QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  6 stycznia 2011 (pierwszy post)

hej hej ;)

chyba dawno nie było tematu z serii TYP URODY. więc dziś porozmawiajmy o urodzie gwiazd i gwiazdek z filmów Bollywoodzkich.

Panie.
1.
2.
3.
4.
5.
6.

Panowie.
1.
2.
3.
4.
5.
6.

Podoba wam się ten typ urody ?
co na tak ? a co na nie ?

Pytanie bonus.
Jaka góra do tego rodzaju spodni ?

tylko szpilki czy płaski też będzie ok ?

Pozdrawiam ;)

NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011

moim skromnym zdaniem Polki najładniejsze nie wiem jak wy uważacie :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo te aktorki i aktorzy to nie są ludzie z ulicy. będąc w indiach na ulicach spotykałam tylko zajechane pracą kobiety. te młode może i ładne, ale na pewno nie tak napompowane

no nie wiem, bo jak mowie i chodzilam do szkoly w uk, i dalej tu mieszkam i moze jedna osobe przez ten czas widzialam, ktora moglabym nazwac mniej-wiecej ladna, z tym ze ona miala jakies 140 wzrostu (w moim wieku i o glowe nizsza byla).

moze po prostu tu gdzie mieszkam specyficznie takie brzydsze przyjezdzaja, no nie wiem :woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: moim skromnym zdaniem Polki najładniejsze nie wiem jak wy uważacie :)

ja uwazam, ze sa w polsce ladne kobiety, niestety wiekszosc szpeci sie na wszelkie mozliwe sposoby, co mozna chociazby zauwazyc tutaj chodzac po profilach... wiec nawet jesli bylyby polki wlasnie najladniejsze, to sprytnie sie ukrywamy pod tonami paskudnie wykonanych makijazy i beznadziejnymi ubraniami.
oczywiscie nie wszystkie, ale takie sa trendy.
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja uwazam, ze sa w polsce ladne kobiety, niestety wiekszosc szpeci sie na wszelkie mozliwe sposoby, co mozna chociazby zauwazyc tutaj chodzac po profilach... wiec nawet jesli bylyby polki wlasnie najladniejsze, to sprytnie sie ukrywamy pod tonami paskudnie wykonanych makijazy i beznadziejnymi ubraniami. oczywiscie nie wszystkie, ale takie sa trendy.

bywa i tak :) ale kazda ma lustro wiec co robia ze soba robia swiadomie :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: bywa i tak :) ale kazda ma lustro wiec co robia ze soba robia swiadomie :)

niby tak :)
Fieska
Fieska
  7 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: bywa i tak :) ale kazda ma lustro wiec co robia ze soba robia swiadomie :)


Wątpię w to, że gdy patrzą w lustro są w stanie obiektywnie stwierdzić, że źle wyglądają. Wręcz przeciwnie. Takie myślą, że są super ubrane i umalowane, bo wyczytały w gazecie, że złoty pasek jest modny, do tego leginsy w panterkę, i jaskrawa tunika, bo żywe kolory są modne... i później wychodzi "piękna" kobieta.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skąd masz takie fajne spodnie?

to zdj. z allegro ale u mnie w sklepach widziałam i wpadły mi w oko tylko z tą górą się zastanawiam.

Konto usunięte
Konto usunięte: A to nie jest niewygodne jak ten krok tak zwisa do kolan?

nie... myślę że nie. choć pewna nie jestem.

luk7
luk7: Za to niektóre forumowiczki bardzo

kłamiesz ;D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba wam się ten typ urody ? co na tak ? a co na nie ?


Nie.
Na nie: one musza sobie depilowac nawet ramiona :haft: maja wasy i wlosy wszedzie na calym ciele - w tych filmach musza byc o glebokim tuningu bo naprawde ladne dupy zdarzaja sie bardzo rzadko.
do tego po 30-tce tyja i bardzo szybko lysieja - te geste wlosy ktore maja w wieku 20 lat znikaja w tempie natychmiastowym !

Na tak nic, jesli chodzi o wyglad, ale
uwielbiam ich zarcie :D dzisiaj na lunch tez mam :tak: mmm oycha
poza tym ci co nie sa muzulmanami swietnie sie bawia, nienawidze ich spiewu, ale mam paru znajomkuff - mega ludziska :D

Faceci - ochyda !!!!!!!!! Wszyscy !!!!!!!!!!!!!!!
spojrzcie np. na mojego szefa :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka góra do tego rodzaju spodni ?


a znowu sa w modzie? :w00t:
ja do nich wszystko nosilam - od bluzy w kapturem po kaftowane koszulki :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko szpilki czy płaski też będzie ok ?


plaskie tez :tak: liczy sie caloksztalt
Konto usunięte
Konto usunięte: Żyję wśród nich


:crylol:
nie wiedzialam, ze mieszkasz w offlajsie :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Jasmina
Jasmina
  7 stycznia 2011

Miss Indii:



Przeciez ona jest cudna :w00t:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Przeciez ona jest cudna


no dobra, ale skoro jest MISS to ten tytul automatycznie skresla ja z bycia kobiete o urodzie tzw. PRZECIETNEJ :P

ale dobra, jak widze ta krytyke tutaj to zaczelam sobie myslec, ze nie moze byc z nimi az tak zle jak pisze Agoosia Paulina czy kto tam jeszcze...
dlatego wrzuce foty moich kolezanek ktore wg mnie sa atrakcyjne :)

zwykle laski bez photoshopa

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  7 stycznia 2011
massacre
massacre: Na nie: one musza sobie depilowac nawet ramiona maja wasy i wlosy wszedzie na calym ciele

massacre
massacre: do tego po 30-tce tyja i bardzo szybko lysieja - te geste wlosy ktore maja w wieku 20 lat znikaja w tempie natychmiastowym !

skąd Ty to wiesz ? ;o

massacre
massacre: spojrzcie np. na mojego szefa

który to ten Twój szef. bo ten po prawej chyba jest ciekawy ;DD

massacre
massacre: a znowu sa w modzie?

a no chyba ;p

massacre
massacre: zwykle laski bez photoshopa

ładne. i ten pan też :D
Jasmina
Jasmina
  7 stycznia 2011
massacre
massacre: zwykle laski bez photoshopa

Całkiem ładne, zwłaszcza te z drugiego zdjęcia :)
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  7 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Całkiem ładne, zwłaszcza te z drugiego zdjęcia :)

dokladnie tak.
mi podobają się ich oczy. i makijaże oczu ..
:zakochany:
Jasmina
Jasmina
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i makijaże oczu

O tak, sama takie uwielbiam :zakochany:
:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skąd Ty to wiesz ? ;o


wiem bo chodze na depilacje nog, ja biore tylko do kolan, a one w wiekszosci przypadkow wszystko :tak:
kiedys na zajeciach z Muzulmanka w tolalecie gadam, ona przytyka papier toaletowy do buzi. widze krew. Pytam sie: skaleczylas sie? Ona: Nie. dzisiaj zacielam sie przy goleniu...

Jeszcze jakies info? Jem teraz lunch, wiec nie chce mi sie rozpisywac :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: który to ten Twój szef. bo ten po prawej chyba jest ciekawy ;DD


ten z lewej - zolwik na niego mowie :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: ładne. i ten pan też :D


:D

Jasmina
Jasmina: Całkiem ładne, zwłaszcza te z drugiego zdjęcia :)


to z mojego collegu - z nich lubie tylko Shozne :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.