mf93
mf93
  28 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Zauważyłam,że stara modą wciąż wraca i tym razem szał w sklepach robią koturny..


1 Co o nich sądzicie?
2 Bardziej na tak czy na nie?:)
2 Nosiłyscie?
3 Macie zamiar kupic?





Pozdrawiam :)

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no co jest glupie, wlasnie mnie to tez denerwuje :/ ja to roznie, kiedys nosilam nawet do 39, teraz kazda 39 mi leci, ale mam rzymianki (tak sie chyba zwa te buty) rozmiaru 38 i sa za dlugie + irytujace jest to, ze kazdy but (nawet w tych samych sklepach) potrafi byc w roznej numercaji

Ja większość miałam zawsze 37, a teraz przeważa 36 i nie wiem, przecież noga się chyba nie kurczy? :ninja:

Albo niby but dobry w sklepie, kupujesz, a potem jak już w owym zaczynasz chodzić 'po mieście' okazuje sie, że Ci spada :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja większość miałam zawsze 37, a teraz przeważa 36 i nie wiem, przecież noga się chyba nie kurczy?

chyba kurczy, bo ja mialam to samo :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo niby but dobry w sklepie, kupujesz, a potem jak już w owym zaczynasz chodzić 'po mieście' okazuje sie, że Ci spada

to tez jest wkurzajace :rotfl:
jest opcja, ze stopa nam sie rozciaga w zaleznosci od miejsca przebywania :lol2:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba kurczy, bo ja mialam to samo

to jakie na starość bedzie sie nosić :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: jest opcja, ze stopa nam sie rozciaga w zaleznosci od miejsca przebywania

wieczorem są chyba większe :crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jakie na starość bedzie sie nosić

moze kurcza sie tylko do jakiegos stopnia :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: wieczorem są chyba większe

:rotfl:
suckinsyn
suckinsyn
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i coś takiego, ale na suwak z boku i bez sznurowań

okej, te czarne są seksowne jak diabli :ninja:
pijana
pijana
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 Co o nich sądzicie?

Takie na korku czy na "słomie" w ogóle mi się nie podobają, ale inne owszem. Później pokażę jakie mam, bo czas mnie goni ;d
LadyDeLioncourt
LadyDeLioncourt
  28 kwietnia 2011

koturnow na korku wlasnie poszukuje ostatnio do szerokich dzwonow:) ale nie ma nigdzie takich, ktore by mi pasowaly. ogolnie lubie, czy to espadryle, czy inne koturny:)

SoDope
SoDope
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obrzywliwe. Cholernie nie podobałą mi się te 'słomiane' podeszwy.

Joy twierdzi, że w lato to będzie trendy ponoć..
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 Co o nich sądzicie? 2 Bardziej na tak czy na nie?:) 2 Nosiłyscie? 3 Macie zamiar kupic?

Ad1.
Wszystko zalezy kto ma na sobie takie buty, jedna kobieta bedzie wygladala w nich lepiej inna gorzej.
Osobiscie podobaja mi sie takie buty ;)
Ad2.
Na tak ;)
Ad3. Nie nosiłam, ale zastanawiam się nad zakupem...
Ad4. W zasadzie odpowiedzialam na to pytanie wczesniej ;D
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Darunia511
Darunia511
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Joy twierdzi, że w lato to będzie trendy ponoć..

Skoro twierdzi tak Joy, to na pewno będą szczyten lansu wśród 13nastek.
No coż, nie będę trendi.
SoDope
SoDope
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: SoDope:Joy twierdzi, że w lato to będzie trendy ponoć.. Skoro twierdzi tak Joy, to na pewno będą szczyten lansu wśród 13nastek. No coż, nie będę trendi.

ja przyprzedzam ich trendy mam takie buty już od 2 lat aby słoma się lekko rozwala :crylol:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 Co o nich sądzicie? 2 Bardziej na tak czy na nie?:) 2 Nosiłyscie? 3 Macie zamiar kupic?

1. Jak ze wszystkim - są ładniejsze i mniej ładne. Ogólnie je lubię bo są wygodne.
2. Na tak
3. Nosiłam i będę nosić
4. Jasne
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 Co o nich sądzicie? 2 Bardziej na tak czy na nie?:) 2 Nosiłyscie? 3 Macie zamiar kupic?

Okropieństwo :nie:
nie!
w życiu
nigdy :nie:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

styka51
styka51
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 Co o nich sądzicie? 2 Bardziej na tak czy na nie?:) 2 Nosiłyscie? 3 Macie zamiar kupic?

1. Brzydkie są z tymi słomianymi podeszwami :ble:
2. Bardziej na tak ale takie: albo http://allegro.pl/zabojcze-koturny-13cm-peep-toe-nude-cieliste-39-i1564340778.html
Nie nosiłam.
Gdyby jakieś ciekawe wpadły mi w oko, to pewnie tak.
Mariettaa
Mariettaa
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 Co o nich sądzicie? 2 Bardziej na tak czy na nie?:) 2 Nosiłyscie? 3 Macie zamiar kupic?

1. o tych co pokazałaś? niezbyt...
2. zależy od buta.. nieliczne są takie 'ok'...
2? Przymierzyłam w sklepie, dla satysfakcji mamy.. nie powiem.. wygodniejsze od typowych obcasów, ale i tak wolę sportowe butki. ;)
3. Hmm.. nie poluję na nie.. Jeśli jakieś wpadną mi w oko to może kupię.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.