NiePolubieCie
NiePolubieCie
  4 stycznia 2011 (pierwszy post)

wiem dużo tych tematów o sukienkach :)
poszukuje sukienke na komunie bratanka mojego faceta..
przeszukuje allegro i jeszcze nic mnie nie zachwyciło..
musi być elegancka, kobieca ale żebym nie wyglądała wulgarnie i zbyt "sylwestrowo"

NiePolubieCie
NiePolubieCie
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie masz samotnych koleżanek dla samotnego wrażliwego , szczerego faceta :D

hehe
machu221
machu221
  4 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: hehe


czuje się samotny pomóż mi :D
Sensi
Sensi
  5 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: musi być elegancka, kobieca
Mi się wydaje, że ta byłaby dobra. Do tego żakiet.


Do tego tył nie jest tak bardzo wycięty:
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  5 stycznia 2011
Sensi
Sensi:

hmm nie jest zła :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  5 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: wiem dużo tych tematów o sukienkach :)


Ciągle sukienki, wystarczy przeczytać inne tematy o sukienkach i wybrać coś dla siebie, było dużo propozycji lub informacji co kto ubiera. :woot: A nie sukienka na studniowke, sukienka na wesele, sukienka na komunie, sukienka na pogrzeb, dodaki do sukienki.

:and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciągle sukienki, wystarczy przeczytać inne tematy o sukienkach i wybrać coś dla siebie, było dużo propozycji lub informacji co kto ubiera. A nie sukienka na studniowke, sukienka na wesele, sukienka na komunie, sukienka na pogrzeb, dodaki do sukienki.


zauwaz, ze kazda ma inna figure, karnacje, typ urody - nie kazdej bedzie pasowac to samo.
poza tym pomysl, kazda kobieta lubi byc traktowana indywidualnie :) niech wiec ma swoj wlasny temat, gdzie bedzie w centrum uwagi i niech sobie wybiera sukienki i dodatki.

NiePolubieCie
NiePolubieCie: NiePolubieCie


cos skromnego ?
Numero 1 cos eleganckiego H&M





Numero 2 cos bardziej casual tez H&M





Numero 3 Cos jeszcze bardziej casual - ale bardzo w moim stylu :zakochany:
Miss Selfridges


Numero 4 - Podoba MI sie, ale chyba zbyt ryzykowna na polskie warunki :swir: do tego babcie w kosciele :woot: Miss Selfridges


Numero 5 very smart dress - jest piekna i delikatna w dotyku - nie znam sie na materialach, ale jest boski :tak: Miss Selfridges


Numero 6 Miss Selfridges


Numero 7 Miss Selfridges - bardziej wieczorowa, do kosciola bym na pewno nie ubrala ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Jasmina
Jasmina
  5 stycznia 2011

Ta jest cudna:
:w00t:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  5 stycznia 2011
massacre
massacre: zauwaz, ze kazda ma inna figure, karnacje, typ urody - nie kazdej bedzie pasowac to samo. poza tym pomysl, kazda kobieta lubi byc traktowana indywidualnie :) niech wiec ma swoj wlasny temat, gdzie bedzie w centrum uwagi i niech sobie wybiera sukienki i dodatki.


ODBIJ ODE MNIE I NIE PISZ DO MNIE JUZ CIE PROSILAM. ;]
Jasmina
Jasmina
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ODBIJ ODE MNIE I NIE PISZ DO MNIE JUZ CIE PROSILAM. ;]

Już nie zaczynaj kłótni.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  5 stycznia 2011

Ta w motylki z H&M :zakochany:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Ta jest cudna:


tak myslalam, ze wpadnie w Twoj klimat ;)
egzotyczna - myslisz, ze nie za "kontrowersyjna" jak na polskie klimaty? zwlaszcza na komunie...?

tak wyglada z tylu - odkryte plecy :w00t:
uwielbiam te sznureczki z tylu wiazane :w00t:

przod

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta w motylki z H&M


moja faworytka to ta z jednym rekawem :zakochany: bankowo bedzie w mojej szafie :)
a ta w motylki slodka jest, z tego co widzialam to taniocha :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  5 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Już nie zaczynaj kłótni.


Nie zaczynam Jasminko, grzecznie ją poprosiłam aby do mnie nie pisała, właśnie po to, abym nie musiała się denerwować i kłócić. :-) i nie mam zamiaru jej więcej powtarzać, mam nadzieję, że w końcu dotarło..

Wybacz. :-)
Jasmina
Jasmina
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zaczynam Jasminko, grzecznie ją poprosiłam aby do mnie nie pisała, właśnie po to, abym nie musiała się denerwować i kłócić. :-) i nie mam zamiaru jej więcej powtarzać, mam nadzieję, że w końcu dotarło.. Wybacz. :-)

Ok

massacre
massacre: egzotyczna - myslisz, ze nie za "kontrowersyjna" jak na polskie klimaty? zwlaszcza na komunie...?

E tam, jak dla mnie nie, jest idealna :zakochany:

massacre
massacre: tak wyglada z tylu - odkryte plecy uwielbiam te sznureczki z tylu wiazane

Boska.. :napalony:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Boska..


chyba 45 funtow
www.missselfridge.com

zobaczy czy wysylaja do PL :)

Wg mnie gatunkowo maja bardzo dobre ciuchy :pavarotti:
Podejrzewam, ze kroj bedzie pasowal do Twojej figury i cycki beda ci fajnie lezec :pavarotti:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.