SuczNaPotege
SuczNaPotege
  3 maja 2011 (pierwszy post)
Witam.
Zaczynam poszukiwania sukienek badź też tunik na okres wiosenno-letni.
Na allegro pełno sukienek z wielkimi dekoldami i udało mi sie znależć dość ciekawa sukienke.
Oto ona:


Moje pytania:
1. Podoba się?
2. Czy słynna panterka będzie się dobrze prezentować latem?

podajcie swoje propozycje sukienek najlepiej z linkiem gdzie można je dostać:)
Dziekuję i pozdrawiam.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Ciało ma widocznie doskonałe do tych ciuchów.

i chyba tylko to

Zadziora
Zadziora: Ciekawa jestem jak ona wygląda bez przeróbek, bo gdzie bym jej nie widziała, jest obrabiana w jakimś programie.

ona podobno jest z Chorzowa (miasto obok mojego zaraz) ale nigdy jej nie widziałam live ;d ale w usta ma na pewno kwas wstrzyknięty bo kiedyś miała mniejsze.

i ta tapeta, fuj :and:
Szczurka
Szczurka
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: błeeeeee ;d nie rozumiem czemu ona ciuchy reklamuje, z taką mordą?

gdyby jej zmyć tą tapetę z facjaty, to pewnie nawet wyjściowy ryj by miała.
ale z tak otynkowaną mrdą, to tylko karton jej na łeb nałożyć, bo ludzi straszy.

Z tego, co zauważyłam, ona w większosci dość tandetne ciuchy prezentuje :ble:
Jasmina
Jasmina
  3 maja 2011

Gdyby była sama panterka to jeszcze ok, ale z tą koronką mi tutaj nie pasuje. A ta modelka... :haft:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby jej zmyć tą tapetę z facjaty

cześć makijażu również jest dorobiona za pomocą photoshopu.
Burshe pędzli i cieni do oczu na 100%.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 maja 2011

bru.she* miało być

Zadziora
Zadziora
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ona podobno jest z Chorzowa (miasto obok mojego zaraz) ale nigdy jej nie widziałam live ;d ale w usta ma na pewno kwas wstrzyknięty bo kiedyś miała mniejsze. i ta tapeta, fuj

w blond jej było lepiej;p
Szczurka
Szczurka
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cześć makijażu również jest dorobiona za pomocą photoshopu. Burshe pędzli i cieni do oczu na 100%.

no w sumie racja.
i pysk ma wygładzony.
madzia2143
madzia2143
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

jak z tymi butami? jest szansa na zdjęcie czy mam zapomnieć? :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby jej zmyć tą tapetę z facjaty, to pewnie nawet wyjściowy ryj by miała. ale z tak otynkowaną mrdą, to tylko karton jej na łeb nałożyć, bo ludzi straszy.

:and: masakra ;d

Zadziora
Zadziora: w blond jej było lepiej;p

ta, wyglądała bardziej plastikowo ;d gdyby miała dalej ten blond i ten całkiem dzisiejszy ryj to by wyglądała 200% razy gorzej.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak z tymi butami? jest szansa na zdjęcie czy mam zapomnieć? :)

zapomniałam, przyznam szczerze :-) jak ogarne naukę to sie tym zajme ok? bo w czwartek mam probny egzamin wazny i sie ucze na forum wchodze tylko na chwile.
madzia2143
madzia2143
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zapomniałam, przyznam szczerze :-) jak ogarne naukę to sie tym zajme ok? bo w czwartek mam probny egzamin wazny i sie ucze na forum wchodze tylko na chwile.

spoko ; )
mmaryjka
mmaryjka
  3 maja 2011

jak wyżej, pantera albo koronka. chociaż w tym wypadku nawet bez koronki by się nie nadawała.

madzia2143
madzia2143
  3 maja 2011

ja chyba jeszcze nigdy nie widziałam ładnej panterki ...

suckinsyn
suckinsyn
  3 maja 2011

utwierdzam się w przekonaniu, że "panterka" pasuję tylko kobietom, które dają dupy za kasę.

pijana
pijana
  3 maja 2011

E tam. Panterka w odpowiednim towarzystwie (stonowane ciuchy), o ładnym kroju i dobrym materiale nie musi być wcale zła.

madzia2143
madzia2143
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: E tam. Panterka w odpowiednim towarzystwie (stonowane ciuchy), o ładnym kroju i dobrym materiale nie musi być wcale zła.

podejrzewam że tak, ale jeszcze nie widziałam żadnej ładnej : )
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.