WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  24 stycznia 2011 (pierwszy post)

Hej :)
Proszę Was o pomoc i radę. Poszukuję dobrego środka (maści, kremu, czegokolwiek), który "pomógłby" mi zlikwidować jak najszybciej gigantyczne (kilkudziesięciu centymetrowe)siniaki. Nie jestem przewrażliwiona i nie rozpaczam z powodu małego siniaczka, mam ogromne sińce zajmujące praktycznie całą powierzchnię ud. Szukam czegoś zmniejszającego opuchliznę, lekko uśmierzającego ból i przyspieszającego gojenie, bo wyglądam jakby skatował mnie jakiś sadysta:and:.
Z góry dziękuję :)

Jeśli ten temat nie mam nic wspólnego z urodą to przepraszam.

Paulinessa
Paulinessa
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli ten temat nie mam nic wspólnego z urodą to przepraszam.


Jest zgodny :)

Co sobie zrobiłaś? :szok:
Babsy
Babsy
  24 stycznia 2011

na siniaki masc z arniki polecam:) mi czesto na nogach sie robia siniaki, nawet nie wiem, gdzie sie poobtlukiwalam:woot: na opuchlizne altacet- ja lubie w zelu, bo jest i w tabletkach do rozpuszczenia i robienia okladow.

Paulinessa
Paulinessa
  24 stycznia 2011
Babsy
Babsy: bo jest i w tabletkach do rozpuszczenia i robienia okladow.


To też mogę polecić, mimo że paskudnie barwi na żółto.
Babsy
Babsy
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Babsy:bo jest i w tabletkach do rozpuszczenia i robienia okladow. barwi na żółto.

??? mi nigdy nie barwil:wtf:
Fieska
Fieska
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej :) Proszę Was o pomoc i radę. Poszukuję dobrego środka (maści, kremu, czegokolwiek), który "pomógłby" mi zlikwidować jak najszybciej gigantyczne (kilkudziesięciu centymetrowe)siniaki. Nie jestem przewrażliwiona i nie rozpaczam z powodu małego siniaczka, mam ogromne sińce zajmujące praktycznie całą powierzchnię ud. Szukam czegoś zmniejszającego opuchliznę, lekko uśmierzającego ból i przyspieszającego gojenie, bo wyglądam jakby skatował mnie jakiś sadysta. Z góry dziękuję :) Jeśli ten temat nie mam nic wspólnego z urodą to przepraszam.


Maść z heparyną. Jeżeli to w Polsce się tak nazywa.
Paulinessa
Paulinessa
  24 stycznia 2011
Babsy
Babsy: ??? mi nigdy nie barwil


aaa, pomyliłam się, mówię o innym specyfiku jednak.
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sobie zrobiłaś?

Byłam wczoraj z narzeczonym na sankach i upadałam :and:. Ja byłam z przodu, on z tyłu, ja się wystraszyłam i nagle zahamowałam, sanki stanęły dęba i dosłownie po mnie przejechały :and:.

Konto usunięte
Konto usunięte: To też mogę polecić, mimo że paskudnie barwi na żółto.

Niech barwi jak sobie chce, byleby pomogło, i tak mam nogi filetowe :lol:.
SoDope
SoDope
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłam wczoraj z narzeczonym na sankach i upadałam .

Zazdroszcze,że macie tyle śniegu że mozna zasuwać na sankach :D
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zazdroszcze,że macie tyle śniegu że mozna zasuwać na sankach :D

Ja też się jak głupia cieszyłam, że znowu spadł i te zimowe zabawy nie skończyły się dla mnie najlepiej :lol:. Już więcej na sanki nie pójdę na pewno :tak:.
mmaryjka
mmaryjka
  24 stycznia 2011

na opuchliznę altacet, a na siniaki maść z arniki, ale najlepsza jest taka w białym słoiczku z kwiatkami na wieczku. kiedyś też była maść o wdzięcznej nazwie 'siniak', też była całkiem dobra, ale nie wiem czy jest jeszcze dostępna.

Babsy
Babsy
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taka w białym słoiczku z kwiatkami na wieczku.

wlasnie ta mam:)
folkemon
folkemon
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Maść z heparyną.

np lioton 1000. Nie śmierdzi i dobrze się wchłania, a czy działa to nie wiem. Nigdy nie mierzyłem czasu znikania siniaków z i bez.

oprócz tego polecam wywar z mościrzębu.
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  25 stycznia 2011

Kupiłam altacet i maść z arniką :tak:.
Dziękuję za porady :mrgreen: .

Babsy
Babsy
  25 stycznia 2011

lubie sie dzielic wiedza;) prosze i szybkiego zagojenia sincow:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.