wziac
Posty: 609 (po ~70 znak贸w)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  21 stycznia 2020 (pierwszy post)

Z racji,ze większość pan pazury robi sama lub chodzi do manikiurzystek pochwal się co „dziś” zmalowałaś 😊

Avatar u偶ytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znak贸w)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  2 kwietnia 2020
wziac
wziac: Na szybko ale ten lakier 🥰

Lakier zacny, fakt. 😊 Wygląda jak niebo pełne gwiazd.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znak贸w)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  3 kwietnia 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: wziac: Na szybko ale ten lakier 🥰 Lakier zacny, fakt. 😊 Wygląda jak niebo pełne gwiazd.

Czarny z holo drobinkami 🥰
Avatar u偶ytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znak贸w)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  3 kwietnia 2020
wziac
wziac: Czarny z holo drobinkami 🥰

Cudny 😍
oam
oam
  11 kwietnia 2020
wziac
wziac: Czarny z holo drobinkami
Fajny, z czego i jaki nr/nazwa?
Zastanawia mnie czemu zrobiłaś je takie szerokie.. Ja zawsze dążę do tego by były szczupłe.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znak贸w)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  12 kwietnia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: wziac: Czarny z holo drobinkamiFajny, z czego i jaki nr/nazwa? Zastanawia mnie czemu zrobiłaś je takie szerokie.. Ja zawsze dążę do tego by były szczupłe.

Jak napiszesz na pw to jutro poszukam nr, to mój naturalny kształt jak odrosną jeszcze kilka mm to dopiero piłuje je na coś innego .
oam
oam
  12 kwietnia 2020
wziac
wziac: to mój naturalny kształt jak odrosną jeszcze kilka mm to dopiero piłuje je na coś innego .
Moja siostra takie ma, zawsze jak jej robię pazury to dużo pracy muszę włożyć w to by je optycznie wyszczuplić.
U mnie aktualnie łyso, totalnie, i złapała mnie faza na krótkie, znów. :D Jak zrobię to się pochwale. ::D
wziac
Posty: 609 (po ~70 znak贸w)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  13 kwietnia 2020


Lakier z aliexpress za 1,70zl 🤣
GRADEK83
GRADEK83
  14 kwietnia 2020
wziac
wziac: Lakier z aliexpress za 1,70zl

Przepłaciłaś :ziober2:
oam
oam
  14 kwietnia 2020
wziac
wziac: Lakier z aliexpress za 1,70z
U mnie jest ten problem, że dużo kosmetyków mnie uczula.. Jest jedna tania marka (silcare o ile sie nie myle), chciałam pierwszy raz przetestować swoje możliwości w żelu i strasznie sie przejechałam. Reakcja alergiczna była silna, od tamtej pory używam tylko sprawdzonych kosmetyków, neonail i semilac. Choć kusi mnie metoda tytanowa wypuszczona przez jedną firmę, elisium. Próbowałaś kiedyś czegoś takiego?
wziac
Posty: 609 (po ~70 znak贸w)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  15 kwietnia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: wziac: Lakier z aliexpress za 1,70zU mnie jest ten problem, że dużo kosmetyków mnie uczula.. Jest jedna tania marka (silcare o ile sie nie myle), chciałam pierwszy raz przetestować swoje możliwości w żelu i strasznie sie przejechałam. Reakcja alergiczna była silna, od tamtej pory używam tylko sprawdzonych kosmetyków, neonail i semilac. Choć kusi mnie metoda tytanowa wypuszczona przez jedną firmę, elisium. Próbowałaś kiedyś czegoś takiego?

Niee,tytany mnie nie interesują ponieważ lubię czasem pobawić się zdobieniem
MotoKamila93
MotoKamila93
  23 kwietnia 2020

Ja dzis sie nameczylam ale efekty sa

wziac
Posty: 609 (po ~70 znak贸w)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  25 kwietnia 2020

Piękny kolor

oam
oam
  26 kwietnia 2020

Bum na krótkie. :)

Damian241
Damian241
  3 maja 2020

Z tych wszystkich zdjęć wziąć ma i tak najładniejsze paznokcie, a po niej w rzeczy samej pani bum na krótkie :D

wziac
Posty: 609 (po ~70 znak贸w)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  4 maja 2020

U mnie drugi tydzień roz z kotem d83ddc31

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.