slaveConscience
slaveConscience
  19 czerwca 2011 (pierwszy post)

czy lubicie sie przebierac w seksowne ciuszki dla swojego faceta?jesli tak to w jakie?

Darunia511
Darunia511
  19 czerwca 2011

lubię, chyba każda kobieta lubi wygladać seksownie.

Martitta
Martitta
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy lubicie sie przebierac w seksowne ciuszki dla swojego faceta?

W sensie? W przebieranki się nie bawię. A seksownie ubieram się często dosyć :pavarotti: ;)
slaveConscience
slaveConscience
  19 czerwca 2011

Seks chyba jest troche wazny nie?pozniej bedzie placz"Nie wiem czemu mnie zdradzil"

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Seks chyba jest troche wazny nie?pozniej bedzie placz"Nie wiem czemu mnie zdradzil"

W Twoim przypadku może tak.
Ja wychodzę z założenia, że jak coś komuś nie pasuje, to niech spada. Jeszcze kopa z glana w dupsko na rozpęd mogę dać.
Babsy
Babsy
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy lubicie sie przebierac w seksowne ciuszki dla swojego faceta?

nie tylko dla niego, sama tez lubie poczuc sie w nich seksownie:)

Konto usunięte
Konto usunięte: jesli tak to w jakie?

najrozniejsze:) mam kilka rzeczy z obsessive, kilka z livii corsetti, sporo beznazwowych:)
Martitta
Martitta
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wychodzę z założenia, że jak coś komuś nie pasuje, to niech spada. Jeszcze kopa z glana w dupsko na rozpęd mogę dać.

Dokładnie. A jak ma zdradzić to i tak zdradzi a powód wymyśli jakikolwiek :rotfl:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. A jak ma zdradzić to i tak zdradzi a powód wymyśli jakikolwiek

Z resztą - jeśli miałoby mu być lepiej z inną kobietą, to niech idzie - każdy ma prawo układać sobie życie jak chce. Jakby miał się poświęcać i 'dla dobra związku/rodziny/etc' to sama bym go wykopała za drzwi.

W ogóle, odnoszę wrażenie, że

Konto usunięte
Konto usunięte:

myśli, iż kobieta bez faceta istnieć nie może. :lol: Więc za wszelką cenę, wszelkimi sposobami ma samca przy sobie trzymać.
madzia2143
madzia2143
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wychodzę z założenia, że jak coś komuś nie pasuje, to niech spada. Jeszcze kopa z glana w dupsko na rozpęd mogę dać.

podoba mi się to ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Seks chyba jest troche wazny nie?pozniej bedzie placz"Nie wiem czemu mnie zdradzil"

to jest właśnie myślenie 16latków.
W miłości chodzi o coś więcej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. A jak ma zdradzić to i tak zdradzi a powód wymyśli jakikolwiek

prawda.
pijana
pijana
  20 czerwca 2011

Jeżeli chodziło tutaj o seksowna BIELIZNĘ to jak najbardziej, choć przede wszystkim dla siebie, ale autorce tematu chodziło chyba o tytułowe PRZEBIERANKI, odgrywanie ról itp.

Konto usunięte
Konto usunięte: Seks chyba jest troche wazny nie?pozniej bedzie placz"Nie wiem czemu mnie zdradzil"

Jak Ci będzie kazał odciąć sobie nogę to też odetniesz, żeby czasem nie zdradził ? :ziew:
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Seks chyba jest troche wazny nie?pozniej bedzie placz"Nie wiem czemu mnie zdradzil"

Jak myslisz, ze przebranie sie w cokolwiek sprawi, ze bedziesz lepsza w lozku to wspolczuje biedy umyslowej. Pozniej bedzie placz "nie wiem jak mogl mnie zdradzic dla innej, ona przeciez nie przebiera sie do lozka"
Transcendencja
Transcendencja
  20 czerwca 2011

Przebieram się oczywiście ...w nudystę .

slaveConscience
slaveConscience
  20 czerwca 2011

skonczycie jak kolezanka wyzej o nicku sucznapotege

Gothiclady
Gothiclady
  20 czerwca 2011

nieeee, przypomniało mi się, że w podstawówce lubiłyśmy z kolezanką zakładać koronkowe staniki jej mamy, pasy do pończoch, pończochy, jakieś szpilki, kozaki i wypychałyśmy staniki rajstopami a w salonie robiłysmy pokazy mody :crylol:

agoosiaaa
agoosiaaa
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skonczycie jak kolezanka wyzej o nicku sucznapotege

Ale przynajmniej bedziemy miec pewnosc ze facet bzykal sie z nami, czego ty powiedziec nie mozesz-twoj facet w glowie juz sie bzykal ze wszystkimi naokolo, bo ty jested nudna jak flaki z olejem, nawet twoje wypowiedzi tutaj o tym swiadcza. Bieda.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy lubicie sie przebierac w seksowne ciuszki dla swojego faceta?jesli tak to w jakie?


tak, zalezy od jego fantazji i mojego nastroju

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.