Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011 (pierwszy post)

Kiedyś był tu podobny temat:D

Mam problem jak już pisałam z cieniami, bo szybko się wałkują. Udałam się ostatnio do Rossmanna w celu zakupu bazy pod podkład i stwierdziłam, że będę go miała na rok.
Po co mi tak wielka butelka jaką tam mieli. Poza tym nie było wyboru i baza była dość droga. Czy cena ma znaczenie? Czy baza na pewno pomoże mi by cienie się już nie wałkowały? Czy może mam zrobić sobie jakiś trwały makijaż :and:

A i czy nie ma jakiejś mniejszej bazy, albo skąd mam wziąć jakiś tester :ziober2:
Jeżeli chodzi o malowanie, to jestem lewa w tych kosmetykach.

hilfe...

pijana
pijana
  5 lutego 2011
Tricia
Tricia: aa! i mam pytanie... i z jakiej firmy jest ten puder mineralny... Flo go polecała zawsze, zresztą nie tylko ona.. do kupienia na allegro chyba jest...

Everyday Minerals (EDM)
Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na początku możesz się do niej zniechęcić, bo jest trochę "tępa" :P Ale przyzwyczaisz się. Jest bardzo wydajna, nakłada się ją palcem, choć są też osoby, które nakładają pędzelkiem, ja wolę palec.

Ołki :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Artdeco!

Co się drzesz;p
Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011
ta? ona kosztuje 36zł :ninja:
Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011

Jednak pozostanę za tą virtual:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie w przetestowaniu bazy z Joko oraz Artdeco jak dla mnie wygrywa baza z Joko. Być może jest to spowodowane konsystencją obydwu produktów. Gdyż jako posiadaczka tłustych powiek nie sprawdza się na mnie kremowa konsystencja, która powoduje po pewnym czasie lekkie spływanie i znikanie cieni z powieki. Natomiast przy bardziej zbitej konsystencji Joko lekko wysuszającej (co uznałam wcześniej za wadę) staje się ta konsystencja zaletą. Poza tym baza z Joko kosztuje ok 9 zł więc jest różnica. Także ja osobiście pozostaje przy Joko i polecam posiadaczką tłustych powiek:)

jak ma kosztować te 10zł i dawać takie samo, albo lepsze efekty, to nie ma się nad czym zastanawiać ;)
madzia2143
madzia2143
  5 lutego 2011

a pod pokład?

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a pod pokład?

Ja pod podkład stosuję głównie krem matujący Siarkowa Moc bo jedynie on matowi mi skórę na dłużej - kosztuje 13 - 15 zł. Co do bazy to mam z AA matującą ale taka sobie jest i z L'Oreala taką w malutkim słoiczku ale korzystam z niej okazjonalnie na większe wyjścia a kosztuje ona od 60 do 80 zł ( zależy gdzie ) ale skóra jest po niej nieskazitelna i gładziutka.

Zadziora
Zadziora: jak ma kosztować te 10zł i dawać takie samo, albo lepsze efekty, to nie ma się nad czym zastanawiać ;)

Dokładnie :)
malami81
malami81
  5 lutego 2011

Jeśli macie na serio mega problem ze spływaniem /znikaniem cieni i metody typu:
a) nałożenie podkładu na powieki i przypudrowanie pudrem sypkim
b) nałożenie bazy (jak dla mnie najlepsza jest Urban Decay, Artdeco i Inglot (podałam w kolejności od najlepszej do dobrej, według mnie)

to proponuję, a zwłaszcza Tobie Aniu spróbować z Duraline z Inglota.

Niestety szczerze mówiąc z próbkami baz pod cienie się nie spotkałam (z bazami pod podkład jest już inaczej :D)

Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011
malami81
malami81: a) nałożenie podkładu na powieki i przypudrowanie pudrem sypkim

Nie działa u mnie, próbowałam.

malami81
malami81: to proponuję, a zwłaszcza Tobie Aniu spróbować z Duraline z Inglota.

Jednak najpierw spróbuję tej joko, ale dzięki Martuś :*
malami81
malami81
  5 lutego 2011
Zadziora
Zadziora: Jednak najpierw spróbuję tej joko

Jak dla mnie ta z Joko jest zbyt cienka, a właściwie to szczerze mówiąc cienie lepiej mi się trzymały na powiecie bez niej, niż z nią. Bo cienie masakrycznie mi się rolowały i zbierały w załamaniu. A problemów ze spływającymi cieniami nie mam, bazy używam tylko na większe wyjścia na co dzień jest mi zbędna.

Radzę poczytać opinię na wizażu (w sumie odkąd buszuję po tym forum, nie kupiłam żadnego bubla kosmetycznego)
Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011
malami81
malami81: Radzę poczytać opinię na wizażu (w sumie odkąd buszuję po tym forum, nie kupiłam żadnego bubla kosmetycznego)

Ta właśnie jest z wizażu ;p
10 zł to nie majątek :)
Darunia511
Darunia511
  5 lutego 2011
Zadziora
Zadziora: Co się drzesz;p

Artdeco warte darcia się!
LadyGriffin
LadyGriffin
  5 lutego 2011

mysle,ze pierwszy ze snobki bylby w sam raz, 3 jest bardzo ladny ale wygladalabys w nim jak krolowa ciemnosci ;D

Darunia511
Darunia511
  5 lutego 2011
A, no i Duraline Inglota też jest fajny
LadyGriffin
LadyGriffin
  5 lutego 2011

sorry wkleilam nie do tego tematu ;/

LadyGriffin
LadyGriffin
  5 lutego 2011

ja jak ostatnio szukalam bazy pod cienie w rossmanie to nie znalazlam ;/ ale ja w takiej zabidzonej miescinie mieszkam, moze to dlatego..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.