Fieska
Fieska
  22 stycznia 2011 (pierwszy post)
Dobry wieczór! :mrgreen:



Podziwiam osoby, które perfekcyjnie potrafią zrobić makijaż oczu.
Ja niestety nie potrafię nawet strzelić prostej kreski.
Pewnie dlatego też preferuje zazwyczaj prosty, delikatny makijaż.

Moje pytanie do Was drogie forumowiczki i drodzy forumowicze.
Znacie jakieś sposoby na namalowanie ładnej prostej kreski?
Jakie formy kresek preferujecie?
Czym najlepiej?



Miłego wieczoru, Kamila. :)
Babsy
Babsy
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ile nerwów z tym jest masakra ;o

zwlaszcza ze jak najpierw naloze podklad, puder, a jak mi kreski nie wychodza i musze scierac, to i podklad potem trzeba poprawic;/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Babsy
Babsy: zwlaszcza ze jak najpierw naloze podklad, puder, a jak mi kreski nie wychodza i musze scierac, to i podklad potem trzeba poprawic;/

Ja tak wczoraj miałam :D przed wyjściem jak robiłam makijaż to już miałam ładnie podkład, korektor, puder a kreske troche za grubą zrobiłam niż miała być, ale skorygowałam to potem cieniami :-) jakbym miała się umyć to ze złości już bym się w ogóle nie pomalowała, a najgorzej jak się mrugnie :crylol: ja w ogóle w jednym oku mam tak, że rzęsy mam wrażliwe i mnie to drażni jak się maluje i często sobie mrugnę :zonk: też tak masz?
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Tzw jaskółk

tak się na to mówi ? ostro
komuś zrobię, sobie nie mam nerwów ;D
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak się na to mówi ? ostro komuś zrobię, sobie nie mam nerwów ;D

Tak :P Ja na co dzień sobie je robię :)
Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ile nerwów z tym jest masakra ;o

Na początku tak, potem już szybko idzie :P
Maryla
Maryla
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie jakieś sposoby na namalowanie ładnej prostej kreski? Jakie formy kresek preferujecie? Czym najlepiej?

Męczyłam się pewnego wolnego dnia, aż mi wyszła. Więc po prostu trzeba ćwiczyć.
Jedna kreska na górnej powiece.
Eyeliner. :tak:
Fieska
Fieska
  23 stycznia 2011

Bardzo dziękuje Wam za rady! Będę musiała ćwiczyć. Dzisiaj wyszła mi jakaś tam jaskółka, ale wygląda jakby szlag ją trafił.

Jakie kolory cieni do oczu możecie mi polecić?

Jasmina
Jasmina
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie kolory cieni do oczu możecie mi polecić?

Masz niebieskie oczy to brązy, beże, fiolet, róż, delikatna zieleń, szarości, złoto, biel, grafit..
Fieska
Fieska
  23 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Masz niebieskie oczy to brązy, beże, fiolet, róż, delikatna zieleń, szarości, złoto, biel, grafit..


No to dobrze, bo takie mam akurat w kuferku. Kiedyś kupiłam, ale jakoś nigdy mi się nie podobało, bo nie wiedziałam jak mam oczy malować. Teraz będę musiała się pouczyć.
Babsy
Babsy
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w jednym oku mam tak, że rzęsy mam wrażliwe i mnie to drażni jak się maluje i często sobie mrugnę też tak masz?

ja nie zamykam oczu jak sie maluje, a jak chce sobie mrugnac, to oduwam eyeliner od oka, mrugne sobie, i jade dalej:)
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  23 stycznia 2011

Właściwie nie mam gotowej recepty na prostą kreskę, chyba tylko ćwiczenia :tak:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 stycznia 2011
Babsy
Babsy: ja nie zamykam oczu jak sie maluje, a jak chce sobie mrugnac, to oduwam eyeliner od oka, mrugne sobie, i jade dalej:)

Ja też nie zamykam, i czasem maluję się i mnie gilgocze ale myślę: nie mrugnę!
Ale jak już nie umiem wytrzymać to zrobię to jakby odruchowo i caaaaała powieka w paskach i kropkach ;d ale wtedy kur...wuje
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie jakieś sposoby na namalowanie ładnej prostej kreski?

Ja najpierw maluję kreskę czarną kredką, bo jak się pomylę to łatwiej wytrzeć, a potem poprawiam eyelinerem i jest ok. Na początku też mi nie wychodziło ale dość szybko się nauczyłam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie kolory cieni do oczu możecie mi polecić?

Szarości, fiolety, róże, brązy, beże...
abstractly
abstractly
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie jakieś sposoby na namalowanie ładnej prostej kreski? Jakie formy kresek preferujecie? Czym najlepiej?

Ja się sama nauczyłam, ale eyelinerem do dziś nie umiem, jedynie kredką, tak jest dużo łatwiej, chociaż eyelinery dają pewnie lepszy efekt.
Lubię takie kreski z wywiniętymi końcówkami, nie wiem jak się to nazywa, coś podobnego do tego, co wkleiłaś na zdjęciu.
No i jak już pisałam, najlepiej mi się robi kreski kredkami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Martittaaaaa

Jezu ale Ty ładna. :szok: Trzecie zdjęcie. :zakochany: I na dodatek moja imienniczka. :mrgreen:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  23 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jezu ale Ty ładna. Trzecie zdjęcie. I na dodatek moja imienniczka.

Dzięki :mrgreen: Bardzo mi miło :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.