Rafalko92
Rafalko92
  28 stycznia 2020 (pierwszy post)

Co o tym sadzicie?

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  29 stycznia 2020

Ja sądzę, że każdy ubiera się tak jak mu wygodnie. Jeżeli ktoś czuje się dobrze ubrany w garsonke i szpileczki to właśnie tak chodzi ubrany, jeżeli woli spódnice to nosi spódnice. A jak jej ulubionym ciuchem są dresy i t shirt to to włoży. Jednak ważne jest by potrafić się ubrać zarówno na luzie jak i formalnie. I przede wszystkim odpowiednio do sytuacji. Na rozmowę kwalifikacyjną nie idzie się w dresach, a na spacer po łące nie zakłada się formalnej garsonki i szpilek. Tak jak w góry nie idzie się w miniówce i koturnach. Grunt to ubierać się schludnie i rozważnie względem danej okazji/ sytuacji.

Rafalko92
Rafalko92
  29 stycznia 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Ja sądzę, że każdy ubiera się tak jak mu wygodnie. Jeżeli ktoś czuje się dobrze ubrany w garsonke i szpileczki to właśnie tak chodzi ubrany, jeżeli woli spódnice to nosi spódnice. A jak jej ulubionym ciuchem są dresy i t shirt to to włoży. Jednak ważne jest by potrafić się ubrać zarówno na luzie jak i formalnie. I przede wszystkim odpowiednio do sytuacji. Na rozmowę kwalifikacyjną nie idzie się w dresach, a na spacer po łące nie zakłada się formalnej garsonki i szpilek. Tak jak w góry nie idzie się w miniówce i koturnach. Grunt to ubierać się schludnie i rozważnie względem danej okazji/ sytuacji.

Zgadzam się z Toba i z tym co napisałas. Tylko czasem mozna spotkać się w dzisiejszych czasach ze niektorzy na daną okazje czy jakąś uroczystośc ubierają się całkowicie nie adekwatnie do sytuacji
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  29 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam się z Toba i z tym co napisałas. Tylko czasem mozna spotkać się w dzisiejszych czasach ze niektorzy na daną okazje czy jakąś uroczystośc ubierają się całkowicie nie adekwatnie do sytuacji

No oczywiscie dlatego napisałam, że każdy ubiera się tak jak mu wygodnie, ale fajnie by było, gdyby ubierano się też adekwatnie do okazji.
Rafalko92
Rafalko92
  29 stycznia 2020

A co sądzisz o satynowych ubraniach szyfonowych czy innych takich eleganckich ?

Rafalko92
Rafalko92
  29 stycznia 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Rafalko92: Zgadzam się z Toba i z tym co napisałas. Tylko czasem mozna spotkać się w dzisiejszych czasach ze niektorzy na daną okazje czy jakąś uroczystośc ubierają się całkowicie nie adekwatnie do sytuacji No oczywiscie dlatego napisałam, że każdy ubiera się tak jak mu wygodnie, ale fajnie by było, gdyby ubierano się też adekwatnie do okazji.

A co sądzisz o satynowych ubraniach szyfonowych czy innych takich eleganckich?
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  29 stycznia 2020

Nie podobają mi się, ale co kto lubi.

Rafalko92
Rafalko92
  29 stycznia 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Nie podobają mi się, ale co kto lubi.

Zbyt rzucający się woczy materiał?
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  29 stycznia 2020

No co jak co, ale tego, że nie podoba mi się rzucanie się w oczy to mi zarzucić nie można. XD

Po prostu nie podobają mi się takie materiały, wyglądają jak piżama według mnie, ale to moja opinia. Każdy lubi coś innego.

Rafalko92
Rafalko92
  29 stycznia 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: No co jak co, ale tego, że nie podoba mi się rzucanie się w oczy to mi zarzucić nie można. XD Po prostu nie podobają mi się takie materiały, wyglądają jak piżama według mnie, ale to moja opinia. Każdy lubi coś innego.

Satyna najczęściej kojarzy się z pizamą szlafrokiem pościelą. Ale koszule szyfonowe czy tez bluzki mgiełki dosyć popularne się stały i mozna powiedzieć ze czesto spotykane chocby dlatego ze coraz częsciej kobiety czy dziewczyny nosza takie bluzki koszule
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  29 stycznia 2020

No jak lubią to noszą, ale to nie znaczy, że każdy musi je polubić. Ja nigdy nie podążałam za modą i tak też zostanie. Jak coś mi się nie podoba to tego nie kupuje i nie noszę. W każdym razie tak jak napisałam, każdy nosi to co lubi i w czym czuje się dobrze. Jednak większą uwagę niektórzy powinni przykładać do tego jak ubrać się w danej sytuacji.

Rafalko92
Rafalko92
  29 stycznia 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: No jak lubią to noszą, ale to nie znaczy, że każdy musi je polubić. Ja nigdy nie podążałam za modą i tak też zostanie. Jak coś mi się nie podoba to tego nie kupuje i nie noszę. W każdym razie tak jak napisałam, każdy nosi to co lubi i w czym czuje się dobrze. Jednak większą uwagę niektórzy powinni przykładać do tego jak ubrać się w danej sytuacji.

Tak zgadzam się jesli chodzi o ubiór do danej sytuacji. Ty masz swoj styl bycia i ubioru . Kazdy ma swoj styl . Nie raz kobiety lubia chodzic elegancko ubrane tak bardziej kobieco a sa kobiety co wola luzny styl
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  29 stycznia 2020

No tak to już jest. 😉

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  30 stycznia 2020

Kiedyś sama się wystrzegała elegancji w moim stylu ubioru aktualnie tylko tak się ubieram .

Rafalko92
Rafalko92
  30 stycznia 2020
wziac
wziac: Kiedyś sama się wystrzegała elegancji w moim stylu ubioru aktualnie tylko tak się ubieram .

A co wpłyneło na taką zmiane ze teraz tylko elegancko się ubierasz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.