SuczNaPotege
SuczNaPotege
  19 stycznia 2011 (pierwszy post)
Witam:)
Mam zamiar zrobic sobie henna brwi jak i rzesy i wlasnie nie wiem jak zabrac sie za rzesy.
1. jak zmyc taka henne z rzes?
2. robicie lub robilyscie kiedys henne jak tak to czego i czy bylyscie zadowolone.
Dziekuje i pozdrawiam.
ToxicRat
ToxicRat
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: ja pedole, wez uzywaj prostszych slow - tu sa ludzie po zawodowkach


Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie, ludzie po zawodówce nie są na tyle mądrzy aby wiedzieć co to oznacza, ani nigdy nie wpadną na pomysł aby sprawdzić to w google.

Kurczę, sorry, przepraszam, błagam o weybaczenie, że mam średnie, techniczne wykształcenie :lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: błagam o weybaczenie


na kolana ! :martuska: :gothiclady:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. jak zmyc taka henne z rzes?

wodą. zwykłą wodą.
ToxicRat
ToxicRat
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: na kolana !

dobrze, że nie "do loda" :crylol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze, że nie "do loda"


glodnemu chleb na mysli :pavarotti:
niestety nie mam miedzy nogami nic takiego do zaoferowania :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ToxicRat
ToxicRat
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: glodnemu chleb na mysli

:ziober2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurczę, sorry, przepraszam, błagam o weybaczenie, że mam średnie, techniczne wykształceni

kurczę, ja to się cieszę, że robię teraz srednie, wtedy będę wam dorównywac chociaż trochę poziomem wiedzy... :and:
ToxicRat
ToxicRat
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurczę, ja to się cieszę, że robię teraz srednie, wtedy będę wam dorównywac chociaż trochę poziomem wiedzy.

jak zdasz maturę to nawet mnie przewyższysz :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak zdasz maturę to nawet mnie przewyższysz :D

Moja szkoła uczestniczy w takim projekcie 'zdaj maturę - idz na studia' z Uni Europejskiej :crylol:
ToxicRat
ToxicRat
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja szkoła uczestniczy w takim projekcie 'zdaj maturę - idz na studia' z Uni Europejskiej

my mieliśmy też coś podobnego. Ale stwierdziłam 'pierol studia -idź na piwo'. :lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wtedy będę wam dorównywac chociaż trochę poziomem wiedzy...


dobra, dobra, nie tak predko, ja mam dwa zawody, studia i college, do tego 5 lat doswiadczenia zawodowego z najlepszymi referencjami od pracodawcow, w tym jednego ze Szwecji. dluga droga przed toba :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: 'pierol studia -idź na piwo'.


na studiach tez mozna pic :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wtedy będę wam dorównywac chociaż trochę poziomem wiedzy...


a sorry zapomnialam dodac, ze stopien wojskowy tez mam :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
massacre
massacre:

chciałam Ci napisać PROPSY w #$% i mnie zabanowało :smutny:
ToxicRat
ToxicRat
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: na studiach tez mozna pic :D

ale ja poszłam w czasie matury :P
vampirediares
vampirediares
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: robicie lub robilyscie kiedys henne jak tak to czego i czy bylyscie zadowolone.

robie regularnie, jestem zadowolona. Na opakowaniu wszystko pisze jak robić, jak zmywać, więc bez obaw : )
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.