latynoska6
latynoska6
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Dzisiaj zakończę swoja 2 tygodniową kuracje z Heroma Extra Strong. Nie do końca jestem zadowolona z efektów. Czy po kuracji na efekty trzeba czekać? Bo mi nadal łamią się paznokcie i rozdwajają niektóre i nie są, aż tak bardzo mocne ;/ Co polecacie jeszcze, aby paznokcie stały się grube, twarde i mocne?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie do końca jestem zadowolona z efektów.


tutaj jedna uzytkowniczka bardzo sobie chwalila Herome, moze cos Ci podpowie :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie jeszcze, aby paznokcie stały się grube, twarde i mocne?


zajsc w ciaze :ninja: nigdy nie mialam mocniejszych paznokci jak od czasu zajscia w ciaze.

a powaznie, niestety nie pomoge w kwestiach "zdrowowtnych" - mam wszystko zdrowe :(
popytaj moze manikurzystek w salonach?
moze lekarza? moze to brak jakis skladnikow w organizmie i zmiana diety by pomogla?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W czasie ciąży wzrasta poziom estrogenów, dzięki czemu stan włosów i paznokci zazwyczaj ulega poprawie, włosy rosną szybciej, są gęstsze i bardziej lśniące, a paznokcie twardsze i nie łamią się — mówi lek. med. Beata Kosiorek - Nalewajek, dermatolog z Centrum Medycznego Enel-Med.


:ziober2:

moze potrzebny Ci estrogen?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

latynoska6
latynoska6
  17 stycznia 2011
massacre
massacre: tutaj jedna uzytkowniczka bardzo sobie chwalila Herome, moze cos Ci podpowie


no właśnie kupiłam ją właśnie, bo ktoś tutaj w jakimś temacie polecał ją

massacre
massacre: moze lekarza? moze to brak jakis skladnikow w organizmie i zmiana diety by pomogla?


No możliwe.
Ja nawet przeczytałam gdzieś, że paznokcie robią się też słabe jak często się je moczy myje naczynia bez rękawiczek. A ja od jakiś 3 lat codziennie kilka razy dziennie myje naczynia, jak miałam praktyki to nawet 6 godzin dziennie moczyłam ręce. Wiec to może tez od tego.
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  17 stycznia 2011

może za mocną dobrałaś? od razu extra strong kupłiaś może słabsza pomoże ale piszesz ze nietylko sie lamia ale i tez rozdwajaja wiec nie iwem :woot:

latynoska6
latynoska6
  17 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: może za mocną dobrałaś? od razu extra strong kupłiaś może słabsza pomoże ale piszesz ze nietylko sie lamia ale i tez rozdwajaja wiec nie iwem


jak mocna nie pomogła to słabsza ma pomóc?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet 6 godzin dziennie moczyłam ręce. Wiec to może tez od tego.


byc moze
a w trakcie takiego dlugogodzinnego moczenia rak dbalas w jakis sposob o dlonie i paznokcie?
ja zawsze wychodze z zalozenia, ze zapobieganie jest duzo lepsze i latwiejsze niz pozniejsze leczenie.
od 25 roku zycia codziennie uzywam kremu do rak i paznokci - nie dlatego, ze cos z nimi nie tak, tak zapobiegawczo po prostu :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Tricia
Tricia
  17 stycznia 2011

dołączę się do tematu. :)
jaką odżywkę najlepiej zamówić, bo widziałam różne w internecie herome strong, extra strong...
i z jakiego sklepu najlepiej zamawiać? chyba, że macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro?

razotka
razotka
  17 stycznia 2011
massacre
massacre: zajsc w ciaze nigdy nie mialam mocniejszych paznokci jak od czasu zajscia w ciaze.

moja znajoma tez tak mówi :D
a to dlatego, że brała żelazo chyba :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie jeszcze, aby paznokcie stały się grube, twarde i mocne?

wizytę u lekarza.

Tricia
Tricia: herome strong, extra strong

ja używałam extra strong i była dobra, ale podobno strong mocno jej nie ustępuje.
latynoska6
latynoska6
  17 stycznia 2011
massacre
massacre: byc moze a w trakcie takiego dlugogodzinnego moczenia rak dbalas w jakis sposob o dlonie i paznokcie?


Nie praktycznie w ogóle jak już coś to w zimie smarowałam kremem ale to już jak miałam na prawdę suche ręce i mi to przeszkadzało.
Dopiero niedawno zaczęłam jakoś szczególnie dbać o dłonie

Tricia
Tricia: i z jakiego sklepu najlepiej zamawiać? chyba, że macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro?


Ja polecam allegro, możesz sprawdzić komentarze sprzedawcy i mniej więcej się dowiesz czy dobry

Konto usunięte
Konto usunięte: wizytę u lekarza.


jakiego lekarza? dermatologa?
mmaryjka
mmaryjka
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakiego lekarza? dermatologa?

oczywiście do internisty. zrobić podstawowe badania. po paznokciach i włosach doskonale widać czy coś jest z nami nie tak jak potrzeba.
może masz też genetycznie słabe paznokcie, ale mi pomogło herome więc twój przypadek jest hardy.
Sensi
Sensi
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie jeszcze, aby paznokcie stały się grube, twarde i mocne?
jedz galaretkę. :tak: ale nie zalewaj wodą! jedz ją "na sucho".
latynoska6
latynoska6
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może masz też genetycznie słabe paznokcie,


moja mam ma właśnie mocne paznokcie

Konto usunięte
Konto usunięte: ale mi pomogło herome więc twój przypadek jest hardy


nie wiem czy to właśnie istotne i czy miało to jakiś wpływ ale w 1 tygodniu raz nałożyłam trzy dni pod rząd tą odżywkę zamiast drugiego dnia zmyć to ja zmyłam trzeciego i to temu, że wtedy nie miałam zmywacz. Ale to chyba aż tak bardzo by nie zaszkodziło.

Sensi
Sensi: edz galaretkę. ale nie zalewaj wodą! jedz ją "na sucho".


Te słodkie, sam proszek mam jeść?
Sensi
Sensi
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te słodkie, sam proszek mam jeść?
Tak, bo to ma żelatynę, a ona wzmacnia paznokcie. :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.