Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  22 maja 2011 (pierwszy post)

Cześć! Potrzebuję porady w sprawie:

1) Peelingu do twarzy (cera mieszana). Sprawdzonego przez Was, dostępnego w Rossmann'ie/Naturze bądź w jakichś sklepach niesieciowych. Cena do 10-15zł.
2) Kremu do stóp. Pięty suche, lekko popękane i w ogóle "be". Idzie lato, lżejsze buciki, itd... ;) Cena do 10-15zł, również sprawdzonego przez Was.
3) Kroju sukienki/spódnicy dla figury coś na kształt gruszki (nieduży biust, szerokie biodra, lekko wystający brzuch). Obojętnie, na lato, na wesele, na imieniny cioci Ludwiki... A! I nieskracający nóg. :)

Za jakiekolwiek błędy przepraszam, za porady z góry dziękuję i wrócę wieczorem. :) Póki co, miłego popołudnia! ;*

PS. Potrójny korektor z Essence jest mega! ;D

Jasmina
Jasmina
  22 maja 2011
Kiniowska
Kiniowska: 1) Peelingu do twarzy (cera mieszana). Sprawdzonego przez Was, dostępnego w Rossmann'ie/Naturze bądź w jakichś sklepach niesieciowych. Cena do 10-15zł.

Ten polecam, dla mnie najlepszy:



Kiniowska
Kiniowska: 2) Kremu do stóp. Pięty suche, lekko popękane i w ogóle "be". Idzie lato, lżejsze buciki, itd... ;) Cena do 10-15zł, również sprawdzonego przez Was.

Farmona :tak:
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  22 maja 2011
Kiniowska
Kiniowska: 3) Kroju sukienki/spódnicy dla figury coś na kształt gruszki (nieduży biust, szerokie biodra, lekko wystający brzuch). Obojętnie, na lato, na wesele, na imieniny cioci Ludwiki... A! I nieskracający nóg. :)

Z wizażu:
Konto usunięte
Konto usunięte: Najkorzystniejsze fasony spódnic i sukienek dla figury typu „gruszka”: rozkloszowane lub trapezowe - maskują szerokie biodra ołówkowe - seksownie podkreślają wypukłości z zakładkami poniżej linii bioder i szerokim pasem - wysmuklają biodra sukienki wcięte w talii, z zabudowanymi ramionami, które dodatkowo można poszerzyć poduszkami lub pudełkowe, dość sztywne, odstające od ciała ciemne lub stonowane kolory - odchudzają Najmniej korzystne fasony spódnic i sukienek dla figury typu „gruszka”: spódnice marszczone w talii – poszerzają biodra proste, np. z dzianiny, bez wyrazu zwisające z bioder – opinając pupę stają się zbyt szerokie na dole, przez co nogi wyglądają na chudsze, a co za tym idzie – biodra na grubsze bombki okrągłe już od pasa spódnice z wysoką talią - uwypuklają pupę jasne kolory, duże wzory, poziome pasy – dodają pupie kilogramów
kissangelkiss
kissangelkiss
  22 maja 2011
Kiniowska
Kiniowska: 2) Kremu do stóp. Pięty suche, lekko popękane i w ogóle "be". Idzie lato, lżejsze buciki, itd... ;) Cena do 10-15zł, również sprawdzonego przez Was.


lirene - czerwony :)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  22 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ten polecam, dla mnie najlepszy

Może być ciekawy. :) Miałam kiedyś ich balsam do ciała, ogórkowy albo melonowy (?), i byłam zadowolona, więc peeling pewnie też kupię.

Jasmina
Jasmina: Farmona

Konto usunięte
Konto usunięte: lirene - czerwony :)

Porównam je, dziękuję. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Z wizażu:

Łoł, ile ja błędów popełniałam... ;P Dzięki!
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  22 maja 2011
Kiniowska
Kiniowska: Łoł, ile ja błędów popełniałam... ;P Dzięki!

jak chcesz, mogę Ci jeszcze kilku tekstów na temat doboru stroju do Twojej figury poszukać.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak chcesz, mogę Ci jeszcze kilku tekstów na temat doboru stroju do Twojej figury poszukać.

Byłoby miło, ale tyle jest ok, dzięki. Poczekam, może ktoś pokaże jakiś obrazek. :)
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  22 maja 2011
Kiniowska
Kiniowska:





SoDope
SoDope
  22 maja 2011
Kiniowska
Kiniowska: 1) Peelingu do twarzy (cera mieszana). Sprawdzonego przez Was, dostępnego w Rossmann'ie/Naturze bądź w jakichś sklepach niesieciowych. Cena do 10-15zł.


Do twarzy używam peelingu do stóp - ale mną się nie kieruj.
pijana
pijana
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Do twarzy używam peelingu do stóp - ale mną się nie kieruj.

Ja na nos i brodę używam antycellulitowego :rotfl: Jest ostry i chociaż trochę wygładza te ****** wągry.
SoDope
SoDope
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

no a jak - trzeba sobie radzić. :crylol:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  22 maja 2011
Kiniowska
Kiniowska: 2) Kremu do stóp. Pięty suche, lekko popękane i w ogóle "be". Idzie lato, lżejsze buciki, itd... ;) Cena do 10-15zł, również sprawdzonego przez Was.

zamiast kupować krem pomocz kilka minut stopy w rozgrzanej oliwie z oliwek, (ale nie za gorącej), potem zawiń stopy w folię spożywczą lub woreczki śniadaniowe i opatul ciepłym kocem/ręcznikiem - posiedź tak kilknaście minut, a potem poodwijaj i umyj stopy
na sucha skórę dłoni działa to świetnie, więc na stopy tez pewnie pomoże
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

"Błąd wczytywania strony". :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Konto usunięte
Konto usunięte:

No nieźle... ;D Ja jednak wolę nie ryzykować. ;)

Gejszalicious
Gejszalicious: zamiast kupować krem pomocz kilka minut stopy w rozgrzanej oliwie z oliwek, (ale nie za gorącej), potem zawiń stopy w folię spożywczą lub woreczki śniadaniowe i opatul ciepłym kocem/ręcznikiem - posiedź tak kilknaście minut, a potem poodwijaj i umyj stopy na sucha skórę dłoni działa to świetnie, więc na stopy tez pewnie pomoże

Dzięki wielkie! :) Pewnie tak zrobię. Tyle że dłonie w okolicach zimy, bo mam suche do tego stopnia, że pękają mi i krwawią... :( Jedno wyjście z nieposmarowanymi kremem dłońmi albo, co gorsza, bez rękawiczek i umieram.

A tak zapytam jeszcze przy okazji... Czy mogłabym potraktować np. tym peelingiem, który poleciła wyżej Jasmina, ramiona? :ninja: Coraz częściej chodzę w bluzkach z krótkim rękawem bądź bez i mam takie nieciekawe krostki, chciałabym się ich pozbyć albo chociaż zniwelować. A może znacie jakieś inne sposoby?
SoDope
SoDope
  23 maja 2011
Kiniowska
Kiniowska: No nieźle... ;D Ja jednak wolę nie ryzykować. ;)

Popatrz na mnie i się zastanów - czym ryzykuję..
nie wiem jakie sposoby na cere mają Azjatki tam to byś sie przewróciła co robia :crylol:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Popatrz na mnie i się zastanów - czym ryzykuję.. nie wiem jakie sposoby na cere mają Azjatki tam to byś sie przewróciła co robia

No nie przesadzaj, czymś na pewno. :) Ja nie mówię, że z moją buzią wszystko ok, ale po prostu nie chcę wyglądać gorzej niż wyglądam. ;P Co do Azjatek... nie wiem i nie chcę wiedzieć, żeby szoku nie doznać. ;D Co druga dosłownie jak pupa niemowlaka... albo tylko ja na takie trafiałam do tej pory.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.