feuliette
feuliette
  30 kwietnia 2011 (pierwszy post)

tak mam je niestety używam balsamu , mam blade czy one znikną czy będę je miała na zawsze? Czy opalanie (słońcem) przykryje je czy będą bardziej widoczne?

Szczurka
Szczurka
  30 kwietnia 2011

jeśli są już białe, to nie znikną raczej, najwyżej będą mniej widoczne.
Lepiej ich nie opalaj - skóra Ci się opali, a rozstępy nie.
Sama mam kilka na biuście - po opalaniu się, były bardziej widoczne ;/

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  30 kwietnia 2011

ja tam traktuje moje rozstepy jak blizny wojenne, ci radze to samo

Owieczka
Owieczka
  30 kwietnia 2011

u mnie po opalaniu są zdecydowanie mniej widoczne :woot:

Szczurka
Szczurka
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie po opalaniu są zdecydowanie mniej widoczne

A ja mam co roku białe krechy, jeszcze bardziej widoczne :and:
Zadziora
Zadziora
  30 kwietnia 2011

Ja też zauważyłam, że po opalaniu moje są mniej widoczne ;) Na szczęście są i na co dzień niewidoczne dla innych- dla mnie jednak zawsze.

space85
space85
  30 kwietnia 2011

Jeżeli chodzi o rozstępy to lepiej zapobiegać niż leczyć. Na przykład używając kremu Fissan. Niestety nawet zapobiegliwość wcale nie musi odnieść pożądanego skutku. Jeżeli rozstępy wynikają z genetycznej wady skóry - w takim wypadku ich pojawienie się jest niestety nieuniknione - a usunięcie metodami nieinwazyjnymi niemożliwe. W przypadku gdy rozstępy są jeszcze czerwone działać natychmiast. Pytać w aptekach o kremy przeciw rozstępom, udać się do dermatologa. Bo jak zrobią się białe bardzo ciężko będzie je całkowicie usunąć. Praktycznie będzie to niemożliwe. I właściwie jedyną metodą pozostaje - laser.
Jedyna rada co do rozstępów. Jak się już pojawiły, trzeba z nimi żyć i robić wszystko by nie pojawiły się kolejne. Młode dziewczyny, które jeszcze nie miały z nimi do czynienia powinny natomiast zainwestować w takie preparaty jak Fissan, który zapobiega ich powstawaniu.
Polecam zapoznać się z tym: http://www.laser-medica.szczecin.pl/usuwanie-rozstępów

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 kwietnia 2011

też mam rozstępy (na brzuchu po ciąży) :((
i powiem tylko tyle, że żadne kremy, maści i inne **uje muje dzikie węże do wcierania czy smarowania nic na nie zdziałają

ja miałam w szkole (studium kosmetyczne) raz robiony peeling polskie zioła jadwigi i kilka razy mikrodermabrazje i tylko po tym zauważyłam jakąś różnicę - rozstępy się spłyciły i zjaśniały
przed wakacjami chcę powtórzyć jadwigę na brzuchu :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Młode dziewczyny, które jeszcze nie miały z nimi do czynienia powinny natomiast zainwestować w takie preparaty jak Fissan, który zapobiega ich powstawaniu.

płacą ci za reklamę czy co?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
space85
space85
  30 kwietnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: płacą ci za reklamę czy co?


Że podałam nazwę kremu to reklama? Może jeszcze napiszesz, że reklamuję przychodnie szczecińską bo podaje do niej linka. Puknij się w łeb.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Że podałam nazwę kremu to reklama? Może jeszcze napiszesz, że reklamuję przychodnie szczecińską bo podaje do niej linka. Puknij się w łeb.

:w00t: napisałaś tamtego posta w sposób zalatujący reklamą :mrgreen:
w łeb się nie puknę bo takiego nie posiadam gdyż łeb to ma prosię lub krowa
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  30 kwietnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: też mam rozstępy (na brzuchu po ciąży) :(( i powiem tylko tyle, że żadne kremy, maści i inne **uje muje dzikie węże do wcierania czy smarowania nic na nie zdziałają

Na mnie zadziałał krem z Gerbera i nie mam ani jednego rozstępu na brzuchu.
Darunia511
Darunia511
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak mam je niestety używam balsamu , mam blade czy one znikną czy będę je miała na zawsze? Czy opalanie (słońcem) przykryje je czy będą bardziej widoczne?

Będą bardziej widoczne, nie znikną, zostaną.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na mnie zadziałał krem z Gerbera i nie mam ani jednego rozstępu na brzuchu.

ja używałam pharmaceris foliacti i jedno wielkie 'g' to dało :(
może ty masz po prostu takie szczęście, że nie masz skłonności do rozstępów :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Owieczka
Owieczka
  30 kwietnia 2011

e tam ja w ciąży nawet samej oliwki używałam, i też pomogła, nie wyszło nic. grunt to nawilżyć i odżywić skórę

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.