekać :D

Przynudzam pewnie :rotfl: Ale wygrałam perfumy ;d Ciekawe czy miód będzie bardzo mocno wyczuwalny :ninja:

martellusia
Posty: 2 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
martellusia
  23 stycznia 2014

Ostatnio kupiłam bluzke z tej strony http://halibut.cupsell.pl/ polecam ten sklep można składać zamówienia i wymarzona koszulka gotowa ! :)

pijana
pijana
  23 stycznia 2014

Kupiłam odżywkę Magiclash, co prawda mam jeszcze nieotwarte NewVitaLash i Xlash i trochę RevitaLash, ale będzie w zapasie, a dobra okazja, bo odżywka bez pudełka :P

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 stycznia 2014

Zamówiłam

+ 1ml nouriche od Revitalash
Sweterek, tshirt i bluzę
I wygrałam w czymś masakrę false lash effect (czy jakoś tak) od max factor.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  29 stycznia 2014

żakiet i top w h&m (zaczęłam lubić ten sklep :D), jeansy w orsay za jedyne 59pln

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  30 stycznia 2014

Sukienkę czarną koronkową (oddam siostrze, bo na mnie za mała...) czarne rajstopy 20, czarne majtki.
Bransoletkę i kolczyki długie w kolorze złota oraz to samo w kolorze starego złota.
3 maszynki jednorazowe, krem z ziaji z bioolejkiem, zwykły oliwkowy x2, krem do rąk glicerynowy, krem s.o.s. z Eveline. Maniuchowi krem bambino i z Pharmaceris na mróz.

A i piżamkę zwykłą i piżamkę na seksy d83dde0a

pijana
pijana
  1 lutego 2014

2 szampony i żel (a raczej "krem") pod prysznic L'occitane (gratis 7 małych kremów do rąk, mydło, masa próbek), żakieto-narzutkę i sukienkę (2 w cenie 1) w New Look

Sztajmex
Sztajmex
  2 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: 2 szampony i żel (a raczej "krem") pod prysznic L'occitane (gratis 7 małych kremów do rąk, mydło, masa próbek), żakieto-narzutkę i sukienkę (2 w cenie 1) w New Look


Oczywiście wygrałaś? :mrgreen:.
pijana
pijana
  2 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście wygrałaś? .

:rotfl: Nie tym razem :D
Men212Vip
Men212Vip
  3 lutego 2014


Butki lacoste, 100ml Diora i 50ml Armaniego
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 lutego 2014

Paski do zebow crest.