Spicy89
Spicy89
  1 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witajcie Drogie Panie, mam kilka pytań do Was odnośnie depilacji, warto wymienić się opiniami, każdej z Nas się przydadzą ;)

1. Jaki rodzaj depilacji preferujecie? Maszynka/Depilator mechaniczny/Depilator w kremie/Paski/Wosk
2. Dlaczego własnie takie sposób?
3. W jaki sposób depilujecie sobie rowek?
4. Jak często dana metoda się depilujecie? Co jaki odstęp czasu?
5. Jak radzicie sobie z podrażnieniami? Bolesnymi, swedzacymi krostkami?

Dziękuje za pomoc ;)

Tricia
Tricia
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najpierw używałam depilatora ale zmasakrował mi nogi, zostały mi takie brzydkie krostki. Teraz tylko maszynką, ale przez to co mi zostało po depilatorze nóg w te lato raczej nie pokażę


nie przesadzaj, rajstopy w sprayu i po problemie ;)
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  2 czerwca 2011

Maszynka wszystko nawet rowek

wanttobeloved
wanttobeloved
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jaki rodzaj depilacji preferujecie? Maszynka/Depilator mechaniczny/Depilator w kremie/Paski/Wosk

maszynka

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego własnie takie sposób?

najwygodniej
styka51
styka51
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jaki rodzaj depilacji preferujecie? Maszynka/Depilator mechaniczny/Depilator w kremie/Paski/Wosk

Maszynka, ale chciałabym kiedyś na laser iść.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Dlaczego własnie takie sposób?

Tani i bezbolesny.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jak często dana metoda się depilujecie? Co jaki odstęp czasu?

Trzaskam maszynką co dwa dni.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Jak radzicie sobie z podrażnieniami? Bolesnymi, swedzacymi krostkami?

Zazwyczaj nie mam podrażnień, dość często robię peelingi, bardzo pomaga :)
Jasmina
Jasmina
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Plaster z woskiem raz na miesiąc albo dwa by wystarczył :) Maszynka w takim miejscu to byłby zły pomysł, ale wosk myślę, że jak najbardziej.

Mam uczulenie na wosk, więc odpada :and:
SoDope
SoDope
  2 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Mam uczulenie na wosk

pasta cukrowa ? :D
Jasmina
Jasmina
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pasta cukrowa ? :D

Jak kiedyś będę mieć odwagę... :mrgreen:
SoDope
SoDope
  2 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Jak kiedyś będę mieć odwagę...

Możesz ją sobie sama w domu zrobić.
Specjalnie coś dla Ciebie
I robić na tej zasadzie co wosk - tyle, że będziesz miała naturalne składniki z 'domu'.
Jasmina
Jasmina
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz ją sobie sama w domu zrobić. Specjalnie coś dla Ciebie I robić na tej zasadzie co wosk - tyle, że będziesz miała naturalne składniki z 'domu'.

Gdybym się bólu nie bała :lol:
SoDope
SoDope
  2 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina:

ponoć właśnie to 'nie boli' bo wosk oblepia też skórę i to BOLI.
a pasta cukrowa przylepia się tylko do 'włosa'.
Jasmina
Jasmina
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ponoć właśnie to 'nie boli' bo wosk oblepia też skórę i to BOLI. a pasta cukrowa przylepia się tylko do 'włosa'.

Może kiedyś wypróbuje :)
styka51
styka51
  2 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Może kiedyś wypróbuje :)

Ja próbowałam, działało, tylko za rzadka ta pasta mi wyszła i słabo łapała.
Ale kiedyś na setke spróbuje jesio raz.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  2 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina:

Też mam podobny problem, i pod pępkiem jadę depilatorem, w sumie nawet nie jest to bardzo bolesne, z resztą da się przyzwyczaić. Robię tak gdzieś od 3 lat i coraz lepiej to wygląda, tak jakby mniej tych włosków tam było. Tylko pierwszy raz jak głupia sobie je zgoliłam, gdybym od początku depilowała to teraz może i bym spokój już miała :and:

A.

Jasmina
Jasmina
  2 czerwca 2011
Elph06
Elph06: Też mam podobny problem, i pod pępkiem jadę depilatorem, w sumie nawet nie jest to bardzo bolesne, z resztą da się przyzwyczaić. Robię tak gdzieś od 3 lat i coraz lepiej to wygląda, tak jakby mniej tych włosków tam było. Tylko pierwszy raz jak głupia sobie je zgoliłam, gdybym od początku depilowała to teraz może i bym spokój już miała

Dlatego jak na brzuchu nie goliłam włosków, nawet się do nich przyzwyczaiłam, ale wypróbuje w przyszłości ta paste cukrową :)

styka51
styka51: Ja próbowałam, działało, tylko za rzadka ta pasta mi wyszła i słabo łapała. Ale kiedyś na setke spróbuje jesio raz.

Ja kiedyś też :)
SoDope
SoDope
  2 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Może kiedyś wypróbuje :)

Jak sie nie boisz pójścia do kosmetyczki to idz chociażby na 'ręce' sprawdzić czy to 'dla Ciebie' a pasta cukrowa w salonach chyba wygląda troszkę inaczej niżeli ta domowa..
http://www.youtube.com/watch?v=AS-SqbTWgKY
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.