latynoska6
latynoska6
  4 stycznia 2011 (pierwszy post)

Gdzie mogę w necie kopić stanik M&S powiększający piersi o 2 rozmiary?

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  4 stycznia 2011

Na allegro :tak:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
latynoska6
latynoska6
  4 stycznia 2011

Właśnie ze nie ma tych sa tych zwykłe jakies ;/

Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011

Na ich stronie zobacz.

latynoska6
latynoska6
  4 stycznia 2011
A i jeszcze drugie pytanie zapomniałam jakiś dobry balsam, który poprawi koloryt skóry, ale nie te co tworzą opaleniznę po kliku dniach
Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A i jeszcze drugie pytanie zapomniałam jakiś dobry balsam, który poprawi koloryt skóry, ale nie te co tworzą opaleniznę po kliku dniach

To polecam:

latynoska6
latynoska6
  4 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: To polecam:


ja mam ten ale do twarzy dla mnie jest beznadziejny, ale nie wiem może do ciała będzie lepszy
Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam ten ale do twarzy dla mnie jest beznadziejny, ale nie wiem może do ciała będzie lepszy

Do twarzy nie miałam, ale ten do ciała jak dla mnie jest idealny :)
latynoska6
latynoska6
  4 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Do twarzy nie miałam, ale ten do ciała jak dla mnie jest idealny :)


a jak go rozsmarowujesz w ciało to nie robi się taki jak woda, bo z tym do twarzy właśnie tak się robi?
Jasmina
Jasmina
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak go rozsmarowujesz w ciało to nie robi się taki jak woda, bo z tym do twarzy właśnie tak się robi?

Nic z tych rzeczy :)
latynoska6
latynoska6
  4 stycznia 2011

To może ja miałam jakiś felerny wypróbuje ten do ciała jak mi nie spasuje to najwyżej już go nie kupie nigdy ;D

assworship
assworship
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam ten ale do twarzy dla mnie jest beznadziejny, ale nie wiem może do ciała będzie lepszy


ja tez mam ten do twarzy, jest bardzo tlusty
mialam do ciala, do ciala jest lepszy niz do twarzy, to znaczy mi sie tak wydaje, bo skore na ciele mam bardziej sucha niz na twarzy.

co do poprawy kolorytu skory to jednak bym go nie kupowala...
Dove sa dobre, ale nie pamietam z ktorej serii.

Nie wiem czy ten jest w PL dostepny, wg mnie najlepszy jaki do tej pory uzywalam:




poza tym stosowalam z tej samej firmy krem na rozstepy jak bylam w ciazy, nie wiem czy dzieki niemu, czy dzieki temu, ze mam elastyczna skore, ale po porodzie mam tylko 2 bardzo male i blade rozstepy, ktore na pierwszy rzut oka sa nawet niewidoczne
assworship
assworship
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To może ja miałam jakiś felerny wypróbuje ten do ciała jak mi nie spasuje to najwyżej już go nie kupie nigdy ;D


jedyne co mi w nim przeszkadzalo to bardzo ciezka konsystencja. preferuje lekkie balsamy. no i ciezko sie wchlanial.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie mogę w necie kopić stanik M&S powiększający piersi o 2 rozmiary?

Zależy skąd jesteś.
W Warszawie jest sklep w centrum, jeśli dobrze rozszyfrowuje skrót ;)
assworship
assworship
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli dobrze rozszyfrowuje skrót ;)


Marks & Spencer
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.