368212
368212
  12 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam.
Możecie mi polecić coś naprawdę dobrego i sprawdzonego na pojedyncze syfki?
Jakiś tonik, którym będę mogła przemyć całą twarz oraz jakąś maść, którą można nakładać punktowo.
Cena nie gra roli.
Pozdrawiam.

animka
animka
  12 stycznia 2011

jaką masz cerę i jakiego typu są te "syfki"?

368212
368212
  12 stycznia 2011
animka
animka: jaką masz cerę i jakiego typu są te "syfki"?

Cerę mam tłustą a syfki jak syfki, czasem wyskoczy taki mały ropny a mnie to drażni, rozdrapuję to i roznoszę.
Niestety moje maści zawiodły po dłuższym czasie ich użytkowania.
animka
animka
  12 stycznia 2011

na noc polecam Avene TriAcneal, przez pierwsze 2 tygodnie miałam masakrę, bo wszystko wylazło na wierzch. Teraz za to jest super. Do tego jakis krem nawilżający, niezapychający, np Humektan. Świetne są też maseczki z Dermaglinu

na mnie z kosmetyków drogeryjnych działa jedynie Loreal Pure Zone, ale wiele osób skarży się, że wysusza. Dla mnie ta seria jest najlepsza.

368212
368212
  12 stycznia 2011
animka
animka: na noc polecam Avene TriAcneal, przez pierwsze 2 tygodnie miałam masakrę, bo wszystko wylazło na wierzch. Teraz za to jest super. Do tego jakis krem nawilżający, niezapychający, np Humektan. Świetne są też maseczki z Dermaglinu http://apteka.we-dwoje.pl/i/b/140/908

dzięki bardzo za pomoc, jutro popytam, poszukam a jak nie znajdę to na pewno kupię w Polsce bo akurat będę za dwa tygodnie. :)
Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
wpis jest ukryty
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  12 stycznia 2011

Wczoraj sobie zamówiłam tonik z avon'u z aloesem, bo koleżanka była z niego bardzo zadowolona! Dodatkowo nawilża i regeneruje skórę :tak:.
A na pojedyncze polecam garniera.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 stycznia 2011
368212:
Możecie mi polecić coś naprawdę dobrego i sprawdzonego na pojedyncze syfki?
Jakiś tonik, którym będę mogła przemyć całą twarz oraz jakąś maść, którą można nakładać punktowo.
Cena nie gra roli.


Zaznaczę, że mam cerę tłustą. Ale używam tego: (i wyżej wspomnianej maseczki z Dermaglinu, jest swietna)


A na pojedyczne wypryski pomaga mi to:


Dodatkowo starannie myję i oczyszczam twarz, po kazdym myciu uzywam kremu normalizujacego/matującego i antybakteryjnego.
AnnoyingOrange
AnnoyingOrange
  12 stycznia 2011


368212:
Możecie mi polecić coś naprawdę dobrego i sprawdzonego na pojedyncze syfki?


Ja używam cynku, ale jestem pomarańczą. Spróbuj czegoś wysuszającego.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 stycznia 2011
368212:
na pojedyncze syfki?


poszukaj w body shopie albo w bootsie takiego sztyftu, ktory wyglada i ma opakowanie jak blyszczyk. jest zielony i w skladzie ma zielona herbate. nakladasz go punktowo, wysusza ci syfu i znikaja w ciagu jednej nocy. nie pamietam nazwy, ale skuteczne :tak:

jak znajde na necie to wrzuce fote i nazwe :)
368212:
jakąś maść, którą można nakładać punktowo.


moze cynkowa?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 stycznia 2011

a uzywalas OXY for the spots? w bootsie i superdugu jakies 4-6 funtow za tubke, zalezy ktory konkretnie

w miare skuteczny ponoc jest tez ten:
Clearasil Ultra Rapid Action Treatment Cream za niecale 7 funta

Jest jeszcze Freederm Gel - najdrozszy, 10 funtow (niecale) - dziala na spoty w kazdym wieku, czyli nie typowo na tradzik mlodzienczy, gdzie skora zazwyczaj jest tlusta

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  12 stycznia 2011

Wyżej koleżanka rzuciła zdjęciem Benzacne tylko jest w dwóch wariantach 5% i 10 % na próbę weź sobie 5%.

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  12 stycznia 2011

ta maseczka ponoć jest git Paula :tak:
SoDope
SoDope
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta maseczka ponoć jest git Paula

dobrze napisałaś PONOĆ.

Dermika jest bardzo dobra firmą niestety wg mnie te maseczki im nie wyszły.

:mrgreen:
Pozdrawiam :ziober2:
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dermika jest bardzo dobra firmą niestety wg mnie te maseczki im nie wyszły.

Byc może, nie mam cery trądzikowej i nie próbowałam :D
Ale na każdego może inaczej działać - co jednemu służy, drugiemu pomaga :D

Pozdrawiam również :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.