madzia2143
madzia2143
  1 maja 2011 (pierwszy post)

Witajcie :)

Mam zamiar sobie kupić buty sportowe. Zawsze wierna byłam firmie adidas, ale chciałam teraz spróbować z butami firmy Nike. Problem tkwi w tym, że mam wrażenie że te buty wyglądają dość masywnie, a zależy mi na tym by stopa wyglądała smukło.

W ogóle buty firmy Nike są wytrzymałe? Bo na Adidasa nigdy nie narzekałam, bardzo dobrze się trzymały.

Macie jakieś swoje typy co do tych butów? Powtórzę się ale jest to dla mnie ważne - stopa ma wyglądać SMUKŁO ;P

Pozdrawiam : )

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle buty firmy Nike są wytrzymałe? Bo na Adidasa nigdy nie narzekałam, bardzo dobrze się trzymały.

To ja zawsze wolałam Nike od Adidasa ;d ale ostatnio się wyrównało i obie lubię :-)
Hmm mam jedne Najacze (shoxy) już jakoś 3 lata chyba (albo 2?) i nic mi się z nimi nie dzieje.

mam też takie naje na siłownie, tzn mam je też dwa lata ale mało w nich chodziłam, teraz noszę je na siłownie i też się z nimi nic nie dzieje. I są bardzo wygodne :-) noga wygląda smukło właśnie, nie są masywne - nie lubię masywnych butów.
LadyDeLioncourt
LadyDeLioncourt
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle buty firmy Nike są wytrzymałe?

kolezanka ma jedna pare 3 czy 4 lata i mowi na nie najki-niezdzierajki;)
madzia2143
madzia2143
  1 maja 2011

w tych pierwszych podeszwa mi się nie podoba.
a te drugie są spoko - jak się nazywają?

Konto usunięte
Konto usunięte: noga wygląda smukło właśnie, nie są masywne - nie lubię masywnych butów.

no ja też, czuję się jak facet -,-
madzia2143
madzia2143
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kolezanka ma jedna pare 3 czy 4 lata i mowi na nie najki-niezdzierajki;)

to mnie cieszy ;d teraz tylko znaleźć jakies fajne trzeba, ostatnio chodziłam po mieście i się załamywałam nad krojem tych butów.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a te drugie są spoko - jak się nazywają?

Nike Alexi. :-) są dosyć tanie jak na najacze, ja dałam dwa lata temu 279 zł, teraz kupić za 180 ok. :-)

a ja ostatnio co zrobiłam ;d poszłam do Adidasa chciałam kupić jakąs koszulkę, patrze a tam Adidasy - superanckie czarne- za 139 zł, mysle co tak tanio? A one z 259 przecenione na 139 bo byla jakas promocja ale to była młodzieżowa rozmiarówka ;d buaha przymierzyłam i dobrze wyglądały więc kupiłam rozmiar 38. a z normalnej rozmiarówki dla dorosłych cos ponad 300 zł
mniej wiecej takie, ale jest ich tyle rodzajow ze nie umiem znalezc moich :-)
madzia2143
madzia2143
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

hehe fajne : ) rozejrzę się za tymi Alexi, mierzyłam w sklepie musique VII, wyglądały dosyć ładnie ale na allegro wyglądają okropnie - nie wiem kto te zdjęcia im robił -,-
ale chcę się jeszcze dowiedzieć czy są jakieś godne uwagi :P
madzia2143
madzia2143
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja dałam dwa lata temu 279 zł, teraz kupić za 180 ok. :-)

kosztują teraz na allegro 160zł ; o trzeba się będzie grubo zastanowić :) zobaczę czy są w sklepie, przymierze i zobaczę czy wyglądają ładnie. No chyba, że zrobisz zdjęcie jak wyglądają na Twojej stopie to byłabym wdzięczna :)
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle buty firmy Nike są wytrzymałe?

gram w halówkach Nike 8 lat i jeszcze się trzymają.
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakieś swoje typy co do tych butów?

Mam dwie pary puma z serii mostro już jakiś czas i jestem zadowolona. A wyglądają tak :

Najfajniejsze jest to ,że są w różnych wersjach kolorystycznych i materiałowych :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kosztują teraz na allegro 160zł ; o trzeba się będzie grubo zastanowić :) zobaczę czy są w sklepie, przymierze i zobaczę czy wyglądają ładnie. No chyba, że zrobisz zdjęcie jak wyglądają na Twojej stopie to byłabym wdzięczna :)

no to jeszcze taniej :-) buty idą tak w dół jeśli chodzi o ceny, masakra, te Shoxy z pierwszej foty 3 lata temu kupiłam za 519 (czy 419?) bo to był najnowszy model a teraz idzie kupic tez jakos po 180 -,- bez komentarza. ;d

jak bede miala czas to zrobie Ci zdjecie tylko zaraz bede uciekac wiec moze pozniej.
Darunia511
Darunia511
  1 maja 2011
Mi się kojarzy, że to reebok ma własnie takie buty kobiece w których stopa wygląda szczupło.
pijana
pijana
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle buty firmy Nike są wytrzymałe?

Są, bardzo :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakieś swoje typy co do tych butów? Powtórzę się ale jest to dla mnie ważne - stopa ma wyglądać SMUKŁO ;P

No tutaj niestety nie pomogę, bo ja lubię masywne.
madzia2143
madzia2143
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak bede miala czas to zrobie Ci zdjecie tylko zaraz bede uciekac wiec moze pozniej.

ok, fajnie by było : )
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 maja 2011

Ja mam takie

http://image.ceneo.pl/data/products/4709627/product.jpg

W moich się czubki pościerały trochę,
ale but jako sam w sobie jest wytrzymały bardzo.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.