Jasmina
Jasmina
  26 maja 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Jakie tanie kosmetyki okazały się dla Was hitem, z których jesteście bardzo zadowolone ?

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: latwy w obsludze

zabrzmiało jak zachęta do obsługi pralki :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  26 maja 2011
Prinz
Prinz: mówiłem

naprawdę jestem miło zaskoczona. i na razie używam tych hydro, a podobno te anti age są jeszcze lepsze, ale to dopiero za tydzień, jak skończę te:d
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 maja 2011
Prinz
Prinz: zabrzmiało jak zachęta do obsługi pralki

:rotfl:
raczej bardziej jak reklama jakiegos komputera :P
PurePaprika
Posty: 216 (po ~97 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 74
PurePaprika
  26 maja 2011

Mascara z Rimmela Extra Super Lash,
Płyn dwufazowy z Ziaji do de-makijażu.
Krem do rąk z Neutrogeny

:D

jak mi się jeszcze coś przypomni to dopisze ;D

Rude wredne!

madzia2143
madzia2143
  26 maja 2011

krem babydream :)

Patrishia
Patrishia
  26 maja 2011

Krem Nivea, lol, klasyk.
Produkty "Biały jeleń", które mi się kojarzą z komuną i biedaczkowością. Ograniczony skład produktów idealny na moją wrażliwą skórę :]
Peeling z joanny.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 maja 2011

Produkty Biały Jeleń, krem Siarkowa Moc, eyliner z Golden Rose, takie małe lakiery do paznokci Miss Selene, tonik rossmanowski - Synergen, błyszczyki Lip Smacker, peelingi z Joanny, żel do twarzy Ziaja Med, maseczka do włosów z Apteczki Babuni... jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę :)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  26 maja 2011

Tusz do rzęs z Miss Sporty podkręcający w koralowym opakowaniu. Mój ulubiony zaraz obok podkręcającego Rimmel Extra Super Lash.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  26 maja 2011

Baza pod cienie Joko Virtual
Eyeliner Golden Rose
Dużo rzeczy z Ziaji
Kosmetyki do włosów Joanna
Puder Manhattan Clearface
Kredka do brwi, eyeliner w pisaku Essence

Jak mi się coś przypomni to dopiszę :)

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Puder Manhattan Clearface

O to też! Super jest :tak:
Patrishia
Patrishia
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O to też! Super jest

Ogólnie ostatnio polubiłam produkty Manhattan, mam podkład, puder i korektor, nie wiem jak z tym na jak długo wystarczają, bo rzadko używam, ale są delikatne, nie tworzą maski, mają miły zapach, bla bla, zauroczyłam się.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Ogólnie ostatnio polubiłam produkty Manhattan, mam podkład, puder i korektor, nie wiem jak z tym na jak długo wystarczają, bo rzadko używam, ale są delikatne, nie tworzą maski, mają miły zapach, bla bla, zauroczyłam się.

Ja też je lubię. Już kiedyś ich używałam i teraz do nich wróciłam. Mam podkład, puder i cienie do powiek, takie potrójne. Też są fajne ale szybko się kończą. Ten puder najbardziej lubię bo mam taki odcień jaki potrzebuję, nie robi maski na twarzy i nie zapycha. Super jest.
Patrishia
Patrishia
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też je lubię. Już kiedyś ich używałam i teraz do nich wróciłam. Mam podkład, puder i cienie do powiek, takie potrójne. Też są fajne ale szybko się kończą. Ten puder najbardziej lubię bo mam taki odcień jaki potrzebuję, nie robi maski na twarzy i nie zapycha. Super jest.

W ogóle z pudrem faila zaliczyłam, bo mam jasną cerę bardzo i zwykle wszystko jest zbyt ciemne, więc zawsze biorę wszystkiego od razu najjaśniejszy odcień i pierwszy raz coś było za jasne właśnie w przypadku tego pudru:D
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 maja 2011
Patrishia
Patrishia: W ogóle z pudrem faila zaliczyłam, bo mam jasną cerę bardzo i zwykle wszystko jest zbyt ciemne, więc zawsze biorę wszystkiego od razu najjaśniejszy odcień i pierwszy raz coś było za jasne właśnie w przypadku tego pudru:D

Ooo. Ja też mam jasną i ten najjaśniejszy mi pasuje. Mam 70 Vanilla. Też go miałaś?
malami81
malami81
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ampułki nawilżające rival de loop. cudo.

Prawda! Zarówno te niebieskie jak i zielone - są cudne.

Perfecta cukrowy peeling do ciała o zapachu czekoladowo- kokosowym (pachnie tak , że mam ochotę wsadzić jęzor do pudełka:crylol:) :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.