pijana
pijana
  5 lutego 2011 (pierwszy post)



Witam :mrgreen:
Jako, że mam 3 tygodnie wolnego znowu zaczęłam namiętnie buszować po Allegro i kupować :zonk: Zainteresowała mnie marka Benefit, jednak nie miałam z nią jeszcze do czynienia. Jeśli ktoś podzieli się opiniami na temat tych produktów będę wdzięczna :-) Pozdrawiam, Dominika.
mmaryjka
mmaryjka
  5 lutego 2011

róż w płynie - super. ogólnie mają bardzo fajne róże i bronzery. lubię też tusze do kresek/eyelinery. baza pod cienie też całkiem dobra, ale porównywalna z tą artdedco, a droższa. ogólnie mam dość dużo ich kosmetyków bo mam słabość do sposobu ich podania - kupuję głównie dlatego, że mają śliczne opakowania:mrgreen: i jeszcze nic mnie jakoś szczególnie nie zawiodło

latynoska6
latynoska6
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ako, że mam 3 tygodnie wolnego znowu zaczęłam namiętnie buszować po Allegro i kupować


uważaj żebyś się nie uzależniła, bo ja ostatnio tak miałam co tydzień mi przychodziła jakaś paczuszka z allegro ;D gdybym miała więcej funduszy to już się boje co by to było :D
Paulinessa
Paulinessa
  5 lutego 2011

Chyba się skuszę na jakiś ich róż :)

malami81
malami81
  5 lutego 2011

Kosmetyki Benefit są dość popularne w UK. Przyciągają kolorowymi, cukierkowymi, tekturowymi pudełeczkami...
Niestety nie miałam okazji próbować jeszcze chociaż korci mnie niesamowicie bronzer Hoola :D

Z tym, że ceny na allegro (około 35 - 40 zł) jakoś nie zachęcają mnie do kupna tych kosmetyków, mam wielkie obawy, że jednak to podróbki. Ceny oryginałów np. w Sephorze wahają się w granicach 95/140 zł i wyżej (w zależności od produktu)

pijana
pijana
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: uważaj żebyś się nie uzależniła, bo ja ostatnio tak miałam co tydzień mi przychodziła jakaś paczuszka z allegro ;D gdybym miała więcej funduszy to już się boje co by to było :D

No ja właśnie mam chyba za dużo kasy, kupuję bardzo dużo i ciuchów i kosmetyków. Ale w końcu w co mam inwestować jeśli nie w siebie :mrgreen:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale w końcu w co mam inwestować jeśli nie w siebie

Dokładnie. Jak masz, to na siebie nie ma co żałować.
pijana
pijana
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. Jak masz, to na siebie nie ma co żałować.

Jak zacznę sama zarabiać to zapewne będę bardziej szanować pieniądze :)
latynoska6
latynoska6
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja właśnie mam chyba za dużo kasy, kupuję bardzo dużo i ciuchów i kosmetyków. Ale w końcu w co mam inwestować jeśli nie w siebie


No ;D i najgorzej jeszcze jak się wszystko podoba;P
Darunia511
Darunia511
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Jako, że mam 3 tygodnie wolnego znowu zaczęłam namiętnie buszować po Allegro i kupować Zainteresowała mnie marka Benefit, jednak nie miałam z nią jeszcze do czynienia. Jeśli ktoś podzieli się opiniami na temat tych produktów będę wdzięczna :-) Pozdrawiam, Dominika.

Zapach benefit - uwielbiam! Nic innego nie używałam, mają ładne opakowania, ale nie wiem jak z jakością.
luk7
luk7
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ainteresowała mnie marka Benefit, jednak nie miałam z nią jeszcze do czynienia. Jeśli ktoś podzieli się opiniami na temat tych produktów będę wdzięczna :-)

Jedna z bardziej kultowych marek w kosmetykach dla Kobiet.
Jeśli masz nadal nadmiar funduszy pomimo kupowania sneakersów to śmiało możesz kupować tego typu produkty.
Pozdrawiam Cię ;-))
pijana
pijana
  5 lutego 2011
luk7
luk7: Jeśli masz nadal nadmiar funduszy pomimo kupowania sneakersów to śmiało możesz kupować tego typu produkty.

Haha :mrgreen: Sneakersy ponad wszystko :zakochany:
luk7
luk7: Pozdrawiam Cię ;-))

Również pozdrawiam :piwo:
voiceontheradio
voiceontheradio
  5 lutego 2011

Mam róż coralista i georgia, cudo :D

aczkolwiek na allegro to zapewne podróbki, bo ich cena jest dużo wyższa niż 40 złotych.

pijana
pijana
  11 lutego 2011

Przyszły mi dziś miniatury, korektor (cudnie jasny :zakochany:) i baza pod makijaż, jutro albo pojutrze napiszę jak się spisują.

lindaBe
lindaBe
  11 lutego 2011

świetny jest bronzer hoola, polecam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.