Paulinessa
Paulinessa
  24 marca 2011 (pierwszy post)

Cześć!



Miała któraś z Was sztuczne rzęsy Essence? Nie wiem właśnie czy są dostępne w Polsce, a nie po drodze mi teraz skoczyć do Natury.

Jeśli tak to jak Wasze odczucia co do nich?
Kolejne pytanie: klej dołączony do nich, dobry?
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem właśnie czy są dostępne w Polsce

Są. Widziałam je w drogeriach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Miała któraś z Was sztuczne rzęsy Essence?

Nie. Mam z Top Choice.
Paulinessa
Paulinessa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie. Mam z Top Choice.


Widzę, że też niedrogie :)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę, że też niedrogie :)

10 zł mnie kosztowały :mrgreen:
Paulinessa
Paulinessa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 10 zł mnie kosztowały


I jak tam, jak tam? :)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak tam, jak tam? :)

A dobrze. Łatwo się je zakłada, klej też spoko, nic się nie odkleja. Mam jeszcze te pojedyncze kępki. U mnie mąż ma długie czarne rzęsy, synek też a ja jak na złość mam najkrótsze :nie: Masakryczna niesprawiedliwość :and: :mrgreen: A Ty chcesz sobie kupić je na jakąś okazję czy tak do noszenia od czasu do czasu?
Paulinessa
Paulinessa
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty chcesz sobie kupić je na jakąś okazję czy tak do noszenia od czasu do czasu?


Nie, tak tylko własnie :)
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Miała któraś z Was sztuczne rzęsy Essence? Nie wiem właśnie czy są dostępne w Polsce, a nie po drodze mi teraz skoczyć do Natury. Jeśli tak to jak Wasze odczucia co do nich? Kolejne pytanie: klej dołączony do nich, dobry?


Rzęsy jak rzęsy, gdzies na yt widzialam opinię o nich, jesli chcesz nosić sztuczne rzesy to zaopatrz się w dobry klej np. duo kryolana
Paulinessa
Paulinessa
  24 marca 2011

A można je nosić po kilka razy czy tylko raz?

malami81
malami81
  24 marca 2011

W mojej Naturze są dostępne... Mam jedno opakowanie (kupiłam je, ze względu na cenę gdy trenowałam przyklejanie rzęs)... Jak dla mnie nadają się raczej na wielkie wyjścia albo zwariowane sesje zdjęciowe - bo są dość nienaturalnie (bynajmniej dla mnie) długie - sięgają aż po brwi.
A i trzeba je dociąć bo mimo tego, że nie należę do osób, które mają małe oczy to były dla mnie zdecydowanie za długie (w poziomie).

Jeśli już decyduję się na przyklejanie rzęs to uwielbiam rzęsy z Ardell - z naturalnego włosia (bardzo duży wybór kształtów). Umiejętnie zakładane i ściągane starczają na wieki. Mam w tej chwili 2 opakowania (różne kształty) i używam ich już dobre 2 lata.

Paulinessa
Paulinessa
  24 marca 2011
malami81
malami81: Jeśli już decyduję się na przyklejanie rzęs to uwielbiam rzęsy z Ardell - z naturalnego włosia (bardzo duży wybór kształtów). Umiejętnie zakładane i ściągane starczają na wieki. Mam w tej chwili 2 opakowania (różne kształty) i używam ich już dobre 2 lata.


A cena?
malami81
malami81
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A można je nosić po kilka razy czy tylko raz?

Można. Jeśli nie uszkodzisz (powyginasz) ich przy ściąganiu to będą służyć Ci na kolejne razy... Zapomniałam wyżej dopisać - nie polecam tego kleju - trzyma słabo.
Warto zainwestować w klej DUO - bardzo wydajny, wystarczy na wieki, nie zasycha ani się nie psuje w tubce po otwarciu. I co ważne ładnie schodzi z sztucznych rzęs - w postaci takiego sylikonowego paseczka (coś na wzór "sylikonu" na którym są przylepiane próbki w gazetach)
malami81
malami81
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A cena?

Są droższe od essence i top choice, ale warto w nie zainwestować. W zależności od kształtu lub tego czy są z ozdobami (cyrkonie, brokat) w granicach 20 - 23 zł

Wypatrzyłam niedawno hurtownię w której są te rzęsy. Podam Ci linka :)
http://www.udanezakupy.com.pl/-c-270_341.html
Paulinessa
Paulinessa
  24 marca 2011
malami81
malami81: Są droższe od essence i top choice, ale warto w nie zainwestować. W zależności od kształtu lub tego czy są z ozdobami (cyrkonie, brokat) w granicach 20 - 23 zł Wypatrzyłam niedawno hurtownię w której są te rzęsy. Podam Ci linka :) http://www.udanezakupy.com.pl/-c-270_341.html


Dzięki :)
W sumie to myślałam, że droższe :)
malami81
malami81
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki :) W sumie to myślałam, że droższe :)

Proszę :*
No właśnie nie są jakieś tragicznie drogie a wyglądają na oku znacznie lepiej (bo są z włosia naturalnego) niż plastiki z essence (które ja polecam do kupienia na próbę, żeby poćwiczyć zakładanie - chociaż różnica w "miękkości" tych rzęs do rzęs z Ardell jest kolosalna. Lepiej się je zakłada i ładniej dopasowują się do kształtu oka)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.