BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :-)

Od dawna wiemy, że Vichy ma doskonałe i skuteczne kremy.

Sama przekonałam się o świetności kremów Normaderm na dzien i na noc. Ale:

1.Co sądzicie o kremie Pro Mat? Czy dobrze matuje? Czy efekt matowej skóry utrzymuje się dłużej niż po Normadermie zwykłym na dzien?
2. Wasz ulubiony krem z Vichy?

3. Co polecacie z firmy Vichy?
Pozdrawiam :) Marta :ninja:

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Od dawna wiemy, że Vichy ma doskonałe i skuteczne kremy.

Hmm...

Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Co sądzicie o kremie Pro Mat? Czy dobrze matuje? Czy efekt matowej skóry utrzymuje się dłużej niż po Normadermie zwykłym na dzien?

Nie wiem, nie miałam. Najlepszy matujący krem jaki miałam to Siarkowa Moc.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Wasz ulubiony krem z Vichy?

Żaden w sumie. Mam ten nowy Normaderm i w sumie nic nie daje. Stosuję go już ponad miecha.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, nie miałam. Najlepszy matujący krem jaki miałam to Siarkowa Moc.

Też miałam siarkową moc, ale po nałożeniu skórę miałam tak suchą, że masakra :nie: mi nie przypasował, a szkoda bo wiązałam z nim wielkie nadzieje :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Żaden w sumie. Mam ten nowy Normaderm i w sumie nic nie daje. Stosuję go już ponad miecha

:ninja: mi normaderm bardzo pomagał, teraz przed ślubem ostro zabieram się za pielęgnację skóry bo nie chcę na własnym weselu w tłuszczu pływać :nie:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też miałam siarkową moc, ale po nałożeniu skórę miałam tak suchą, że masakra mi nie przypasował, a szkoda bo wiązałam z nim wielkie nadzieje

Mi nie wysusza. W sumie chyba najlepszy krem jaki miałam a kosztuje grosze. A te drogie to w sumie niewypały były :/

Konto usunięte
Konto usunięte: mi normaderm bardzo pomagał, teraz przed ślubem ostro zabieram się za pielęgnację skóry bo nie chcę na własnym weselu w tłuszczu pływać

Po jakim czasie były efekty? I jakie :) ? Może jeszcze poczekam i coś wreszcie "zrobi"...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi nie wysusza. W sumie chyba najlepszy krem jaki miałam a kosztuje grosze. A te drogie to w sumie niewypały były :/

Ja czytałam świetne opinie o nim na forach w internecie ale za bardzo ściągał. Szkoda, bo właśnie jest tani.

Konto usunięte
Konto usunięte: Po jakim czasie były efekty? I jakie :) ? Może jeszcze poczekam i coś wreszcie "zrobi"...

Tylko, że ja miałam nie ten promat tylko zwykły normaderm i normaderm nuit na noc, na noc genialny na dzien tez ale troche podkład źle na nim sie rozprowadzał, ale po dwóch tyg zauważyłam znaczą poprawę, to było rok temu teraz powracam do vichy.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, że ja miałam nie ten promat tylko zwykły normaderm i normaderm nuit na noc, na noc genialny na dzien tez ale troche podkład źle na nim sie rozprowadzał, ale po dwóch tyg zauważyłam znaczą poprawę, to było rok temu teraz powracam do vichy.

Może zadziałały bo stosowałaś dwa na raz? Ja mam tylko ten na dzień ( ten najnowszy ) a podkład mi się dobrze na nim rozprowadza, nie mam problemów. Tylko efekty mizerne. Kupię jeszcze ten na noc i może zadziałała.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może zadziałały bo stosowałaś dwa na raz? Ja mam tylko ten na dzień ( ten najnowszy ) a podkład mi się dobrze na nim rozprowadza, nie mam problemów. Tylko efekty mizerne. Kupię jeszcze ten na noc i może zadziałała.

No ja stosowałam dwa na noc i na dzien, teraz zamowilam na dzien i na noc i planuje kupic ten pro mat :woot: ale nie wiem czy warto, chyba zaryzykuje.
voiceontheradio
voiceontheradio
  20 maja 2011

tak, miałam go.
używałam go tylko na nos i czasem czoło, bo na całej twarzy rolował się przy nakładaniu podkładu.
jakiegoś spektakularnego matu też nie zauważyłam, jeśli chcesz lepszy matujący krem to zdecydowanie bioderma sebium

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 maja 2011

moja mam miała kiedyś ten krem

wydała na niego coś 60zł, a nie był rewelacyjny :(
miał nawilżać, matować i zwalczać niedoskonałości - żadnej z tych rzeczy nie robił :(
natomiast woda termalna z tej firmy jest supcio :) porównywałam z la roche posay no i ta druga kiepsko wychodzi przy vichy :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 maja 2011
mama*
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gothiclady
Gothiclady
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Co sądzicie o kremie Pro Mat? Czy dobrze matuje? Czy efekt matowej skóry utrzymuje się dłużej niż po Normadermie zwykłym na dzien? 2. Wasz ulubiony krem z Vichy? 3. Co polecacie z firmy Vichy?


1. matuje świetnie, ale muszę używać go zamiennie z innym kremem bo po dłuższym stosowaniu przesusza mi skórę
2. ten, liftactiv CxP, aqualia thermal i neovadiol gf
3. te wyżej co wypisałam
Gothiclady
Gothiclady
  21 maja 2011

aaaaaa jeszcze dla mnie podkład normataint wymiata

pijana
pijana
  21 maja 2011

Polecić mogę Purete Thermale 3w1, Purete Thermale płyn micelarny, krem Aqualia Thermal, krem Aqualia Thermal Baume Minerale, wodę termalną, żel do mycia twarzy Normaderm, dezodorant czy tam antyperspirant w kulce, mleczko do ciała Lipidiose, szampon Dercos i pewnie jeszcze więcej, ale nie pamiętam w tym momencie.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, miałam go. używałam go tylko na nos i czasem czoło, bo na całej twarzy rolował się przy nakładaniu podkładu. jakiegoś spektakularnego matu też nie zauważyłam, jeśli chcesz lepszy matujący krem to zdecydowanie bioderma sebium

:and: po normadermie na dzien tez tak sie dzieje, ale zamówiłam wczoraj ten na dzien i na noc bo mam zamiar przez wakacje nie uzywać podkładów i pudru.

Gothiclady
Gothiclady: 1. matuje świetnie, ale muszę używać go zamiennie z innym kremem bo po dłuższym stosowaniu przesusza mi skórę

mhm, to ile go przed ślubem kupić żeby efekty były najlepsze? tak dwa tyg i używać, czy tydzien przed uzywac czy trzy dni?

Gothiclady
Gothiclady: aaaaa jeszcze dla mnie podkład normataint wymiata

matuje?

Konto usunięte
Konto usunięte: szampon Dercos

planuję kupić.
Gothiclady
Gothiclady
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: matuje?


bardzo fajnie matuje

Konto usunięte
Konto usunięte: mhm, to ile go przed ślubem kupić żeby efekty były najlepsze? tak dwa tyg i używać, czy tydzien przed uzywac czy trzy dni?


powiem na swoim przykładzie: jesli chodzi o normaderm to kupiłabym na początek mini zestaw (są w dobrych aptekach, kosztuje ok 25zł i masz tam żel do mycia twarzy, krem na dzień i tonik + próbkę podkładu). Zaczęłabym stosować tydzień przed ślubem, bo (jak napisałam - na moim przykładzie) po zaprzestaniu używania moja cera powróciła do stanu jak przed używaniem. Jeśli chodzi Ci o sam ślub to jw. tydzień przed. Jeśli chodzi o stosowanie podkładu w lato dałabym sobie spokój. Możesz kilka dni przed ślubem sprawdzić jak ten podkład Ci leży żebyś w razie w. mogła sobie kupić inny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.