ooOmarcioszekOoo
Posty: 27 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ooOmarcioszekOoo
  31 maja 2011 (pierwszy post)
hej:) mam pytanko... tylko z góry prosze nie mowcie mi czegos w stylu ' masz nauczke' albo 'trzeba było sie nie opalac'... bo to sama wiem..

dzisiaj pracowalam z mama dwie godzinki w ogrodku.. co prawda smarowalam plecy filtrem ale chyba slabym bo kiedy wrocilam wieczorem z pracy zauwazylam ze mam czerwone plecy i troche pieka... :( wczesniej nic nie bylo widac i czuc.. myslaam ze w ogóle mnie nie wzielo słońce:( i tearz mam pytanie czy moge cos zrobic zeby mi nie zeszla skora bo niedługo mam wesele i nie chce byc łaciata:( czy jest taka mozliwosc? POMOCY:(
Fieska
Fieska
  31 maja 2011
ooOmarcioszekOoo
ooOmarcioszekOoo: hej:) mam pytanko... tylko z góry prosze nie mowcie mi czegos w stylu ' masz nauczke' albo 'trzeba było sie nie opalac'... bo to sama wiem.. dzisiaj pracowalam z mama dwie godzinki w ogrodku.. co prawda smarowalam plecy filtrem ale chyba slabym bo kiedy wrocilam wieczorem z pracy zauwazylam ze mam czerwone plecy i troche pieka... :( wczesniej nic nie bylo widac i czuc.. myslaam ze w ogóle mnie nie wzielo słońce:( i tearz mam pytanie czy moge cos zrobic zeby mi nie zeszla skora bo niedługo mam wesele i nie chce byc łaciata:( czy jest taka mozliwosc? POMOCY:(


Domowe sposoby to zważone mleko, kefir, śmietana.
A tak to maści, np. Bepanthen, są też specjalne na poparzenia lub w sprayu.
Fieska
Fieska
  31 maja 2011

O co mi jeszcze moja babcia polecała to kozie mleko z ziaji :ziober2:

latynoska6
latynoska6
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kozie mleko z ziaji


ja ostatnio je kupiłam 1 raz i bardzo dobre
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Domowe sposoby to zważone mleko, kefir, śmietana.

zgadzam się :tak:

ale jeśli bardzo cię poparzyło to nawet to nie pomoże :(
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  31 maja 2011
ooOmarcioszekOoo
ooOmarcioszekOoo: moge cos zrobic zeby mi nie zeszla skora bo niedługo mam wesele i nie chce byc łaciata:( czy jest taka mozliwosc? POMOCY:(

Złagodzić to się da sposobami które dziewczyny już napisały. Ale wątpię, żeby uchroniło Cię to przed schodzeniem skóry :/

ooOmarcioszekOoo
ooOmarcioszekOoo: wczesniej nic nie bylo widac i czuc..

Pewnie wiaterek wiał i nie czułaś. Wtedy się dopiero w domu widzi "efekty".
Fieska
Fieska
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Złagodzić to się da sposobami które dziewczyny już napisały. Ale wątpię, żeby uchroniło Cię to przed schodzeniem skóry :/


Jak będzie smarowała kremem z dekspanteneolem to nie będzie
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak będzie smarowała kremem z dekspanteneolem to nie będzie

Ty wiesz lepiej, ja się aż tak nie znam :mrgreen:
Fieska
Fieska
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty wiesz lepiej, ja się aż tak nie znam


To tylko doświadczenie :mrgreen:
Sensi
Sensi
  31 maja 2011

Zsiadłe mleko najlepsze. Ale nie pijesz go, nakładasz na plecy.

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  31 maja 2011

zsiadłe mleko bądź maślanka, kefir, grubą warstwą na plecy.

znam ten ból na praktykach osiem godzin w słońcu tyrałam. Na przyszłość - filtr conajmniej 30, smaruj co 2 h i nie pracuj z odkrytymi plecami i ramionami dłuższy czas.

BillieJean58
BillieJean58
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Domowe sposoby to zważone mleko, kefir, śmietana. A tak to maści, np. Bepanthen, są też specjalne na poparzenia lub w sprayu.


ponoc plastry pomidora tez pomagają i najabrdziej znany Panthenol czy jakos tak ;)
Fieska
Fieska
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ponoc plastry pomidora tez pomagają i najabrdziej znany Panthenol czy jakos tak ;)


to jest dekspantenol :D
malami81
malami81
  31 maja 2011

Bepanthen w spray'u - zbawienie przyniósł mi na wakacjach we Włoszech. Kiedy to słonko poparzyło mi nogi (właśnie nogi :szok: miejsce, które opala się zawsze najgorzej) podczas przesiadywania na basenie i machania nimi w wodzie

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 czerwca 2011
ooOmarcioszekOoo
ooOmarcioszekOoo: dzisiaj pracowalam z mama dwie godzinki w ogrodku.. co prawda smarowalam plecy filtrem ale chyba slabym bo kiedy wrocilam wieczorem z pracy zauwazylam ze mam czerwone plecy i troche pieka... :( wczesniej nic nie bylo widac i czuc.. myslaam ze w ogóle mnie nie wzielo słońce:( i tearz mam pytanie czy moge cos zrobic zeby mi nie zeszla skora bo niedługo mam wesele i nie chce byc łaciata:( czy jest taka mozliwosc? POMOCY:(

Maślanka z biedry :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.