Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  10 czerwca 2011 (pierwszy post)

Na szybko - gdzie (oczywiście w Polsce) dostanę Smackers'y? Za jaką cenę? Jaki smak (?) poleciacie? ;D Allegro mnie nie zawiedzie w tej kwestii (nigdy nic stamtąd nie zamawiałam, dlatego pytam)? One rzeczywiście... smakują? :ninja:
Plus bonus - Wasz ulubiony błyszczyk, balsam do ust, pomadka, itd. :) Firma, nazwa, cena, dlaczego właśnie ten produkt. Oraz Wasz najgorszy błyszczyk, balsam do ust, pomadka, itd. ;)

Dziękuję, pozdrawiam. K. ;*

Darunia511
Darunia511
  10 czerwca 2011

Uwielbiam je! Są w Super pharm

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  10 czerwca 2011
Kiniowska
Kiniowska: Na szybko - gdzie (oczywiście w Polsce) dostanę Smackers'y?

W zwykłej drogerii.

Kiniowska
Kiniowska: Za jaką cenę?

Ok 10 zł.

Kiniowska
Kiniowska: Jaki smak (?) poleciacie?

Zależy kto co woli. Ja mam błyszczyki truskawkowy, waniliowy i arbuzowy.

Kiniowska
Kiniowska: One rzeczywiście... smakują?

Te błyszczyki co mam to jedynie pachną ( chociaż może trochę i smakują ), nie wiem jak sztyfty. Ale kupiłam ostatnio błyszczyk z Maybelline, taki w tubce, jakaś nowa seria i one są rzeczywiście słodkie.

Kiniowska
Kiniowska: Plus bonus - Wasz ulubiony błyszczyk, balsam do ust, pomadka, itd. :) Firma, nazwa, cena, dlaczego właśnie ten produkt. Oraz Wasz najgorszy błyszczyk, balsam do ust, pomadka, itd. ;)

Oj za dużo ich mam żeby wybrać... Ale chyba ten najbardziej lubię:

A najgorszego nie mam w sumie.
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  10 czerwca 2011
Kiniowska
Kiniowska: Na szybko - gdzie (oczywiście w Polsce) dostanę Smackers'y?

sklepy z zabawkami dla dzieci typu smyk
super pharm

Kiniowska
Kiniowska: Plus bonus - Wasz ulubiony błyszczyk, balsam do ust, pomadka, itd.

błyszczyków nie lubię, balsam-carmex lub ziaja kokosowy, pomadka avon

maybe I had said something that was wrong

pijana
pijana
  10 czerwca 2011

Smackersy widziałam w Super-Pharm jedynie, ale nie miałam z nimi do czynienia.
Moje ulubione to błyszczyki Calvina Kleina oraz Dior DiorKiss, malinowego i brzoskwiniowego chce się wąchać cały czas.

madzia2143
madzia2143
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale kupiłam ostatnio błyszczyk z Maybelline, taki w tubce, jakaś nowa seria i one są rzeczywiście słodkie.

o kurde... :mrgreen: jak długo wytrzymują na ustach w takich razie? u mnie by to nie trwało zbyt długo :and:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o kurde... jak długo wytrzymują na ustach w takich razie? u mnie by to nie trwało zbyt długo

Ja nie mam nawyku oblizywania ust, to jakoś się trzymają dopóki czegoś nie zjem albo się nie napiję :mrgreen: kiedy ja te błyszczyki wszystkie wykończę :rotfl:
madzia2143
madzia2143
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie mam nawyku oblizywania ust, to jakoś się trzymają dopóki czegoś nie zjem albo się nie napiję kiedy ja te błyszczyki wszystkie wykończę

zazdroszczę :wtf: ja to mam problem z tym, muszę sobie chyba kupić drogą szminkę co mi będzie szkoda ją zlizać :mrgreen: ( bo ja nawet te bez smakowe zlizuję :ssh: [/size=1] )
marta0859
marta0859
  10 czerwca 2011
Kiniowska
Kiniowska: Na szybko - gdzie (oczywiście w Polsce) dostanę Smackers'y?

Apteki Super Pharm.

Kiniowska
Kiniowska: Za jaką cenę?

10.99 te w sztyfcie, inne jakoś z 5 zł droższe z tego co pamiętam.

Kiniowska
Kiniowska: aki smak (?) poleciacie? ;D Allegro mnie nie zawiedzie w tej kwestii (nigdy nic stamtąd nie zamawiałam, dlatego pytam)? One rzeczywiście... smakują?

no, smakują i zapach mają fajny ale nic poza tym. :zabawa:
malinowe są dobre. i te o zapachu gumy balonowej.

Kiniowska
Kiniowska: - Wasz ulubiony błyszczyk, balsam do ust, pomadka, itd. :) Firma, nazwa, cena, dlaczego właśnie ten produkt. Oraz Wasz najgorszy błyszczyk, balsam do ust, pomadka, itd. ;)

wszystko mi obojętne
Jasmina
Jasmina
  10 czerwca 2011
Kiniowska
Kiniowska: Wasz ulubiony błyszczyk, balsam do ust, pomadka, itd. :)

Szminka Dior Rouge :zakochany: Z błyszczyków to Sephora gloss ultra brillance :)
pauluss99
pauluss99
  10 czerwca 2011

Ten lubie

boniwinter
boniwinter
  10 czerwca 2011
Kiniowska
Kiniowska: Smackers'y?

co za dziwna nazwa
gdybym nie poczytala postow to bym nie wiedziala, ze to jest do ust...kojarzy mi sie z ciasteczkami w stylu chipsy:woot:

Kiniowska
Kiniowska: Wasz ulubiony błyszczyk, balsam do ust, pomadka, itd. :)

Lancome i Rimmel
Lancome bo sa niesamowicie trwale..az dziw. Kosztuja 10 funtow czyli jakies 40, 50 zl nie wiem jakie sa ceny w Polsce.
Rimmel ma fantastyczna game kolorow i smakow, naprawde ma sie usta jak malinka i masz usta bardzo mieciutkie i cena...to samo co poprzedio, nie wiem tutaj kosztuja zaledwie 4 funty.

btw. najlepszym "zlotym srodkiem" do ust jest masc z witamina A
kosztuje jakies 3 zl w aptece, ale jak sie ja stosuje regularnie czyli kilka razy w ciagu dnia to nie ma mozliwosci zebyscie mialy popekane usta zima i latem jak wieje. do tego oklady na usta z miodu.
Ja to stosuje od jakis 10 lat i mam bardzo miekkie usta i nigdy nie popekane, bez zajadow i tym podobne.
pijana
pijana
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lancome bo sa niesamowicie trwale..az dziw. Kosztuja 10 funtow czyli jakies 40, 50 zl nie wiem jakie sa ceny w Polsce.

W Sephorze/Douglasie pewnie oscylują w granicach 80-100 zł :/
boniwinter
boniwinter
  10 czerwca 2011

9 minut temu
Cytuj fragment | Cytuj całość
boniwinter:
Lancome bo sa niesamowicie trwale..az dziw. Kosztuja 10 funtow czyli jakies 40, 50 zl nie wiem jakie sa ceny w Polsce.

W Sephorze/Douglasie pewnie oscylują w granicach 80-100 zł :/
no to chyba juz lekkam przesada:zonk:
to jest tylko blyszczyk, a nie "cudownie" pogrubiajacy turz do rzes

Konto usunięte
Konto usunięte: Sephorze/Douglasie pewnie oscylują w granicach 80-100 zł :/
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W Sephorze/Douglasie pewnie oscylują w granicach 80-100 zł :/

W Polsce to w ogóle zdzierstwo straszliwe a zarobki mniejsze :/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.