gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  7 stycznia 2011 (pierwszy post)

Kiedy kończą się wyprzedaże zimowe? Czy pójcie do sklepów dzisiaj będzie dobrym momentem? Czy poczekać jeszcze?

+ Upolowaliście już coś na wyprzedażach? Opowiadać! :jezyk:

Sensi
Sensi
  7 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Kiedy kończą się wyprzedaże zimowe? Czy pójcie do sklepów dzisiaj będzie dobrym momentem? Czy poczekać jeszcze?
To zależy, gdzie. :D W jednym sklepie skończą Ci się lutym (np.), a w innym w połowie kwietnia.
Jeszcze przysłowiowe 5minut poczekaj. :-)

gagulina
gagulina: Upolowaliście już coś na wyprzedażach?
W sumie upolowałam, ale nigdy, przenigdy nie kupuję więcej w Undergroundzie. :nie: Nie żebym nie była zadowolona z zakupu, bo jestem z niego szalenie dumna, ale cena mnie wpieniła. :and:
poike
poike
  7 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Kiedy kończą się wyprzedaże zimowe? Czy pójcie do sklepów dzisiaj będzie dobrym momentem? Czy poczekać jeszcze?

wyprzedaże zaczęły się mniej więcej przed świętami, więc jeszcze jakiś tydzień, dwa tygodnie i będzie po wszystkim :)

gagulina
gagulina: + Upolowaliście już coś na wyprzedażach? Opowiadać!

czarną sukienkę, czarną torebkę i kapelusz
Fieska
Fieska
  7 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Kiedy kończą się wyprzedaże zimowe? Czy pójcie do sklepów dzisiaj będzie dobrym momentem? Czy poczekać jeszcze? + Upolowaliście już coś na wyprzedażach? Opowiadać!


W niektórych sklepach już są od świąt, tak więc pewnie jeszcze coś znajdziesz.
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Kiedy kończą się wyprzedaże zimowe? Czy pójcie do sklepów dzisiaj będzie dobrym momentem? Czy poczekać jeszcze?

na wyprzedaze nie warto juz chodzic tydzien po ich rozpoczeciu, bo wszystko jest juz wtedy przebrane i zostaje sam syf, wiec wedlug mnie nie masz po co isc :woot:

gagulina
gagulina: + Upolowaliście już coś na wyprzedażach? Opowiadać!

nie, jak mi sie cos podoba to kupuje normalnie, nie mam ochoty bic sie z innymi o szmaty.
Absentiaa
Absentiaa
  7 stycznia 2011

Jesli masz cos na oku,to lepiej kup teraz,bo ktos moze Cie uprzedzic.
Jesli jednak chcesz kupic cos po okazyjnej cenie,to mozesz poczekac.Wyprzedaże potrwają mniej więcej do konca stycznia.Ja rok temu kupilam fajną bluzę w lutym za 25 zł.Także wybór należy do Ciebie

gagulina
gagulina: + Upolowaliście już coś na wyprzedażach? Opowiadać!

Jak narazie tylko buty ze 119 na 59.Nie mam zbytnio czasu teraz na zakupy.
poike
poike
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na wyprzedaze nie warto juz chodzic tydzien po ich rozpoczeciu, bo wszystko jest juz wtedy przebrane i zostaje sam syf

to dziwne, bo u mnie po 2 tygodniach nadal na wieszakach wiszą przecenione ubrania :woot:
SoDope
SoDope
  7 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Kiedy kończą się wyprzedaże zimowe? Czy pójcie do sklepów dzisiaj będzie dobrym momentem? Czy poczekać jeszcze? + Upolowaliście już coś na wyprzedażach? Opowiadać!

Teraz jest chyba I tura .. potem w lutym jest II.

nie w tym roku chyba raczej nic nie kupie.
póki co musiałam kupić ciemny płaszczyk i ewentualne kupię buty ale i tak je miałam/musiałam je kupić :D
pijana
pijana
  7 stycznia 2011
gagulina
gagulina: + Upolowaliście już coś na wyprzedażach? Opowiadać!

No raczej :mrgreen:
Saszetkę Nike (z 80 na 45 zł)
Spodnie Orsay (ze 120 na 60 zł)
Torebeczkę Diverse (nie wiem z ilu na 20 zł)
Rękawiczki Terranova (z chyba 20 albo 15 na 10 zł)
Koszulkę w Decathlonie (z 35 na 30 zł)
Legginsy w Zarze (ze 100 na 70 zł)
Biustonosz, stringi i majtki w Esotiq (cały komplet ok. 50 zł)
CHYBA wszystko :lol2: Ale kupuję tyle i na wyprzedażach i nie, że możliwe, że coś przeoczyłam :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Kiedy kończą się wyprzedaże zimowe?


w UK w ta niedziele, VAT podniesli u nas i do niedzieli sa oferty wszystkie

gagulina
gagulina: + Upolowaliście już coś na wyprzedażach? Opowiadać!


TV Led, zdazylismy przed podwyzka VAtu, w sklepie byla kolejka jak w miesnym w 1989 :mrgreen:
lozko dla naszego dziecka, w uj dziwnych rzeczy. robimy remont w chacie i jutro jedziemy do IKEA rozpitolic jeszcze wiecej siana :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: No raczej Saszetkę Nike (z 80 na 45 zł) Spodnie Orsay (ze 120 na 60 zł) Torebeczkę Diverse (nie wiem z ilu na 20 zł) Rękawiczki Terranova (z chyba 20 albo 15 na 10 zł) Koszulkę w Decathlonie (z 35 na 30 zł) Legginsy w Zarze (ze 100 na 70 zł) Biustonosz, stringi i majtki w Esotiq (cały komplet ok. 50 zł)


jaka szczegolowa :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Ewelina
Ewelina
  7 stycznia 2011
gagulina
gagulina: + Upolowaliście już coś na wyprzedażach? Opowiadać!

:zakochany:
129 -- > 40 :mrgreen: :zakochany:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  7 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: 129 -- > 40

Ciekawe, gdzie kupiłas? :)

Byłam połazić po kilku sklepach zaraz po świętach i niestety,
albo to ja mam jakiś spaczony gust, albo wszystko wydawało mi się mało fajne
i nic nie kupiłam.
Jasmina
Jasmina
  7 stycznia 2011
gagulina
gagulina: + Upolowaliście już coś na wyprzedażach? Opowiadać!

O tak :D Sweterek z Zary, bluzke z Reserved, 2 koszulki też z Reserved, Spodnie z Top Secret iii... jeszcze coś dokupie :D
pijana
pijana
  7 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Spodnie z Top Secret

Zawsze na wieszaku albo manekinie mi się bardzo podobają, a jak JA je założę to wyglądam jak w spodniach od pidżamy :and: :martuska: A są naprawdę fajne i jakościowo i fasony...
Jasmina
Jasmina: Reserved

A tam upolowałam, choć nie na wyprzedaży, welurowe rękawiczki wieczorowe :zakochany: Nie mogłam się im oprzeć :napalony:
Jasmina
Jasmina
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze na wieszaku albo manekinie mi się bardzo podobają, a jak JA je założę to wyglądam jak w spodniach od pidżamy A są naprawdę fajne i jakościowo i fasony...

Ja nie mam tego problemu, na mnie dobrze leżą :) Kosztowały 135zł, a przecena na 59 zł :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A tam upolowałam, choć nie na wyprzedaży, welurowe rękawiczki wieczorowe Nie mogłam się im oprzeć

Wybacz, ale nie mogę sobie jakoś ich wyobrazić.. :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.