xCapsOffx
xCapsOffx
  2 maja 2011 (pierwszy post)
w jakim sklepie znajdę teraz legginsy z kieszeniami ?( nie kiczowate w rozsądnej cenie . ;p ) nie muszą być koniecznie czarne.
może być to też sklep internetowy.
ja szukałam, ale nic ciekawego nie znalazłam. ;/


czekam na Wasze propozycje. ;p
space85
Darunia511
Darunia511
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w jakim sklepie znajdę teraz legginsy z kieszeniami ?( nie kiczowate w rozsądnej cenie . ;p ) nie muszą być koniecznie czarne. może być to też sklep internetowy. ja szukałam, ale nic ciekawego nie znalazłam. ;/ czekam na Wasze propozycje. ;p

Własnie szukam prostych, długich czarnych legginsów z zamkami, najchętniej przez całą długość, aczkolwiek zadowolą mnie chociaż krótkie zamki. Interent odpada, bo nie mam ochoty na legginsy prześwitujące.
monikamonisia20
monikamonisia20
  2 maja 2011
wszystkie szukamy legginsów;)

Niestety u mnie nic dziś nie nabyłam, ech no albo jakieś zimowe albo z koronką no.
Darunia511
Darunia511
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie szukamy legginsów;) Niestety u mnie nic dziś nie nabyłam, ech no albo jakieś zimowe albo z koronką no.

Minęła na nie moda to zaraz ich mniej, a ja tak bardzo lubię legginsy.
monikamonisia20
monikamonisia20
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Minęła na nie moda to zaraz ich mniej, a ja tak bardzo lubię legginsy.

chyba masz rację. Ja nigdy ich nie nosiłam i nie wiem jak będe się czuć heh. I czy do mojego niskiego wzrostu pasuje;/
madzia2143
madzia2143
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Własnie szukam prostych, długich czarnych legginsów z zamkami, najchętniej przez całą długość,

ooo fajnie by mogły wyglądać, widziałaś je w ogóle gdzieś? czy to tylko wymysł Twojej wyobraźni? :P
Darunia511
Darunia511
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo fajnie by mogły wyglądać, widziałaś je w ogóle gdzieś? czy to tylko wymysł Twojej wyobraźni? :P

Ostatnio widziałam dziewczynę w marmurkowych legginsach, miały przez całą długość zamek. A takie z krótkim zamkiem to mam własnie czarne rurki, legginsy bym jeszcze chciała.
Zadziora
Zadziora
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Minęła na nie moda to zaraz ich mniej, a ja tak bardzo lubię legginsy.

Tak :woot: ja wszędzie je widzę ;p nawet parę dni temu kupiłam sobie białe- oczywiście za duże :crylol:
Darunia511
Darunia511
  2 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Tak ja wszędzie je widzę ;p nawet parę dni temu kupiłam sobie białe- oczywiście za duże

Nie wiem, kiedyś co druga łaziła albo w panterkach, albo rok temu w lateksach, w każdym sieciowym sklepie było tego od groma, teraz moze po jednym, dwoch modelach. Nie satysfakcjonują mnie jednokolorowe takie bez niczego czy w kwiaty. W New Yorkerze są fajne, ale mało kiedy, w H&M też kupuje, ale po praniu robią się czasem nieciekawe.. zreszta z jednym z New Yorkera też tak miałam, chyba zależy od materiału.
malami81
malami81
  2 maja 2011
Zadziora
Zadziora: kupiłam sobie białe- oczywiście za duże

hahaha też mam jedne takie - mogłabym je naciągnąć po pachy :crylol: jednocześnie mając spodnie i top w jednym :lol2:
Zadziora
Zadziora
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, kiedyś co druga łaziła albo w panterkach, albo rok temu w lateksach, w każdym sieciowym sklepie było tego od groma, teraz moze po jednym, dwoch modelach. Nie satysfakcjonują mnie jednokolorowe takie bez niczego czy w kwiaty. W New Yorkerze są fajne, ale mało kiedy, w H&M też kupuje, ale po praniu robią się czasem nieciekawe.. zreszta z jednym z New Yorkera też tak miałam, chyba zależy od materiału.

Teraz też widuje panny na ulicach w świecących leginsach. W Polsce jest tak, że jak coś jest modne, to kupisz to w każdym sklepie. Brakuje takich sklepów które odróżniają się od innych- dlatego chodzę po lumpach :)

malami81
malami81: hahaha też mam jedne takie - mogłabym je naciągnąć po pachy jednocześnie mając spodnie i top w jednym

wysoki stan :pavarotti:
suckinsyn
suckinsyn
  3 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Brakuje takich sklepów które odróżniają się od innych

No, bo jak kupujesz w h&m i newyorkerach to nie dziw, że są tam ciuchy, które nie odróżniają się od innych - przecież tam jest tylko masówka, która jest względnie "modna".
Darunia511
Darunia511
  3 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Teraz też widuje panny na ulicach w świecących leginsach. W Polsce jest tak, że jak coś jest modne, to kupisz to w każdym sklepie. Brakuje takich sklepów które odróżniają się od innych- dlatego chodzę po lumpach :)

Mi się już nie chce...

suckinsyn
suckinsyn: No, bo jak kupujesz w h&m i newyorkerach to nie dziw, że są tam ciuchy, które nie odróżniają się od innych - przecież tam jest tylko masówka, która jest względnie "modna".

Bzdura. Oczywiście, są tam rzeczy głównie dla popkultury, ale przy takim ogromie ubrań idzie poszukać czegoś ciekawego.
madzia2143
madzia2143
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadziora: Teraz też widuje panny na ulicach w świecących leginsach. W Polsce jest tak, że jak coś jest modne, to kupisz to w każdym sklepie. Brakuje takich sklepów które odróżniają się od innych- dlatego chodzę po lumpach :) Mi się już nie chce...

a ja mam teraz zajawkę na lumpy ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio widziałam dziewczynę w marmurkowych legginsach, miały przez całą długość zamek

kurczę, musi to na prawdę fajnie wyglądać. W sumie w ostateczności można kupić leginsy i iść do krawca wszyć zamek.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.