Jasmina
Jasmina
  25 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Od wieków symbolem kobiecości były różne kanony piękna, a jak jest dzisiaj ?

Kilka pytań:
Czym jest dla Was kobiecość ?
Jakie cechy wyglądu musi posiadać taka kobieta ?
Która z gwiazd jest dla Was symbolem kobiecości ?

madzia2143
madzia2143
  25 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czym jest dla Was kobiecość ?

jest na pewno atutem, którego czasem kobiety są pozbawione : ) jest to wg mnie i cecha charakteru i stan bycia.

Jasmina
Jasmina: Jakie cechy wyglądu musi posiadać taka kobieta ?

powinna być zadbana, umieć potrafić podkreślać swoje walory fizyczne i ukrywać defekty ; ) jak dla mnie nie ma ogólnego zarysu takiej kobiety, bo i osoba z wąskimi jak i pełnymi ustami może być kobieca ; )
Dużą rolę będą pełniły tutaj perfumy, styl chodzenia, spojrzenie etc.

Jasmina
Jasmina: Która z gwiazd jest dla Was symbolem kobiecości ?

niżej już skomentowana Nigella :P Angelina, Megan Fox, Amy Lee, Marylin Monroe.. Dużo jest i było takich kobiet.
styka51
styka51
  25 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czym jest dla Was kobiecość ?

Jakąś taką aurą, którą kobieta jest otoczona, dzięki której "działa" na mężczyzn i w pewnym sensie na kobiecie.

Jasmina
Jasmina: Jakie cechy wyglądu musi posiadać taka kobieta ?

Powinna być kulturalna, grzeczna. Powinna czuć się kobietą i tak się zachowywać, no i podkreśla to to powiedzenie: prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni , i dziwką w sypialni... :) To sposób bycia, ruchy, każde spojrzenie, takt, wyczucie...
Nadmienię również, że kobieta powinna miec kobiece kształty, nie chodzi to nie wiadomo o co, tylko o to lansowania patyczaków, które ni cycka, ni dupy nie mają :ziober2:

Jasmina
Jasmina: Która z gwiazd jest dla Was symbolem kobiecości ?

Marilyn Monroe, Monica Bellucci,
zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  25 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czym jest dla Was kobiecość ?

Nie każda kobiet ją ma. Kobiecość to sposób bycia, poruszania się, mówienia, ubierania. Teraz chyba każda kobieta chciałaby ją posiadać. Dobry przykład metamorfozy, to Chylińska i chyba każdy zauważył, że z hmm babo- chłopa stała się kobietą (:

Jasmina
Jasmina: Jakie cechy wyglądu musi posiadać taka kobieta ?

Schludność.

Jasmina
Jasmina: Która z gwiazd jest dla Was symbolem kobiecości ?

Jeżeli chodzi o Polskę to:
1. Magda Mołek
2. Anna Przybylska
3. Kinga Rusin.

Zagraniczne:
1. Halle Berry
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
machu221
machu221
  25 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czym jest dla Was kobiecość ?


dla mnie jako faceta , to sposób mówienia , poruszania no i oczywiście ubiór podkreślający urodę , i nie piszę tutaj o mini szerokości paska i dekolcie do pępka ale o zwiewnej sukience przed kolano :) i ładnych szpilkach , niestety teraz większość dziewczyny woli spodnie :(
Transcendencja
Transcendencja
  25 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czym jest dla Was kobiecość ?

Cechą która niestety wymiera z dnia na dzień .

Jasmina
Jasmina: Jakie cechy wyglądu musi posiadać taka kobieta ?

Tu już imo gra rola gustu . Dla jednych potężna 180cm dziewczyna będzie kobieca ...a dla innych 160cm drobna kobieta .

Jasmina
Jasmina: Która z gwiazd jest dla Was symbolem kobiecości ?

Wolę patrzeć na gwiazdy na rynkach , uczelniach , imprezach . Te z ekranu mnie nie interesują jakoś aczkolwiek gdybym miał sprecyzować to Eva Longoria jest zdecydowanie w moim typie i uważam ją za kobiecą .
Szczurka
Szczurka
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety teraz większość dziewczyny woli spodnie :(

To przejdź się jeden dzień w kiecce i na szpilkach, zobaczysz jakie to wygodne :lol: :ziober2:

Jasmina
Jasmina: Czym jest dla Was kobiecość ?

Niczym ważnym, nie zwracam na nią uwagi.
Z resztą, to zależy od panującego kanonu piękna - raz 'kobieca' jest panna o pełnych kształtach, w kolejnej epoce wychudzony szkielet, raz ikoną kobiecości jest błekitnooka blondyna, innym razem brunetka.
Ogólnie chyba z kobiecością kojaży się swego rodzaju wrażliwość, delikatność, spokój, dbałość o wygląd itp.
pokahontazz
pokahontazz
  25 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Cześć :)

cześć, mialas pokazać sukienkę z tally w.

Jasmina
Jasmina: kobiecość

=wdzięk, klasa, kultura osobista, duzo jest czynników...

Jasmina
Jasmina: Jakie cechy wyglądu musi posiadać taka kobieta ?

na pewno zadbana i schludnie wygladająca...

Jasmina
Jasmina: Która z gwiazd jest dla Was symbolem kobiecości ?

Jennifer Aniston
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  25 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czym jest dla Was kobiecość ? Jakie cechy wyglądu musi posiadać taka kobieta ?


Kobiecość to nie tylko wygląd, to rownież zachowanie, sposób poruszania się i wysławiania, pewnośc siebie taka, która nie razi w oczy.

Ciężko mi opisać wygląd, długośc włosów nie ma znaczenia moim zdaniem, kolor również. Proporcjonalność sylwetki musi być zachowana, gabaryty tej proporcjnalności nie są też wybitnie ważne. Pełne, kształtne usta - tak to mi sie kojarzy z kobiecością jeżeli chodzi o jakis konkret.

Jasmina
Jasmina: Która z gwiazd jest dla Was symbolem kobiecości ?

Monica Bellucci, pierwsza na myśl mi przyszła i niech pozostanie tylko ona, szperać mi się w pamięci dalej nie chce.
:ziober2:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  25 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czym jest dla Was kobiecość ?

Moim zdaniem Kobiecość to jest połączenie wyglądu (chociaż nawet nie koniecznie) z ubiorem i odpowiednimi cechami charakteru.

Jasmina
Jasmina: Jakie cechy wyglądu musi posiadać taka kobieta ?

Jak kobieta jest piękna - ale źle się ubiera i nie jest pewna siebie nie będzie uważana za kobiecą. :nie:
Kobiecość kojarzy mi się z seksapilem, pewnością siebie - przedewszystkim, i kobiecym strojem oraz fryzurą. No i jeszcze kołysanie biodrami :napalony:

Jasmina
Jasmina: Która z gwiazd jest dla Was symbolem kobiecości ?

Mi pierwsze na myśl przyszło Angelina Jolie :-) i Beyonce, Jennifer Lopez.
marta0859
marta0859
  25 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Która z gwiazd jest dla Was symbolem kobiecości ?


jeszcze jest kilka innych, mniej znanych ale nazwisk zapomniałam i nie mam jak ich zdjęć wyszukać.
monikamonisia20
monikamonisia20
  25 kwietnia 2011

Kobiecość to dla mnie jak wyżej dziewczyny nadmienily wygląd rozmowa ubiór to coś co przyciąga. coś co dla mnie jest tak odległe. ech.

Babsy
Babsy
  25 kwietnia 2011

kobiecosc to sposob bycia, cecha charakteru... moge ubierac sie w sukienke i szpilki i wygladac pieknie, a klac non stop jak szewc, siedziec byle jak, siorbac, bekac- nikt mnie uzna za kobieca kobiete. pewnosc siebie, wdziek, seksapil, urok- mysle ze to jet kobiecosc.
symbol kobiecosci- Marilyn Monroe, ...?

Szczurka
Szczurka
  25 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: klac non stop jak szewc, siedziec byle jak, siorbac, bekac

to już nie kwestia kobiecości, tylko kultury osobistej. Którą powinny mieć obie płcie, nie tylko kobiety.
folkemon
folkemon
  25 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Czym jest dla Was kobiecość ? Jakie cechy wyglądu musi posiadać taka kobieta ? Która z gwiazd jest dla Was symbolem kobiecości ?


Musi mieć kolorowy nick.
Czerwona.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.