Martittaaaaa
Martittaaaaa
  19 maja 2011 (pierwszy post)

Witam! :)

Ponieważ właśnie wyczytałam, że Natalia Oreiro kończy dziś 34 lata to postanowiłam założyć o niej temat i przy okazji zadać parę pytań ;)

Najpierw zdjęcia:












Pytania:
1. Oglądaliście " Zbuntowanego Anioła"?
2. Jak oceniacie Natalię w skali 1 - 10?
3. Podoba Wam się jej figura?

Dla mnie jest przepiękna i ma świetne ciało.

Pozdrawiam i dzięki za opowiedzi :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Oglądaliście " Zbuntowanego Anioła"? 2. Jak oceniacie Natalię w skali 1 - 10? 3. Podoba Wam się jej figura?

1. Tak.
2. z 9
3. no fajna jest
vampirediares
vampirediares
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Oglądaliście " Zbuntowanego Anioła"? 2. Jak oceniacie Natalię w skali 1 - 10? 3. Podoba Wam się jej figura?


1. Tak :D
2. 8
3. Bardzo!
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  20 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Wtf:D


Konto usunięte
Konto usunięte: No ale ty wolisz chudość absolutną

:ziober2:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Gothiclady
Gothiclady
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie gadaj Wg mnie to jedna z najpiękniejszych kobiet. Jasne, każdy ma inny gust ale żeby tylko na 0... Ostra ocena. No ale ok


nie wiem dlaczego... nigdy mi się nie podobała, wygląda na taką ą ę suczę a strasznie mnie to irytuje :)
luk7
luk7
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Oglądaliście " Zbuntowanego Anioła"? 2. Jak oceniacie Natalię w skali 1 - 10? 3. Podoba Wam się jej figura?

1.Nie.
2.8
3.Atrakcyjna babka,kręci mnie.
styka51
styka51
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Oglądaliście " Zbuntowanego Anioła"? 2. Jak oceniacie Natalię w skali 1 - 10? 3. Podoba Wam się jej figura?

1. Namiętnie oglądałam ten serial :D Mam nawet jej płytę :D
2. 8-9 ^^
3. Podoba się, aczkolwiek piersi mogłaby mieć troszeczkę większe :p
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 maja 2011

Jako tako namiętnie nie śledziłem tego serialu, ale oczywiście go znam , urywki jakieś tam pamiętam, piosenkę kojarzę i samą Natalię także.

Jedyną telenowelę jaką oglądałem i bardzo się w nią wciągnąłem to była "Paloma" :mrgreen:
Co do Natalii to fajna kobitka :P

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyną telenowelę jaką oglądałem i bardzo się w nią wciągnąłem to była "Paloma"

No też pamiętam, Paloma była przed Zbuntowanym, bo do podstawówki chodziłam jeszcze :woot: Też oglądałam. Ogólnie pamiętam Esmeraldę, Paulinę, Rosalindę, Przyjaciółki i rywalki i wiele, wiele innych :rotfl: I piosenki z telenowel też bardzo lubiłam :mrgreen:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No też pamiętam, Paloma była przed Zbuntowanym, bo do podstawówki chodziłam jeszcze Też oglądałam. Ogólnie pamiętam Esmeraldę, Paulinę, Rosalindę, Przyjaciółki i rywalki i wiele, wiele innych I piosenki z telenowel też bardzo lubiłam

Paloma to chyba była jedna z pierwszych telenowel , nie licząc Niewolnicy Isaury :D

Konto usunięte
Konto usunięte: bo do podstawówki chodziłam jeszcze

O, ja też chyba wtedy do podstawówki chodziłem :D Jak ten czas szybko leci :P
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Martittaaaaa

Ku przypomnieniu :D :
Konto usunięte
Konto usunięte: Paloma jest piękną, młodą dziewczyną, która razem z dziadkiem pracuje w cyrku. Jej marzeniem są występy na trapezie /jej matka była akrobatką/. Niestety, jej marzenia legną w gruzach, kiedy w wyniku tragicznego wypadku zostaje kulawa. Ma jednak szczęście - trafia na znakomitego chirurga - Luisa Fernando, który podejmuje się ją operować. Paloma zakochuje się w przystojnym lekarzu, jednak on przyrzeczony jest pięknej i bogatej Valerii. Valeria i Luis Fernando biorą ślub i wyjeżdżają w podróż poślubną. Pan młody przez cały czas jest myślami przy Palomie... Nikt nie wie, że Valeria i Paloma to przyrodnie siostry, gdyż Paloma jest porzuconą córką Roberta. Czy prawda w końcu wyjdzie na jaw?
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ku przypomnieniu :D :

Pamiętam, pamiętam :mrgreen: Kuternoga ją nazywali :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Paloma to chyba była jedna z pierwszych telenowel , nie licząc Niewolnicy Isaury :D

Oj nie, były wcześniej na ale o nich nawet nie wspominam bo większość forumowiczów albo była wtedy w pieluchach albo dopiero w planach ;):)

Konto usunięte
Konto usunięte: O, ja też chyba wtedy do podstawówki chodziłem :D Jak ten czas szybko leci :P

No leci leci... ;)
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No leci leci... ;)

Nie wypada mi zapytać Ciebie o wiek no :D
Ale jak sięgam pamięcią to Paloma była pierwszą taką telenowelą dla mnie :D
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wypada mi zapytać Ciebie o wiek no :D

W lipcu skończę 26 :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak sięgam pamięcią to Paloma była pierwszą taką telenowelą dla mnie :D

Ja jeszcze pamiętam "Marie Celeste" i "Marię z przedmieścia" np. ale mała byłam to już nie pamiętam co i jak tam się działo :rotfl: Polsat jeszcze wtedy nie istniał a one chyba na WOT (Warszawski Ośrodek Telewizyjny) leciały :mrgreen:
pijana
pijana
  20 maja 2011

Pewnie, że oglądałam i to z obojgiem rodziców ;d
Podoba mi się zarówno jej twarz i figura, 9,5.

368212
368212
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Oglądaliście " Zbuntowanego Anioła"?

Oglądaliście.
Pochwalę się, widziałam osobiście oraz dostałam zdjęcie z autografem od Facundo Arany :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Jak oceniacie Natalię w skali 1 - 10? 3. Podoba Wam się jej figura?

10
Bardzo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.