Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)

Hej , potrzebuję jakiegoś dobrego toniku ktore ograniczy produkcję sebum i zmniejszy przetłuszczanie się skóry. Cena nie gra roli.

:-**** :zakochany:
:calusek:

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: ten clean and clear wysusza jape.

podbijam.

Gothiclady
Gothiclady: a seria normaderm z vichy?

krem na noc jest genialny, peeling tez jest fajny, natomiast krem na dzien to strata pieniedzy wedlug mnie, w tej cenie sa lepsze kremy. zelu do mycia twarzy nie mialam, bo uzywam clinique.
mmaryjka
mmaryjka
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo uzywam clinique.

a używasz tego mydła do mycia? zastanawiam się, bo zawsze używałam tylko tego toniku do cery bardzo suchej, czyli tego przed 1 i się zastanawiam nad tym mydłem, bo krem dla mnie jest beznadziejny.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  26 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: ten clean and clear wysusza jape.


Konto usunięte
Konto usunięte: podbijam.

Ja też.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Lodziarz
Lodziarz
  26 czerwca 2011

A może znajdź dermatologa który przepisze Ci Izotek/Roaccutane/Acnemorin ?

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 czerwca 2011
suckinsyn
suckinsyn: tego używam.

mama funduje? :ziober2:

Gothiclady
Gothiclady: ten clean and clear wysusza jape

no przeciez o to chodzi :woot:
Martitta
Martitta
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no przeciez o to chodzi

On niby dobrze oczyszcza bo jest z alkoholem, ale wysusza i potem sebum produkuje się jeszcze więcej, niestety :/ Z resztą na tłustą cerę w sumie i tak nie ma rady.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: On niby dobrze oczyszcza bo jest z alkoholem, ale wysusza i potem sebum produkuje się jeszcze więcej, niestety :/ Z resztą na tłustą cerę w sumie i tak nie ma rady.

hm no to dziwne bo u mnie tak nie jest :D
Martitta
Martitta
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hm no to dziwne bo u mnie tak nie jest :D

To się ciesz :D Ale pewnie po prostu nie masz tłustej cery :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a używasz tego mydła do mycia? zastanawiam się, bo zawsze używałam tylko tego toniku do cery bardzo suchej, czyli tego przed 1 i się zastanawiam nad tym mydłem, bo krem dla mnie jest beznadziejny.

mam tylko to do cery mieszanej/tlustej i ono jest jak na razie za silne kiedy mam wysuszona i wrazliwa skore. tego do cery suchej nie uzywalam :nie:
mmaryjka
mmaryjka
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tego do cery suchej nie uzywalam

u mnie odpada przede wszystkim dlatego, że trzeba je spłukiwać wodą, a ja nie używam do twarzy wody. mam tylko ten tonik który nie ma cyferki, bo ten z 1 jest niby do suchej, ale ma alkohol. kup sobie ten który mam ja, na pewno będzie łagodniejszy i lepszy.
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie odpada przede wszystkim dlatego, że trzeba je spłukiwać wodą, a ja nie używam do twarzy wody. mam tylko ten tonik który nie ma cyferki, bo ten z 1 jest niby do suchej, ale ma alkohol. kup sobie ten który mam ja, na pewno będzie łagodniejszy i lepszy.

oki, bede jutro w bootsie to podejde i zobacze. w ogole to mi sie taka masakra chyba robi od goraca, bo zauwazylam ze jak sa pochmurne dni to mi sie stan skory polepsza, a jak slonce wychodzi to jest gorzej :woot:
Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  27 czerwca 2011

Z Vichy to mam ten krem na noc , i ten żel do mycia jakby z peelingiem.. Super to jest.. ,

Konto usunięte
Konto usunięte:

Dzięki. Zafunduję sobię ten Tonik. A nie wiesz gdzie go mogę dostać? Bo w naturze i rossmanie go nie widzialem -,-.

:-**** :zakochany:
:calusek:

SuczNaPotege
SuczNaPotege
  27 czerwca 2011
Shake
Shake: Hej , potrzebuję jakiegoś dobrego toniku ktore ograniczy produkcję sebum i zmniejszy przetłuszczanie się skóry. Cena nie gra roli.

ja mialam ziaja nuno cena ok 6 zl i jak dla mnie rewelacja!
http://drygas.com.pl/opis/457882/ziaja-nuno-tonik-antybakteryjny-915.html
SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
Shake
Shake:

ewentualnie mogę Ci polecić męską wersje Under Twenty.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To się ciesz :D Ale pewnie po prostu nie masz tłustej cery :)

mam, ale ten tonik wysusza mnie elegancko, ale nie az tak mocno zebym miał widoczna sucha skóre, jest w sam raz, uzywam go od 10 lat i nie zamienie na inny :)

Shake
Shake: A nie wiesz gdzie go mogę dostać?

dziwne bo ja kupiłem w Rossmanie ostatnio.
Masz w kazdym markecie ten tonik.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.