ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  24 marca 2011 (pierwszy post)

Temat zakładam w celu ożywienia trochę tego forum :)
A więc dziś do oceny Magda Frąckowiak , będąca ostatnio na topie polska modelka. A oto jej parę zdjęć:



Na ostatnim zdjęciu Magda z narzeczonym:


Przyznam szczerze ,że do mnie uroda tej dziewczyny nie przemawia. Nie podoba mi się strasznie jej twarz ,choć wiem,że to modelka a nie miss world. Ma dobrze prezentować ubrania przede wszystkim. Czekam na Wasze opinie i oceny:)

pinheiros
pinheiros
  24 marca 2011

super zdjęcia zrobił dla niej Thierry Richardson, w Bazaar o ile mnie pamięć nie myli:woot:

Szczurka
Szczurka
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyznam szczerze ,że do mnie uroda tej dziewczyny nie przemawia.

mi też nie.
dziwną ma tą facjatę... ale włosy ma ładne całkiem .
Sensi
Sensi
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno jest lepszy niż to co te Nasze Hunterki lapią w tych polskich klubach
Mi się podoba jego spojrzenie i zarost. Ma coś w oczach, co przyciąga moją uwagę. Może tu chodzi o mój osobisty sentyment do mężczyzn z niebieskimi oczami? Nie wiem, ale ma to coś, zdecydowanie. Pomimo, że zdecydowanie preferuję nieco inny typ urody u mężczyzn.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 marca 2011

Wygląda wrednie.
Nie podoba mi się.

SoDope
SoDope
  24 marca 2011
Sensi
Sensi: SoDope:na pewno jest lepszy niż to co te Nasze Hunterki lapią w tych polskich klubachMi się podoba jego spojrzenie i zarost. Ma coś w oczach, co przyciąga moją uwagę. Może tu chodzi o mój osobisty sentyment do mężczyzn z niebieskimi oczami? Nie wiem, ale ma to coś, zdecydowanie. Pomimo, że zdecydowanie preferuję nieco inny typ urody u mężczyzn.

No ja nie mówie,że jest okropny bo zapewne sama spojrzałabym na niego gdybym spotkała podobnego osobnika na ulicy. :tak:
tylko teraz na Fotce jest taka akcja Hunterki jacy tam są przystojniacy to się załamuje ..
Sensi
Sensi
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja nie mówie,że jest okropny bo zapewne sama spojrzałabym na niego gdybym spotkała podobnego osobnika na ulicy. tylko teraz na Fotce jest taka akcja Hunterki jacy tam są przystojniacy to się załamuje ..
Zawiesić oko też bym zawiesiła, ale nie wiem, czy bym coś kombinowała.
O żadnej akcji nie słyszałam. :and:
SoDope
SoDope
  24 marca 2011
Sensi
Sensi: O żadnej akcji nie słyszałam.

http://www.fotka.pl/grupa/862036/City_Hunting/

ponoć miały dziewczyny łapać największych przystojniaków a mam wrażenie łapią największych wieśniaków. Albo ja - mam takie wygórowane 'wyobrażenie' o przystojniakach .
Sensi
Sensi
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ponoć miały dziewczyny łapać największych przystojniaków a mam wrażenie łapią największych wieśniaków. Albo ja - mam takie wygórowane 'wyobrażenie' o przystojniakach .
Tacy średni są, nie zachwycają mnie.
Będę mało skromna i uważam, że najlepszego przystojniaka ja wyrwałam po koncercie Apoptygmy Berzerk w Warszawie. Ha, frontmana zespołu. :zakochany:


A tak poważnie ten pan ma w sobie to coś. :zawik:
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011

sa dwa typy ludzi - jedni lubia pasztet z kurczaka, drudzy paprykarz szczecinski.
ona wyglada mi na ta z tych od pasztetow.

SoDope
SoDope
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sa dwa typy ludzi - jedni lubia pasztet z kurczaka, drudzy paprykarz szczecinski. ona wyglada mi na ta z tych od pasztetow.

:crylol:

dobry tekst.
pokahontazz
pokahontazz
  24 marca 2011

ona mi sie nie podoba, a narzeczony ma botox w ustach.

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobry tekst.

no i pamietaj, zawsze lepiej jest byc po stronie tych od paprykarzu :tak:
Darunia511
Darunia511
  24 marca 2011
Bardzo charaktrystyczna, nietypowa uroda, lubię.
adra1992
adra1992
  24 marca 2011

Na pierwszym zdjeciu wyglada jakgdyby miala zeza.
Ogolnie mi sie nie podoba, choc ma cos odmiennego i ciekawego w wyrazie twarzy.

Patrishia
Patrishia
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Gromko się zaśmiałam tutaj :rotfl:

Nie podoba mi się, ale na tych fotach co tu ktoś podesłał, z pozowania, wyszła ślicznie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.