styka51
styka51
  25 marca 2011 (pierwszy post)

Sieeeemka :D
W związku, iż trochę zastój się zrobił ( poza kilkoma tematami), po postanowiłam rzucić dziś...

Jessica Lowndes (ur. 8 listopada 1988 roku w Vancouver) – kanadyjska aktorka i piosenkarka znana z serialu dla młodzieży "90210", w którym gra Adriannę Duncan. Spotykała się z Adamem Gregory'em.









Q: Co na tak? A co na nie?
Q: Ile w skali od 1 do 10.

Pozdrawiam serdecznie, Stycz :*

Maryla
Maryla
  25 marca 2011

Podoba mi się tylko na ostatnim zdjęciu, magiczne oczyska.
Ode mnie ma.. 6-7.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 marca 2011

oczy na plus, ale b. staro wyglada

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

styka51
styka51
  25 marca 2011
Sensi
Sensi: Wygląda na starszą.

Ja tam bym nie mówiła, że na starszą... Jak patrzę na niektóre moje "znajome" to dopiero są "staruchy" ;p
Sensi
Sensi
  25 marca 2011
styka51
styka51: Ja tam bym nie mówiła, że na starszą... Jak patrzę na niektóre moje "znajome" to dopiero są "staruchy" ;p
Złudzenia optyczne się zdarzają. :tak:
Ja bym oddała wiele, żeby wyglądać na swój wiek chociaż, a nie żeby mi wmawiano, że ma lat 12 i mam się wynosić ze sklepu, bo policję wezwą. -.-
styka51
styka51
  25 marca 2011
Sensi
Sensi: a nie żeby mi wmawiano, że ma lat 12 i mam się wynosić ze sklepu, bo policję wezwą. -.-

Ale Ty sie nie dziw.
Ja ostatnio byłam w jakimś markecie i kupowałam dwa drinki... i mnie o dowód poprosili.Ostatnio coraz częściej tak mam, nie wiedzieć czemu ...
Sensi
Sensi
  25 marca 2011
styka51
styka51: Ale Ty sie nie dziw. Ja ostatnio byłam w jakimś markecie i kupowałam dwa drinki... i mnie o dowód poprosili.Ostatnio coraz częściej tak mam, nie wiedzieć czemu ...
Ja wiem, nie wyglądam na swój wiek, ale żeby mnie osądzać o podrobienie dowodu osobistego lub kradzież dokumentu tożsamości to jest bezczelność moim zdaniem. Ale dowcip polega na tym, że kobiety mają z tym większy problem, bo faceci, którzy stoją za ladą nie pytają się, a jak się zdarzy, że zapytają to jednak nie robią potem afery, oddają na spokojnie. Baby są takie drażliwe.
Ja zawsze mam dokumenty przy sobie. Może dlatego, że noszę je w portfelu? :D
styka51
styka51
  25 marca 2011
Sensi
Sensi: Ale dowcip polega na tym, że kobiety mają z tym większy problem, bo faceci, którzy stoją za ladą nie pytają się, a jak się zdarzy, że zapytają to jednak nie robią potem afery, oddają na spokojnie. Baby są takie drażliwe.

Zgadzam się... jeszcze nigdy facet mnie o dowód nie prosił, nigdy. A babki często. Ostatnio to jakieś kontrole mieli czy co, że tak sprawdzają,..ja nie wiem.
I pamiętam jak prawko odebrałam, to opić trza było, pojechalam z kuzynem po flaszkę a baba "dowód poproszę..." a ja z taką satysfakcją (rozumiesz, prawko odebrałam :ziober2:) "a prawo jazdy może być? :D" ...
pijana
pijana
  25 marca 2011
styka51
styka51: Q: Co na tak? A co na nie? Q: Ile w skali od 1 do 10.

Wszystko na tak, oprócz fryzury na 1. zdjęciu
8,5. Wygląda jak niesuczowata Megan Fox.
Sensi
Sensi
  25 marca 2011
styka51
styka51: Zgadzam się... jeszcze nigdy facet mnie o dowód nie prosił, nigdy. A babki często. Ostatnio to jakieś kontrole mieli czy co, że tak sprawdzają,..ja nie wiem. I pamiętam jak prawko odebrałam, to opić trza było, pojechalam z kuzynem po flaszkę a baba "dowód poproszę..." a ja z taką satysfakcją (rozumiesz, prawko odebrałam ) "a prawo jazdy może być? :D" ...
Ale jak proszą to mają takie normalne podejście. :D Przeczytają, sprawdzą i powiedzą 'dziękuję', a potem normalna gadka, co jeszcze chcę kupić. :tak:
To muszą mieć te kontrole często, skoro tak sprawdzają. Paranoi można dostać.
Ale sprzedali Ci? :D
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  25 marca 2011

cała mi się podoba,
9.

styka51
styka51
  25 marca 2011
Sensi
Sensi: Ale sprzedali Ci? :D

No a mieli wyjście ? :D
A ostatnio, to łaziłam z taką niebieską teczką z myszami jakimiś, kolorowe bransoletki miałam pozakładane, buty z zielonymi sznurowadłami, zero make upu, jak jakas gimbusiara normalnie;p Pewnie dlatego mnie o dowód poprosiła.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  25 marca 2011
styka51
styka51: Q: Co na tak? A co na nie? Q: Ile w skali od 1 do 10.

Piękne włosy szczególnie na 3 zdjęciu, ładny kolor w ogóle. Ładne usta. Brwi takie trochę dziwne, rzucają się w oczy.
7.5

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

madzia2143
madzia2143
  25 marca 2011

podobamisie.

Darunia511
Darunia511
  25 marca 2011
Bardzo mi przypomnina kogoś, kogo znam, ale nie wiem kogo.
Brakuje jej piegów, kojarzy mi sie z taka farmerską urodą :D
marta0859
marta0859
  25 marca 2011
styka51
styka51: Q: Co na tak? A co na nie? Q: Ile w skali od 1 do 10.

1. ma ładne oczy, włosy i kości policzkowe. i cycki. :woot:
reszta na nie.
2. 6.5, 7/10... jakoś tak. ładna, ale nie mój typ i specjalnie mnie nie zachwyca.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.