L3Xa
L3Xa
  30 grudnia 2010 (pierwszy post)

Hej :)

Mam taka sukienkę tylko ze w kolorze morskim




Pas jest z cyrkonii. Jaki rodzaj butow do tego typu sukienki:

1
2
3

A jaki kolor rajstop? czy w butach peep toe przy palcach rajstopy okładają się dobrze?

Gdzie dostane ten podkład:


Szczesliwego Nowego roku :)

L3Xa
L3Xa
  30 grudnia 2010
Zielinek34
Zielinek34: Na wstępie powiem, że ta sukienka jest prześliczna

ciesze sie ze siep podoba :)
madzia2143
madzia2143
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ciesze sie ze siep podoba :)

moja koleżanka miała taką jak Ty na studniówce, również w kolorze morskim :) sukienka super się układa :)
Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czarne? za czarno chyba jak czarne buty beda :/

Jak dla mnie i tak będzie pasować :)

A tak spytam do jakiej figury pasuje taka sukienka ? Trzeba być bardzo szczupłym, bo widzę, że jest rozszerzana ku dołowi..
Flo
Flo
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ,może właśnie paznokcie pomalować na taki kolor? Tak się zastanawiam, że jeśli perły to już z dodatków zrezygnować, one są klasyczne i lepiej nie wariować ;) a paznokcie ładnie by wyglądały wg mnie :)

jaki?
L3Xa
L3Xa
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: moja koleżanka miała taką jak Ty na studniówce, również w kolorze morskim :) sukienka super się układa :)

kupilam ja na studniowke wlasnie :) jestem nieproporcjonalna troche i ciezko bylo mi dobrac sukienke aby dobrze lezala a ta idealnie lezy :)

Jasmina
Jasmina: A tak spytam do jakiej figury pasuje taka sukienka ? Trzeba być bardzo szczupłym, bo widzę, że jest rozszerzana ku dołowi..

nie jest rozszerzana :) moze lekko bardzo lekko. to jest bombka tylko taka hm malo bombkowata. na dole jest gumka. odcieta pod biustem a zatem troche luzniejsza w tych miejscach . grubsza osoba moim zdaniem tez bedzie dobrze w niej wygladac bo zamaskuje brzuszek
Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jest rozszerzana :) moze lekko bardzo lekko. to jest bombka tylko taka hm malo bombkowata. na dole jest gumka. odcieta pod biustem a zatem troche luzniejsza w tych miejscach . grubsza osoba moim zdaniem tez bedzie dobrze w niej wygladac bo zamaskuje brzuszek

A bo mi sie ta spodobała i myślałam o podobnej dla mnie jezeli chodzi o kroj :)
L3Xa
L3Xa
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: A bo mi sie ta spodobała i myślałam o podobnej dla mnie jezeli chodzi o kroj :)

kolezanka doradzala mi taka obcisla tube ale jak przymierzylam to nie wytrzymalabym nocy. jak tu chodzic w tym a co dopiero tanzyc ;/ nie duzo za nia dalam :) mysle zebedzie pasowac i dla ciebie :)
madzia2143
madzia2143
  30 grudnia 2010
Flo
Flo: jaki?

hmmm wg mnie drugi z lewej z pierwszego rzędy by ładnie wyglądał o ile dobrze dojrzałam kolor butów - blady róż?
Jeśli buty są kremowe, albo białe (bo jest taka możliwość - słabo widać ;p ) to pomaluj na jakiś mleczny kolor :)

chociaż wydaje mi się że ten pierwszy kolor też by pasował, no ale to sama musisz ocenić ;p bo on ani nie jest blado różowy, ani mleczny.. taki pomiędzy ;p
madzia2143
madzia2143
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: A bo mi sie ta spodobała i myślałam o podobnej dla mnie jezeli chodzi o kroj :)

pokażę Ci zdjęcie mojej koleżanki w niej ale musisz chwilkę poczekać :)
Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kolezanka doradzala mi taka obcisla tube ale jak przymierzylam to nie wytrzymalabym nocy. jak tu chodzic w tym a co dopiero tanzyc ;/ nie duzo za nia dalam :) mysle zebedzie pasowac i dla ciebie :)

Ja właśnie boje sie rozszerzanych rzeczy, ze będę wygladac zbyt przesadnie, ale moze i nie mam racji :) A taki typ sukienek mi sie bardzo podoba :)
Flo
Flo
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: drugi z lewej z pierwszego rzędy

o czym ty mówisz?

Konto usunięte
Konto usunięte: blady róż? Jeśli buty są kremowe, albo białe (bo jest taka możliwość - słabo widać ;p ) to pomaluj na jakiś mleczny kolor :)

coś pomiędzy bladym różem a ecru
L3Xa
L3Xa
  30 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Ja właśnie boje sie rozszerzanych rzeczy, ze będę wygladac zbyt przesadnie, ale moze i nie mam racji :) A taki typ sukienek mi sie bardzo podoba :)

mi tez sie nie podobaja bombki , wygladam w nich przekomicznie :) ale taka leciutka bombeczka jest ok :) jak sie bede krecic przynajmniej nie bedzie mi majtek widac :P
Jasmina
Jasmina
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pokażę Ci zdjęcie mojej koleżanki w niej ale musisz chwilkę poczekać :)

ok :)

Konto usunięte
Konto usunięte: mi tez sie nie podobaja bombki , wygladam w nich przekomicznie :) ale taka leciutka bombeczka jest ok :) jak sie bede krecic przynajmniej nie bedzie mi majtek widac :P

Też jakiś plus :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 grudnia 2010

Spoko kiecka, jakoś ostatnio podoba mi się fiolet.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  30 grudnia 2010
Flo
Flo: o czym ty mówisz?

z górnego rzędu środkowy ;p sorki nieźle pomieszałam -,-
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.