sylwik
sylwik
  21 czerwca 2011 (pierwszy post)

*
szukam po sklepach i szukam...

taki kosmetyk, nivea, invisible protection.
widuje tylko 50-tki.
czy ktoras z was widziala w jakims sklepie, sieci drogerii itp - faktor 10?

*
dobry balsam/zel po opalaniu.
bez zadnych swiecacych drobinek.
najlepiej chlodzacy:mrgreen:
max 30zl.

*
w jakiej sieciowce znajde niedrogie bikini, sprzedawane oddzielnie, nie gora+dol?
zalezy mi na gorach ladnie pousztywnianych:D
new yorkery, h&my itp przekopane.
fajnie, jakby sie zmiescic w 30zl za gore:)

uoa
uoa
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobry balsam/zel po opalaniu.


ja tego używam już od kilku sezonów i to był jedyny ratunek dla moich ramion poza Pantenolem.. a czy są drobinki to zaraz sprawdzę na sobie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: kosmetyk, nivea, invisible protection.

nie jestem pewna czy to to ale chyba go widziałam w niemarkowej drogerii :woot:
Brzeginka
Brzeginka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w jakiej sieciowce znajde niedrogie bikini, sprzedawane oddzielnie, nie gora+dol?

Widziałam fajne w Tesco (te marki F&F). Ja za swoją górę dałam jakieś 50 zł, tych mniejszych nie sprawdzałam :)
XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  21 czerwca 2011

To ja podbiję. Szukam jakiegoś dobrego kremu dzięki któremu się nie opalę, czyli podsumowując taki, który będzie odbijał promienie słoneczne.

sylwik
sylwik
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tego używam już od kilku sezonów i to był jedyny ratunek dla moich ramion poza Pantenolem.. a czy są drobinki to zaraz sprawdzę na sobie

daj znac :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: w Tesco (te marki F&F).

:woot:
tutaj jest tylko problem przymierzenia - w ciemno trzebaby:P ale przy malym rozmiarze powinno byc ok, sprawdze:)
PapsiP
PapsiP
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w Tesco (te marki F&F)

u mnie w Tesco są przymierzalnie :mrgreen:
pokahontazz
pokahontazz
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w jakiej sieciowce znajde niedrogie bikini, sprzedawane oddzielnie, nie gora+dol?

w sieciówce to nie wiem, ale wejdź sobie na stronę novella.pl i tam masz kostiumy do wyboru, do koloru, możesz zamówić różne rozmiary góry i dołu, jak cos nie pasuje to odsyłasz, wymieniają, a kostiumy prześliczne, tez tam kupowałam, a poduchy w staniku prawie takie jak w normalnej bieliźnie:mrgreen:
Brzeginka
Brzeginka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj jest tylko problem przymierzenia - w ciemno trzebaby:P ale przy malym rozmiarze powinno byc ok, sprawdze:)

Ano właśnie, tak jak napisała PapsiP, mowa była o takim duuuużym Tesco. W nich jest spora część sklepu z ciuchami wszelakimi (F&F, Cherokee) gdzie są też przymierzalnie :woot:
Denaris
Denaris
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli podsumowując taki, który będzie odbijał promienie słoneczne.


Wszystkie dla niemowląt ,które mają filtr +50 lub 90. ;)
Tutaj jest przykład.

Kosztują od 30 zł do 120 zł (w zależności od firmy).
sylwik
sylwik
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w Tesco są przymierzalnie
Konto usunięte
Konto usunięte: Ano właśnie, tak jak napisała PapsiP, mowa była o takim duuuużym Tesco. W nich jest spora część sklepu z ciuchami wszelakimi (F&F, Cherokee) gdzie są też przymierzalnie

wlasnie, najblizej mam taki ogrooooomny, ktory sam w sobie jest centrem handlowym, to pewnie bedzie miec:D
bylam tam ze dwa razy i ubran nie ogladalam:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: w sieciówce to nie wiem, ale wejdź sobie na stronę novella.pl i tam masz kostiumy do wyboru, do koloru, możesz zamówić różne rozmiary góry i dołu, jak cos nie pasuje to odsyłasz, wymieniają, a kostiumy prześliczne, tez tam kupowałam, a poduchy w staniku prawie takie jak w normalnej bieliźnie

no kurcze, ladne:)
tylko, ze ja potrzebuje tylko gor od kostiumu:nie:
uoa
uoa
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: daj znac

bez drobinek :mrgreen:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie dla niemowląt ,które mają filtr +50 lub 90. ;)

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
przyje.bałaś z tym jak dzik w sosnę! :crylol:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Darunia511
Darunia511
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie dla niemowląt ,które mają filtr +50 lub 90. ;) Tutaj jest przykład.

Niestety, nie ma już filtrów 90.
sylwik
sylwik
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bez drobinek

swietnie:mrgreen:
pijana
pijana
  22 czerwca 2011

Podbijam Tesco, ewentualnie C&A.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.