Kociak
Kociak
  14 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Mam problem z dobraniem sobie stroju kąpielowego. Mam duży biust i oszpecające blizny po operacji na brzuchu. Jaki strój powinnam wybrać żeby zakryć lekko brzuch i usztywnić piersi ? Mam nadzieję, że jedynym wyjściem nie będzie strój jednoczęściowy bądź tankini ? :P Proszę o rady, niedługo wybieram się na małe wakacje i chciałabym coś do tego czasu znaleźć. Pozdrawiam

Babsy
Babsy
  14 kwietnia 2011

stanik z fiszbinami, of kors,

Kociak
Kociak: jedynym wyjściem nie będzie strój jednoczęściowy bądź tankini

majtki retro do pasa?


mi sie takie podobaja bardzo.
Fieska
Fieska
  14 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: majtki retro do pasa?


Gdzie można znaleźć taki strój? Dobry żeby zakryć boczki :mrgreen:
suckinsyn
suckinsyn
  14 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: Mam duży biust



Kociak
Kociak: oszpecające blizny po operacji na brzuchu

podrywaczeg
Posty: 19 (po ~226 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
podrywaczeg
  14 kwietnia 2011

macie dziewczyny moze znajdziecie cos dla siebie :P :D
dziewczyny w bikini

Babsy
Babsy
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie można znaleźć taki strój?

ja szukalam tylko obrazka w grafice;) ale tez sama sie chyba za takim rozejrze;) choc mysle z drugiej strony, ze duze majty powiekszaja tez tylek:and:
Kociak
Kociak
  14 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: majtki retro do pasa?

kurcze nie wyglądają one zbyt atrakcyjnie, ale to chyba jedyny sposób by to wszystko ładnie zakryć. No cóż porozglądam się za nimi może wbrew pozorom nie będzie to wyglądać tak źle:)
marta0859
marta0859
  14 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: Mam problem z dobraniem sobie stroju kąpielowego. Mam duży biust i oszpecające blizny po operacji na brzuchu. Jaki strój powinnam wybrać żeby zakryć lekko brzuch i usztywnić piersi ? Mam nadzieję, że jedynym wyjściem nie będzie strój jednoczęściowy bądź tankini ? :P Proszę o rady, niedługo wybieram się na małe wakacje i chciałabym coś do tego czasu znaleźć. Pozdrawiam

wolałabym normalne bikini założyć nawet z bliznami na brzuchu niż wbić się w takie majty :wtf:

Babsy
Babsy: http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTv1wgHcYqve_t24meZSQ1YsuVCM2AoME6cc22xgPKQTmzSM2mUOA


a jak koniecznie chcesz to zakrywać to z dwojga złego lepszy jednoczęściowy strój (tak mi się wydaje) niż coś takiego.
Patrycja9119
Patrycja9119
  14 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: Mam problem z dobraniem sobie stroju kąpielowego. Mam duży biust i oszpecające blizny po operacji na brzuchu. Jaki strój powinnam wybrać żeby zakryć lekko brzuch i usztywnić piersi ?

http://www.wakacje.polskie-banki.info/stroj-kapielowy.html moze cos w tym pokroju??
Kociak
Kociak
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.wakacje.polskie-banki.info/stroj-kapielowy.html moze cos w tym pokroju??

Podoba mi się, ale nie wiem czy jest to odpowiednie dla moich piersi :P
Patrycja9119
Patrycja9119
  15 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: Podoba mi się, ale nie wiem czy jest to odpowiednie dla moich piersi :P

wiesz musiala bys isc i poprzymierzac bo na modelce wszystko tak pieknie wyglada ;/
BeataAnnaP
BeataAnnaP
  15 kwietnia 2011

stroj jest sliczny, ale piersi w ryzach na pewno nie utrzyma porzadnie.
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  15 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: Mam problem z dobraniem sobie stroju kąpielowego.

Ja też :/

Kociak
Kociak: Jaki strój powinnam wybrać żeby zakryć lekko brzuch i usztywnić piersi ?

Ja myślę, że przede wszystkim to powinnaś pochodzić po sklepach, poszukać i poprzymierzać :)
W porządnych sklepach powinni mieć kostiumy z usztywnionym biustonoszem na szerszych ramiączkach i figami z podwyższonym stanem.
Nie zapominaj o tym, że oglądając zdjęcia strojów na internecie zwykle są one pokazane na wysokich tyczkach :)
Więc Tobie takie figi mogą sięgać dalej niż 10 cm pod pępkiem:mrgreen:
Jedyna rada to PRZYMIERZAĆ!

Ja ze swojej strony mogę pokazać kilka, które są ok.

Ten mi się mega podoba, a to marszczenie nadaje podwyższony stan.



Ten po prawej (nie zrażaj się podpisem :mrgreen:)



Ciekawy zestaw. :tak:




Figi "kryjące".



Ten pasek na górze fig też jest bardzo dobrym rozwiązaniem i powiem szczerze, że szukając zdjęć znalazłam wiele takich kostiumów właśnie z tym paskiem.




A co do jednoczęściowych to może Ci się tylko wydają takie "staromodne" :) Jest teraz wiele fasonów, które wcale nie przypominają babcinych jednoczęściówek :mrgreen:




Do tego pejczyk i jedziesz :gothiclady:

:rock:
Kociak
Kociak
  15 kwietnia 2011

Ten mi się nieziemskko podoba, ale czy taki odpowiedni by był na plaże? :p

denatka
denatka
  15 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: Ten mi się nieziemskko podoba, ale czy taki odpowiedni by był na plaże? :p

Nie poopalasz się w nim :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.