Ewelina
Ewelina
  18 marca 2011 (pierwszy post)

Witam.
Znalazłam stronę z dość ładnymi butami.
www.czasnabuty.pl
Ceny są dość niskie. (wg mnie)
Dlatego przychodzę z pytaniem.
Czy ktoś z was zamawiał buty z tej strony?
Jeśli tak, to czy nie było żadnych problemów?

+ mój dzisiejszy nabytek :mrgreen: :zakochany:

Co sądzicie?

Ewelina
Ewelina
  19 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic szczegolnego na tej stronie nie znalazłam, od biedy bym cos wybrala. Co do strony stylowebutki.pl te wszystkie buty ktore oni maja biore z dobrze mi znanej strony USA z butami, a w USA te buty kosztują grosze

podziel się tą stroną:D
Fieska
Fieska
  19 marca 2011
Ewelina
Ewelina: Ceny są dość niskie. (wg mnie) Dlatego przychodzę z pytaniem. Czy ktoś z was zamawiał buty z tej strony? Jeśli tak, to czy nie było żadnych problemów?


Nie zamawiam obuwia przez internet, bo zawszę muszę zobaczyć but na żywo. Jak wygląda materiał, jak jest wykonany i przymierzyć czy jest dobry i czy nigdzie nie uwiera. Jak się zamówi coś przez internet to później w razie zwrotu trzeba się użerać z wysyłką etc. A tak to w sklepie można przymierzyć kilkanaście butów i stwierdzić, które pasują, a które nie.

Ewelina
Ewelina: Co sądzicie?

Tak na zdjęciu ciężko ocenić jest jakość buta, ale w sumie aż tak okropnie nie wygląda, ale nie ma też nic specjalnego.
Maryla
Maryla
  19 marca 2011
Ewelina
Ewelina: Co sądzicie?

Dość ładne.
Przeglądam buciki ze strony i w sumie, nic ciekawego tam nie ma.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 marca 2011
Ewelina
Ewelina: Co sądzicie?

Ładne :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  19 marca 2011
Ewelina
Ewelina: http://www15.speedyshare.com/files/27476649/download/khl.jpg

Po co pytasz się o opinię innych jak powiem CI że brzydkie to przestaniesz je nosić?..
sa takie sobie te zapięcie z boku jest lipne
Ewelina
Ewelina
  19 marca 2011
Killuminati
Killuminati: Po co pytasz się o opinię innych jak powiem CI że brzydkie to przestaniesz je nosić?..

pytam bo od tego jest to forum :and: ?
Nie przestane nosić,bo mi się podobają, chciałam tylko się dowiedzieć co o nich sądzicie;)

Killuminati
Killuminati: zapięcie z boku jest lipne

można odczepić;)
luk7
luk7
  19 marca 2011

ujowy sklep,wypiepszać z reklamą

Rosemarie
Rosemarie
  19 marca 2011
Ewelina
Ewelina: http://www15.speedyshare.com/files/27476649/download/khl.jpg Co sądzicie?

Świetne!
Ewelina
Ewelina: www.czasnabuty.pl

Przejrzę sobie. ;-D

Co do stron z butami: http://www.deezee.pl/ - moja ulubiona!
pijana
pijana
  19 marca 2011

Szkoda, że mam niewymiarowe stopy i nie mogę kupować szpilek przez neta, tylko sportowe buty :and:

Ewelina
Ewelina
  19 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że mam niewymiarowe stopy i nie mogę kupować szpilek przez neta, tylko sportowe buty

na niektórych stronach jest podana 'rozmiarówka' czyli dlugosc wkladki czy cos, wtedy latwiej zamowic swoj rozmiar ;)
Ewelina
Ewelina
  19 marca 2011
luk7
luk7: ujowy sklep,wypiepszać z reklamą

po 1 trochę grzeczniej, po 2 to żadna reklama :and:
pijana
pijana
  19 marca 2011
Ewelina
Ewelina: na niektórych stronach jest podana 'rozmiarówka' czyli dlugosc wkladki czy cos, wtedy latwiej zamowic swoj rozmiar ;)

Wiem wiem, ale niestety jedną stopę mam większą, baaardzo wiele butów mnie ciśnie z góry... Nawet w normalnych sklepach bardzo ciężko mi dobrać buty.
Ewelina
Ewelina
  20 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem wiem, ale niestety jedną stopę mam większą, baaardzo wiele butów mnie ciśnie z góry... Nawet w normalnych sklepach bardzo ciężko mi dobrać buty.

wysokie przygubie masz?
Moja kolezanka ma, do tego rozmiar 36 i szczerze mowiac nie ladnie to wyglada w odkrytych butach:x
pijana
pijana
  20 marca 2011
Ewelina
Ewelina: wysokie przygubie masz? Moja kolezanka ma, do tego rozmiar 36 i szczerze mowiac nie ladnie to wyglada w odkrytych butach:x

Nie nie, tak jakby "wysokie palce" ;d Tego nie widać, nie są jakieś wielkie, ale zawsze mnie w palce coś uciska. A rozmiar mam 41 :swir:
mmaryjka
mmaryjka
  20 marca 2011
Ewelina
Ewelina: Co sądzicie?

nie podobają mi się.

Ewelina
Ewelina: www.czasnabuty.pl

jedynie jazzówki ładnie wyglądają, ale na żywo pewnie ich urok pryska równie szybko jak ich używalność.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.