666kamilka666
666kamilka666
  28 grudnia 2010 (pierwszy post)

Cześć :). Wiem że im bliżej stycznia tym więcej będzie tych tematów (już teraz są :P).
No ale chyba każdy chce wyglądać jak najlepiej ;)

Ona:
Mam sukienkę na jedno ramię. Granatową, marszczoną, nie z tego świecącego materiału!
Tą wrzucam tylko po to, żeby pokazać że moja ma taki sam duży (a nawet większy) kwiat na ramieniu. I też jest takiej długości, i też jest dopasowana :).


Q:
Jakie dodatki do niej? Tylko kolczyki, bransoletka, pierścionek, bo sukienka jest pod szyję :)
Myślałam o czerwieni, ale boję się że nie będzie to wyglądało zbyt dobrze, jak myślicie?
Jakie rajstopy? I czy w ogóle powinny być to rajstopy czy pończochy? (gubię się w tych przesądach :mrgreen:)

I wiem że fryzury na górze, ale może akurat ktoś wpadnie na pomysł jaka tutaj pasuej? Jestem jasną blondynką, włosy średniej długości.

On:
Chciałabym ubrać mojego mężczyznę w koszulę ze spinkami, taliowaną. Dzięki Bogu nie jest z niego taki mięśniak jak ten u dołu i nie będzie wyglądał w niej tak niemęsko ;d.
Ale jest bardzo chudziutki (63kg przy 184cm).


Q:
Czy w takim razie ta koszula nie zrobi z niego jeszcze większego szczupaczka?
nawiązując od razu do jakże modnego śledzika :ninja:. Czy będzie on wyglądał dobrze, czy też go jeszcze bardziej wysmukli? A może muszka? :ziober2:



lekko błyszczący garnitur. Podoba się czy wręcz przeciwnie?

Miziam :bye:

machu221
machu221
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jest bardzo chudziutki (63kg przy 184cm).


anoreksja :woot:

odnośnie krawat raczej nie wyszczupli , dla mnie na moje oko dobrze skrojony garnitur powinien mu pomóc i nie będzie wyglądał jak wieszak na niego , można do tego użyć poduszek na barki :) chyba dobrym pomysłem będzie wizyta u dobrej krawcowej trudno będzie dobrać dla niego garnitur w sklepie żeby nie wyglądał jak wieszak na niego
Jasmina
Jasmina
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałam o czerwieni, ale boję się że nie będzie to wyglądało zbyt dobrze, jak myślicie?

Będzie pasować ;)
luk7
luk7
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie dodatki do niej? Tylko kolczyki, bransoletka, pierścionek, bo sukienka jest pod szyję :) Myślałam o czerwieni, ale boję się że nie będzie to wyglądało zbyt dobrze, jak myślicie? Jakie rajstopy? I czy w ogóle powinny być to rajstopy czy pończochy? (gubię się w tych przesądach )

Biżuteria z białego złota ew. z czarnymi dodatkami.
Czerwony pozostaw panienka na imprezy w remizach.
Rajstopy jakieś delikatne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy w takim razie ta koszula nie zrobi z niego jeszcze większego szczupaczka? nawiązując od razu do jakże modnego śledzika . Czy będzie on wyglądał dobrze, czy też go jeszcze bardziej wysmukli? A może muszka?

Anorekcja.
Trudno będzie znaleść odp. koszule wzgledem dopasowania w pasie i w szyji. Będzie wygladac jak w slubnej koszuli ojca.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  28 grudnia 2010
luk7
luk7: Czerwony pozostaw panienka na imprezy w remizach.


luk7
luk7: Będzie wygladac jak w slubnej koszuli ojca.

ta Twoja bezpośredniość ;D :Zakochany: ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: akie dodatki do niej

coś delikatnego. i na pewno bez żadnych naszyjników na szyi . czerwień ? ja bym się nie odważyła ...

a co do Twojego mężczyzny ... szyją koszulę na zamówienie ? przyda mu się...:woot:
luk7
luk7
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ta Twoja bezpośredniość ;D ;p

a Ty przypadkiem nie potrzebujesz partnera na studniowódke ?:mrgreen::crylol:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  28 grudnia 2010
luk7
luk7: a Ty przypadkiem nie potrzebujesz partnera na studniowódke ?

to jeszcze nie mój czas, ale będę o Tobie pamietać ;D
luk7
luk7
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to jeszcze nie mój czas, ale będę o Tobie pamietać ;D

Nawet mogę zapuścić dłuższe włosy tak do 5-7cm :pavarotti:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: lekko błyszczący garnitur. Podoba się czy wręcz przeciwnie?

Miałem taki jako świadek na weselu, bardzo mi się podobał bo był pożyczony :)
Mam zamiar sobie taki kupić wkrótce.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

razotka
razotka
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie dodatki do niej? Tylko kolczyki, bransoletka, pierścionek, bo sukienka jest pod szyję :) Myślałam o czerwieni, ale boję się że nie będzie to wyglądało zbyt dobrze, jak myślicie? Jakie rajstopy? I czy w ogóle powinny być to rajstopy czy pończochy? (gubię się w tych przesądach )

kolczyki i bransoletka w zupełności wystarczą. Ja bym brała może srebrne dodatki, ewentualnie coś z kamieniami w kolorze sukienki.
jak dla mnie czerwień tutaj nie będzie pasować :woot:
Na pewno beżowe :D no i pewnie takie, które nie będę się świeciły na nodze.
666kamilka666
666kamilka666
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: anoreksja odnośnie krawat raczej nie wyszczupli , dla mnie na moje oko dobrze skrojony garnitur powinien mu pomóc i nie będzie wyglądał jak wieszak na niego , można do tego użyć poduszek na barki :) chyba dobrym pomysłem będzie wizyta u dobrej krawcowej trudno będzie dobrać dla niego garnitur w sklepie żeby nie wyglądał jak wieszak na niego

żre jak swinka :ziober2:. Po prostu taki jest.

Garnitur już ma, głównie chodzi mi o koszule, bo wiadomo że w marynarce bedzie tylko do rosołu ;)

luk7
luk7: Biżuteria z białego złota ew. z czarnymi dodatkami. Czerwony pozostaw panienka na imprezy w remizach. Rajstopy jakieś delikatne.

a złoto nie bedzie wyglądać troche kiczowato?

luk7
luk7: norekcja. Trudno będzie znaleść odp. koszule wzgledem dopasowania w pasie i w szyji. Będzie wygladac jak w slubnej koszuli ojca.

Ojej, naprawdę nie anoreksja :mrgreen:.
JEst u nas sklep gdzie szyją na miarę za tą samą cenę, wiec z tym nie bedzie problemu :). Tylko na jaki krój postawić?

Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym się nie odważyła ... a co do Twojego mężczyzny ... szyją koszulę na zamówienie ? przyda mu si

No właśnie ja chyba też się troszkę boje...
Szyją, szyją ;d

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Miałem taki jako świadek na weselu, bardzo mi się podobał bo był pożyczony :) Mam zamiar sobie taki kupić wkrótce.

w prążki miałeś czy gładki?
666kamilka666
666kamilka666
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kolczyki i bransoletka w zupełności wystarczą. Ja bym brała może srebrne dodatki, ewentualnie coś z kamieniami w kolorze sukienki. jak dla mnie czerwień tutaj nie będzie pasować Na pewno beżowe :D no i pewnie takie, które nie będę się świeciły na nodze.

A ta bransoletka duza, mała?
Myślałam żeby było naprwdę duużo na ręku, tak troszkę w wersji hard, ale nigdzie nie mogę znaleźć niekiczowatych bransolet :C

bez lycry? dlaczego?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w prążki miałeś czy gładki?

No w prążki :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  28 grudnia 2010
luk7
luk7: Nawet mogę zapuścić dłuższe włosy tak do 5-7cm

nie nie rób tego. takie jak masz na zdjęciu w zupełności mi wystarczą :D
Szczurzyca
Szczurzyca
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie dodatki do niej? Tylko kolczyki, bransoletka, pierścionek, bo sukienka jest pod szyję :)

Bransoletka, może być jakiś pierścionek, kolczyki malutkie.
Srebro, złoto, białe złoto, platyna. Może być z rubinami, granatami lub diamentami. [albo imitacją przypominającą je]

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie rajstopy? I czy w ogóle powinny być to rajstopy czy pończochy? (gubię się w tych przesądach )

cieliste. na przesądach się nie znam.

Konto usunięte
Konto usunięte: I wiem że fryzury na górze, ale może akurat ktoś wpadnie na pomysł jaka tutaj pasuej? Jestem jasną blondynką, włosy średniej długości.

kok jakiś.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.