Gotusiaaa
Gotusiaaa
  26 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Chcę kupic jakis dobry krem nawilzajacy do cery mieszanej. Czesto mam jakies suche skorki- cena tak do 35 zl. Wazne by nie zapychal.

Dobry krem do rak ? Strasznie mam sucha skore ostatnio, przez rekawiczki i rozne domestosy :and: .

wulkanikmeza
Posty: 26 (po ~336 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wulkanikmeza
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry krem do rak

ziaja - kozie mleko :) - polecam z czystym sumieniem:))

hm.. ewentualnie garnier czerwony :)
Owieczka
Owieczka
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hcę kupic jakis dobry krem nawilzajacy do cery mieszanej. Czesto mam jakies suche skorki- cena tak do 35 zl. Wazne by nie zapychal.

leciutki, nie zapycha, matuje ale można zaraz po nim nakładać fluid! dla mnie niezły


Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry krem do rak ? Strasznie mam sucha skore ostatnio, przez rekawiczki i rozne domestosy

mam ten sam problem i najszybciej [dosłownie kilka nałożeń] pomógł mi garnier czerwony. do tego jeszcze miałam sine i popękane po mrozach
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  26 kwietnia 2011

[quote=Owieczka]leciutki, nie zapycha, matuje ale można zaraz po nim nakładać fluid! dla mnie niezły

on jest na dzien ?
W jakiej jest cenie ?

Darunia511
Darunia511
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry krem do rak ? Strasznie mam sucha skore ostatnio, przez rekawiczki i rozne domestosy .

Dostałam krem do rąk mega dobry od mechanika, dostają je w pracy od szefa. Wchłania się błyskawicznie, nawilża. Nazywa się lindesa, opakowanie w sumie jak jakaś maść.
styka51
styka51
  27 kwietnia 2011

To ja się podepnę.
Chciałabym jakiś żel do mycia twarzy, ale żeby porządnie oczyszczał. Miałam teraz jakiś badziew z Avonu to pozostawiał b. tłusty film na twarzy. Chciałabym coś co nie wysuszyłoby mojej mieszanej buźki...Macie jakieś propozyszyn?

madzia2143
madzia2143
  27 kwietnia 2011
styka51
styka51: Macie jakieś propozyszyn?

słuchaj, ja ostatnio kupuję żel do mycia twarzy Rival de Loop. Kosmetyki te są produkowane w Szwajcarii (chyba :P ) i można je nabyć tylko w Rossmanie. Są nie drogie. Bo ten żel kosztuje jakieś 8zł? Ja jestem zadowolona, bo fajnie oczyszcza : ) ja zawsze pomyciu twarzy używam kremu więc nie mam problemy z suchą skórą. Ja Ci polecam - jeśli nie szkoda Ci tych 8zł to możesz spróbować : )

madzia2143
madzia2143
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011

Ja jestem najbardziej z tego żelu zadowolona:



Uriage żel do mycia dermatologiczny.

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 kwietnia 2011
styka51
styka51: Chciałabym jakiś żel do mycia twarzy, ale żeby porządnie oczyszczał. Miałam teraz jakiś badziew z Avonu to pozostawiał b. tłusty film na twarzy. Chciałabym coś co nie wysuszyłoby mojej mieszanej buźki...Macie jakieś propozyszyn?

clinique facial liquid soap

uzywam tego, jest bardzo fajny :tak:
suckinsyn
suckinsyn
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: clinique facial liquid soap

polecam.
also, mam skórę jak pośladki nastolatki :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 kwietnia 2011
suckinsyn
suckinsyn: polecam. also, mam skórę jak pośladki nastolatki

:rotfl:
poslady bobasa, nie wszystkie nastolatki maja gladnie pupy :P
styka51
styka51
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ten żel kosztuje jakieś 8zł?

Jutro spróbuje go kupić, w sumie 8 zł to nie majątek, a może być dobry.

Dziękuję za propozycje :)
voiceontheradio
voiceontheradio
  27 kwietnia 2011
styka51
styka51: Chciałabym jakiś żel do mycia twarzy, ale żeby porządnie oczyszczał. Miałam teraz jakiś badziew z Avonu to pozostawiał b. tłusty film na twarzy. Chciałabym coś co nie wysuszyłoby mojej mieszanej buźki...Macie jakieś propozyszyn?

physiogel
ja używam go bez wody, bo nie mogę z i wg mnie jest bardzo dobry
ewentualnie cetaphil
voiceontheradio
voiceontheradio
  27 kwietnia 2011

aha i

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcę kupic jakis dobry krem nawilzajacy do cery mieszanej. Czesto mam jakies suche skorki- cena tak do 35 zl. Wazne by nie zapychal.

dorzucisz 5 złotych i już masz iwostin sensitia intensywnie nawilżający spf 20, jest b. dobry jak na swoją cenę
ewentualnie zwykły nawilżający z iwostina za 30 zł
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.