Gothiclady
Gothiclady
  24 lutego 2011 (pierwszy post)

słuchajcie, jak byliśmy na święta u rodziców, moja mama dała mi kozaki na koturnie które wcześniej kupiła ale mają wysokie podbicie i bolały ją nogi. jako że dała, to kij - wzięłam. tylko teraz mam problem, bo to chyba moje pierwsze nie czarne buty i pojęcia nie mam do czego to nosić? póki co leżą w pracy bo muszę je trochę rozchodzić (mnie też z lekkawa ciśnie, ale już lepiej). Nic innego prócz legginsów do głowy mi nie przychodzi... Zaraz jeszcze jakąś fotę trzasnę





z góry dzięki za jakiekolwiek propozycje. aha, i nie zwracajcie uwagi na podłogę musze to zmyć :P

Babsy
Babsy
  24 lutego 2011

jesli da rede wcisnac nogawke, to moze rurki:)?

Babsy
Babsy
  24 lutego 2011

*rade
znaki

Fieska
Fieska
  24 lutego 2011
Gothiclady
Gothiclady: słuchajcie, jak byliśmy na święta u rodziców, moja mama dała mi kozaki na koturnie które wcześniej kupiła ale mają wysokie podbicie i bolały ją nogi. jako że dała, to kij - wzięłam. tylko teraz mam problem, bo to chyba moje pierwsze nie czarne buty i pojęcia nie mam do czego to nosić? póki co leżą w pracy bo muszę je trochę rozchodzić (mnie też z lekkawa ciśnie, ale już lepiej). Nic innego prócz legginsów do głowy mi nie przychodzi... Zaraz jeszcze jakąś fotę trzasnę


Rurki lub 7/8, jakąś spódniczkę lub sukienkę. W sumie wszystko by pasowało.
Gothiclady
Gothiclady
  24 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rurki lub 7/8, jakąś spódniczkę lub sukienkę. W sumie wszystko by pasowało.


Babsy
Babsy: jesli da rede wcisnac nogawke, to moze rurki:)?


bardziej chodzi mi o kolorystykę :)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2011

Brąz Aga pasuje do wielu kolorów przecież :)

Mi się strasznie podoba połączenie brązu z turkusem.

A brąz jak brąz, pasuje do czarnego, granatowego, zielonego, białego, beżu,
a nawet różowego (zależnie od odcieni) :)

pauluss99
pauluss99
  24 lutego 2011

Czarne leginsy albo zwykłe ciemne dżinsowe rurki by pasowały jeśli oczywiście wejdą


Dobrym pomysłem dla mnie też by były czarne rajstopy i jakaś brązowa spódnica w podobnym kolorze co kozaki albo po prostu czarna.

Owieczka
Owieczka
  24 lutego 2011

czarna pasta, szczota i poszoruj :ziober2:

Gothiclady
Gothiclady
  24 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czarna pasta, szczota i poszoruj


gópja :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się strasznie podoba połączenie brązu z turkusem. A brąz jak brąz, pasuje do czarnego, granatowego, zielonego, białego, beżu, a nawet różowego (zależnie od odcieni) :)


ja mam wszystko czarne, szare albo granatowe :P jakoś dziwnie mi się wydaje, że ten brąz jest za jasny do czarnego =]

aha, rurki w to nie wejdą. a szorty jakieś? (of kors jak się ociepli)
Gothiclady
Gothiclady
  24 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrym pomysłem dla mnie też by były czarne rajstopy i jakaś brązowa spódnica w podobnym kolorze co kozaki albo po prostu czarna.


o to wydaje się niegłupie... coś pokombinuję, fęks :)
Insuffisant
Insuffisant
  24 lutego 2011
Gothiclady
Gothiclady: a szorty jakieś? (of kors jak się ociepli)

Oczywiście, że tak :D. I grube rajstopy + sukienka :D.
Swoją drogą, fajne te butki!
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  24 lutego 2011

A takie legginsy 'jeansowe'? Kupiłam niedawno jedne i są super, dużo lepiej się w nich czuję niż w zwykłych jeansach, plus są fajnie dopasowane jak materiałowe legginsy:P

A.

luk7
luk7
  24 lutego 2011

jeansy.

Ja pierdziele,ale buty na 2 zdjeciu :mrgreen::rotfl:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  24 lutego 2011
Gothiclady
Gothiclady: do czego to nosić?

Myślę, że fajnie wyglądałoby to w połączniu z czymś brązowym np. z brązową spódniczka + czarne rajstopy : )
Jesli chodzi o kolory to z powodzeniem na pewno pasowałby np. do beżu : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Fieska
Fieska
  25 lutego 2011
Gothiclady
Gothiclady: bardziej chodzi mi o kolorystykę :)


Brąz, beż, jasne, pastelowe kolory. W sumie do czarnego też musiałabyś spróbować, ale za to do tego coś jasnego jeszcze. Np. coś białego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.