WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  29 maja 2011 (pierwszy post)

Cześć dziewczyny, chłopaki i prinz
Sprawa jest taka, mam w sierpniu wesele( nie moje) i w sumie nie wiem jak sie ubrać, garnitur odpada bo bedzie sporo za duzy, a specjalnie nie bede kupować i w sumie nie chce mi sie iśc w garniturze bo sie zagotuje a lubie jak jest przewiewnie, polećcie mi jak sie ubrać prosze to dla mnie bardzo ważne
jpg jak najbardziej wskazane

pokahontazz
pokahontazz
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć dziewczyny, chłopaki i prinz

heheh...

Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawa jest taka, mam w sierpniu wesele( nie moje) i w sumie nie wiem jak sie ubrać, garnitur odpada bo bedzie sporo za duzy, a specjalnie nie bede kupować i w sumie nie chce mi sie iśc w garniturze bo sie zagotuje a lubie jak jest przewiewnie, polećcie mi jak sie ubrać prosze to dla mnie bardzo ważne

nie chcesz w garniaku, w jeansach nie wypada, w spodniach lnianych bedziesz wygladał jak podstarzały kasanowa, więc może jednak się skuś, mozesz przecież garniak pozyczyć od kogoś, a koszulę sobie kupić...
Babsy
Babsy
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć dziewczyny, chłopaki i prinz

siemka:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawa jest taka, mam w sierpniu wesele( nie moje) i w sumie nie wiem jak sie ubrać, garnitur odpada bo bedzie sporo za duzy, a specjalnie nie bede kupować i w sumie nie chce mi sie iśc w garniturze bo sie zagotuje a lubie jak jest przewiewnie, polećcie mi jak sie ubrać prosze to dla mnie bardzo ważne

spodnie od garnituru zaloz, jak nie swoje to sprobuj pozyczyc. do tego koszula, krawat i juz:) passe jest juz zakladac koszule czy krawat pod kreacje partnerki:)
iffy
iffy
  29 maja 2011

patrz jak ładnie.
no, buty bym zmieniła.
http://thegloss.com/files/2008/04/davidbeckham-vest-skinny-tie1.jpg
tu bym nic nie zmieniała. :zakochany:

iffy
iffy
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://thegloss.com/files/2008/04/davidbeckham-vest-skinny-tie1.jpg

udalo sie widzę. :and: jeszcze raz.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lubie jak jest przewiewnie, polećcie mi jak sie ubrać prosze to dla mnie bardzo ważne jpg jak najbardziej wskazane

to może to? :mrgreen:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  29 maja 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: http://aulaitt.files.wordpress.com/2008/01/borat.jpg?w=325&h=470

przewiewnie
Fieska
Fieska
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przewiewnie


skoro już wiesz jak się ubierzesz to po co się pytasz :ziober2:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro już wiesz jak się ubierzesz to po co się pytasz

nie krzycz na mnie, prosze
Fieska
Fieska
  29 maja 2011

nie krzyczę... :) trzeba było od razu się pytać czy ten strój jest ok

Transcendencja
Transcendencja
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2 tydzien redukcji leci, bedzie 20 kilo mniej, totalny off ze wszystkim oprócz mono 5g dziennie i witaminy minerały, aero krecone naczczo i po treningu, czuje moc aczkolwiek zmienie mono na jakiś dobry booster by mieć wieksza motywacje, moze mesomorph w połączeniu z cell pumpem by było bardziej ekonomicznie i biedaczkowo

Zostanie z Ciebie suchar stary :D
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zostanie z Ciebie suchar stary :D

93 kilo przy bf myśle 1 cyfrowym jak nigdzie nie dam dupy z dieta bo jest dopięta mocno
pijana
pijana
  29 maja 2011

Koszula i może jakieś proste, czarne dżinsy :woot: Byle nie niebieskie/błękitne, chyba, że na poprawiny.

KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  30 maja 2011

Dlaczego nie sprobujesz animalstaka?sebuch poleca

Gothiclady
Gothiclady
  30 maja 2011

dresik zawsze w modzie ziomeczku

a tak na powaznie, to dobry ten zestaw co Buekkkham ma na sobie, czyli jeansy, biała koszula (może być z krótkim rękawem, bo w sierpniu grzeje niemiłosiernie) do tego krawacik und kamizelka albo nie

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego nie sprobujesz animalstaka?sebuch poleca

przeciez to biedaczkowy suplement, w polsce b mamy duzo lepsze
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.