Migotka444
Migotka444
  25 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Hej!! Ktore solarium jest Waszym zdaniem najlepsze na Pradze Poludnie i Pradze Polnoc???? Takie godne polecenia, nie chodzi mi o tanie, tylko dobrze opalajace na brazowo :) Pozdrawiam serdecznie :))

Patrishia
Patrishia
  25 kwietnia 2011

Opalenizna jest passé a trudno solarium uzyskać efekt brązu.

Patrishia
Patrishia
  25 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: a trudno solarium uzyskać efekt brązu.

na solarium*
Migotka444
Migotka444
  25 kwietnia 2011

Nie do konca sie z tym zgodze no ale coz o gustach sie nie dyskutuje :) To moze jednak ktos cos wie o dobrym solar? pozdarwiam :)

Zadziora
Zadziora
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie do konca sie z tym zgodze no ale coz o gustach sie nie dyskutuje :) To moze jednak ktos cos wie o dobrym solar? pozdarwiam :)

Na tym forum mało osób jest z Warszawy i to jeszcze z Pragi, google Ci nie powiedziało?
Szczurka
Szczurka
  25 kwietnia 2011

A nie lepiej zainwestować w balsamy brązujące? I zdrowsze i efekt ładniejszy.

Zadziora
Zadziora
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie lepiej zainwestować w balsamy brązujące? I zdrowsze i efekt ładniejszy.

Ja też lubię czasem pójść na solarium chociażby dla poprawy samopoczucia. Balsamy trzeba wcierać i śmierdzą. Solarium jest jednak na dłużej;)
Patrishia
Patrishia
  25 kwietnia 2011
Zadziora
Zadziora: Ja też lubię czasem pójść na solarium chociażby dla poprawy samopoczucia. Balsamy trzeba wcierać i śmierdzą. Solarium jest jednak na dłużej;)

Solarium jest odprężające. Ostatnio byłam pierwszy raz po 3 latach, świetne uczucie. Gdyby tylko nie fakt, że lubię swoją jasną cerę :)
Zadziora
Zadziora
  25 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Solarium jest odprężające. Ostatnio byłam pierwszy raz po 3 latach, świetne uczucie. Gdyby tylko nie fakt, że lubię swoją jasną cerę :)

No właśnie :) Ja z solarium nigdy nie przesadzam.
Patrishia
Patrishia
  25 kwietnia 2011
Zadziora
Zadziora: No właśnie :) Ja z solarium nigdy nie przesadzam.

Ty chyba naturalnie masz taką jakby ciemniejszą karnację?;)
Szczurka
Szczurka
  25 kwietnia 2011
Zadziora
Zadziora: Ja też lubię czasem pójść na solarium chociażby dla poprawy samopoczucia. Balsamy trzeba wcierać i śmierdzą. Solarium jest jednak na dłużej;)

A czerniak to czasem aż do śmierci! :ziober2:

Nie wszystkie śmierdzą, ja nigdy nie trafiłam na jakiś wybitnie śmierdzący, po prostu jadą chemią, jak wszystkie inne kosmetyki.
Undertaker
Undertaker
  25 kwietnia 2011

Koło dworca głównego jest dobra smażalnia kurczaków

Zadziora
Zadziora
  25 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Ty chyba naturalnie masz taką jakby ciemniejszą karnację?;)

Tak:) Nigdy nie jest blada, pójdę parę razy na solarium i już jestem brązowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: A czerniak to czasem aż do śmierci!

A rak? każdego może spotkać, tasiemiec i inne gówna.
Ja nie chodzę codziennie po 25min.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wszystkie śmierdzą, ja nigdy nie trafiłam na jakiś wybitnie śmierdzący, po prostu jadą chemią, jak wszystkie inne kosmetyki.

A ja miałam już wszystkie. Tylko jednej nie wali, ale nigdzie go dostać nie mogę :/
Sensi
Sensi
  25 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: Koło dworca głównego jest dobra smażalnia kurczaków
Bardziej się opłaca położyć na Polach Mokotowskich i się opalać. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ktore solarium jest Waszym zdaniem najlepsze na Pradze Poludnie i Pradze Polnoc????
Proponuję jednak Konstancin... :ninja: Poza tym lada moment można nad morze, więc po co solarium?! ;)
Fieska
Fieska
  25 kwietnia 2011
Zadziora
Zadziora: Ja też lubię czasem pójść na solarium chociażby dla poprawy samopoczucia. Balsamy trzeba wcierać i śmierdzą. Solarium jest jednak na dłużej;)


popieram.
czasem z solarium można skorzystać, tylko bez przesady.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.