Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Witam :) Do założenie tematu zainspirowały mnie wobory Miss Warszawy. Obejrzałam sobie kto brał udział i kto wygrał i szczerze zwątpiłam... Ale do rzeczy.

Oto owa Miss:

I tu też:

A tu reszta:








I pytanka oczywiście:
1. Jak Wam, moi drodzy, podoba się owa miss?
2. A może uważacie, że były od niej ładniejsze?
3. Czy takie konkursy mają jakikolwiek sens?
4. Kobietki - czy wystartowałybyście w takim konkursie? A może już startowałyście ;) ?

Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę :)
Fieska
Fieska
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak Wam, moi drodzy, podoba się owa miss? 2. A może uważacie, że były od niej ładniejsze? 3. Czy takie konkursy mają jakikolwiek sens? 4. Kobietki - czy wystartowałybyście w takim konkursie? A może już startowałyście ;) ?


1. "O ja pitole" - jakby to Mariolka powiedziała. Tragedia. Brzydszej nie było?
2. No pewnie. Chociażby ta 4 czy 14
3. Według mnie wcale. Jeżeli i tak wybierają paszczury.
4. Jakbym miała figurę i czas to może tak.
space85
space85
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Wam, moi drodzy, podoba się owa miss?


Przeciętna bardzo. Niczym właściwie się nie wyróżnia. Jednak urody jej odmówić też nie można. Jednak jej typ urody nie jest jakiś wyjątkowy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy takie konkursy mają jakikolwiek sens?


A czy gra w piłkę nożną ma sens? ;)
Ja uważam, że ma sens - a to dlatego, że możemy śledzić jak zmieniają się kanony piękna, jak zmienia się sylwetka. Wystarczy porównać finalistki z lat 90 a te z lat dzisiejszych i dostrzeżemy różnicę gołym okiem. Jest to taki archiwalny zapis tego jak rozwija się piękno ludzkiego ciała i w którą stronę ono zmierza.
Jasmyne
Jasmyne
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak Wam, moi drodzy, podoba się owa miss?

Jest tragiczna :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. A może uważacie, że były od niej ładniejsze?

Pewnie tak, chociaż na tych zdjęciach inne mnie specjalnie nie zachwycają.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Czy takie konkursy mają jakikolwiek sens?

Jak wybierają paszczury to nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Kobietki - czy wystartowałybyście w takim konkursie? A może już startowałyście ;) ?

Gdybym miała odpowiednią figurę to może i tak.
Babsy
Babsy
  20 kwietnia 2011

przecietna... pewnie, ze byle ladniejsze- 4,14,15. czy ja wiem, czy maja sens... 15kg temu moze i bym wystapila;P

folkemon
folkemon
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Czy takie konkursy mają jakikolwiek sens?

Nie mają.
space85
space85
  20 kwietnia 2011

Kiedyś modelki wyglądał tak


dziś wyglądają tak


Dzięki takim konkursom lub chociażby elite model look mamy archiwalny zapis tego, co było uważane za piękno kiedyś a jak to samo piękno postrzegane jest dziś.

Tricia
Tricia
  20 kwietnia 2011

jakbym miała 10 cm więcej wzrostu tak, startowałabym.

styka51
styka51
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak Wam, moi drodzy, podoba się owa miss? 2. A może uważacie, że były od niej ładniejsze? 3. Czy takie konkursy mają jakikolwiek sens? 4. Kobietki - czy wystartowałybyście w takim konkursie? A może już startowałyście ;) ?

1. Dupy nie urywo/.
2. Tak, były od niej ładniejsze.
3. Hmmm... jakiś pewnie ma.
4. Jakbym miała inny nos, uda i mniej pryszczy, to może spróbowałabym... Chociaż? Nieeee nawet wtedy nie zrobiłabym tego.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "O ja pitole" - jakby to Mariolka powiedziała. Tragedia. Brzydszej nie było?

:rotfl: Ja naprawdę nie jestem jakaś mocno wybredna ale ta dziewczyna to dla mnie całkowita pomyłka. Przeciętna do granic możliwości.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak jej typ urody nie jest jakiś wyjątkowy.

Ale Miss powinna być jednak "jakaś" a ta dla mnie jest mniej niż nijaka. Miss powinna zachwycać a ta raczej nikogo nie zachwyci. A może te najpiękniejsze się w takie konkursy nie bawią? ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A czy gra w piłkę nożną ma sens? ;)

Oczywiście, że ma :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy porównać finalistki z lat 90 a te z lat dzisiejszych i dostrzeżemy różnicę gołym okiem.

Wg mnie kiedyś wybierano dużo ładniejsze Miss. No ale to moje zdanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest tragiczna

Jak na Miss - na pewno.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie tak, chociaż na tych zdjęciach inne mnie specjalnie nie zachwycają.

Mam podobne odczucia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym miała odpowiednią figurę to może i tak.

Masz świetną figurkę.

Babsy
Babsy: 15kg temu moze i bym wystapila;P

Aj tam, aj tam... :rotfl:
styka51
styka51
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciętna do granic możliwości.

Na serio... u mnie po wiosce ładniejsze biegają :pavarotti:
Jasmyne
Jasmyne
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz świetną figurkę.

Za grube nogi mam ;) I to jest fakt, na miss startuję bardzo szczupłe dziewczyny ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak na Miss - na pewno.

Jest bardzo przeciętna, a nie piękna, albo chociaż ładna. Gdzie oni mają oczy :nie:
space85
space85
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Miss powinna być jednak "jakaś" a ta dla mnie jest mniej niż nijaka. Miss powinna zachwycać a ta raczej nikogo nie zachwyci. A może te najpiękniejsze się w takie konkursy nie bawią? ;)


Nie zapominajmy jednak, że w konkursach Miss uroda jest tylko jednym z kryteriów. Tutaj nie tylko wygrywa się urodą, ale też osobowością. Przynajmniej takie jest założenie tego konkursu... jak to działa w praktyce - wiadomo - na pewno nie idealnie. No i... wybory Miss organizowane są dla amatorek gdzie z reguły wymagania są mniejsze niż w przypadku finałów konkursu elite model look, gdzie wymagania stawiane uczestniczkom są drakońskie.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mają.

Bo każdemu podoba się coś innego?

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś modelki wyglądał tak dziś wyglądają tak

Ja to wszystko rozumiem :) A modelki modelkami... konkursy na modelki jeszcze jakiś sens mają ale te na Miss chyba coraz mniejszy. Chodzi mi głównie o to, co mogło zachwycić jurorów w tej konkretnej dziewczynie ( z zezem z resztą... )?
A jurorami byli min. Ewa Szabatin - tancerka oraz Radosław Majdan - piłkarz :mrgreen:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  20 kwietnia 2011
styka51
styka51: Na serio... u mnie po wiosce ładniejsze biegają

Dlatego właśnie pytałam o sens takich konkursów :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Za grube nogi mam ;) I to jest fakt, na miss startuję bardzo szczupłe dziewczyny ;)

Nie no... chyba startują dziewczyny szczupłe ale nie wychudzone. Z resztą chyba różnie z tym bywa. Schudnąć te 3 - 4 kilo przecież w miesiąc można ;) No i wreszcie może była by jakaś ładna Miss :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest bardzo przeciętna, a nie piękna, albo chociaż ładna. Gdzie oni mają oczy

Może wiedziała gdzie się zakręcić albo ma wpływowych rodziców? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zapominajmy jednak, że w konkursach Miss uroda jest tylko jednym z kryteriów. Tutaj nie tylko wygrywa się urodą, ale też osobowością.

Albo jak się ma dobre układy ;) Nie raz słyszało się co dziewczyny robią aby wygrać. Albo, że jakaś miała kaprys i rodzice jej to załatwili :)

Konto usunięte
Konto usunięte: No i... wybory Miss organizowane są dla amatorek gdzie z reguły wymagania są mniejsze niż w przypadku finałów konkursu elite model look, gdzie wymagania stawiane uczestniczkom są drakońskie.

Owszem, dla modelek są określone kryteria i takie konkursy są bardziej sprawiedliwe.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.